LAJMI I FUNDIT:

Preston

17 Artikuj

Celina nuk do të mbetet te Dijoni në Francë, e ardhmja e tij sërish në futbollin anglez

Celina nuk do të mbetet te Dijoni në Francë, e ardhmja e tij sërish në futbollin anglez

Ndërkombëtare
Darnell Fisher nuk ndryshon asnjëherë, ‘çmend’ rrjetet sociale me ngacmimet e tij intime ndaj kundërshtarëve

Darnell Fisher nuk ndryshon asnjëherë, ‘çmend’ rrjetet sociale me ngacmimet e tij intime ndaj kundërshtarëve

Ligat tjera
Atdhe Nuhiu asiston dhe shënon brenda dy minutave në Championship

Atdhe Nuhiu asiston dhe shënon brenda dy minutave në Championship

Ligat tjera
Barcelona në gjurmët e tetë klubeve që nuk humbën asnjë ndeshje në një kampionat në pesë ligat e mëdha – Nga Arsenali në Itali te Perugia, Milani e Juve

Barcelona në gjurmët e tetë klubeve që nuk humbën asnjë ndeshje në një kampionat në pesë ligat e mëdha – Nga Arsenali në Itali te Perugia, Milani e Juve

Ndërkombëtare
Veturës i mungonte një rrotë, shoferi ‘nuk e dinte pse po ka vështirësi në ngasje’ (Video)

Veturës i mungonte një rrotë, shoferi ‘nuk e dinte pse po ka vështirësi në ngasje’ (Video)

Auto Fun
Ndodh në Championship – Tifozi bëhet gjyqtar i katër në takimin mes Norwichit dhe Prestonit (Video)

Ndodh në Championship – Tifozi bëhet gjyqtar i katër në takimin mes Norwichit dhe Prestonit (Video)

Ligat tjera
Menduan se kishte sëmundje të pashërueshme, zbulohet se ishte mister medicional (Foto)

Menduan se kishte sëmundje të pashërueshme, zbulohet se ishte mister medicional (Foto)

Interesante
Wenger përgëzon Prestonin

Wenger përgëzon Prestonin

Premier League
Xhaka i lumtur për kualifikimin në fazën tjetër të FA Cup

Xhaka i lumtur për kualifikimin në fazën tjetër të FA Cup

Ndërkombëtare
Preston 1-2 Arsenal: Xhaka më i dobëti, Mustafi ndër më të mirët (Foto)

Preston 1-2 Arsenal: Xhaka më i dobëti, Mustafi ndër më të mirët (Foto)

Premier League
Arsenali fiton ndaj Prestonit, vazhdon tutje në FA Cup (Video)

Arsenali fiton ndaj Prestonit, vazhdon tutje në FA Cup (Video)

Premier League
Formacionet zyrtare, Preston-Arsenal

Formacionet zyrtare, Preston-Arsenal

Premier League
Formacionet e mundshme: Preston – Arsenal

Formacionet e mundshme: Preston – Arsenal

Premier League
Ndodh edhe kjo në Angli, dy shokë të skuadrës përleshen mes vete në fushë (Video)

Ndodh edhe kjo në Angli, dy shokë të skuadrës përleshen mes vete në fushë (Video)

Premier League
Pas shfaqjes së ‘fantazmës’, nuk i shkon asnjë mysafir në shtëpi (Foto)

Pas shfaqjes së ‘fantazmës’, nuk i shkon asnjë mysafir në shtëpi (Foto)

Fun Lajme
Hidhet shorti i EFL Cup, shumë takime interesante në xhiron tjetër

Hidhet shorti i EFL Cup, shumë takime interesante në xhiron tjetër

Ligat tjera
Xhiron çiftin duke u përlarë, e godasin me patericë në kokë, por s’lëviz vendit– duke buzëqeshur (Video)

Xhiron çiftin duke u përlarë, e godasin me patericë në kokë, por s’lëviz vendit– duke buzëqeshur (Video)

Dështime