LAJMI I FUNDIT:

Pranvera

22 Artikuj

Si ta zgjidhni setin e përkryer për kopsht nga asortimenti i JYSK

Si ta zgjidhni setin e përkryer për kopsht nga asortimenti i JYSK

Marketing
Sezoni i alergjive ndaj polenit është gati të fillojë, lehtësoni simptomat me ndihmën e këtyre këshillave

Sezoni i alergjive ndaj polenit është gati të fillojë, lehtësoni simptomat me ndihmën e këtyre këshillave

Këshilla mjekësore
AccuWeather publikoi “parashikimin e madh pranveror” për Evropë – temperatura më të larta se zakonisht, nuk përjashtohen përmbytjet dhe stuhitë në Ballkan

AccuWeather publikoi “parashikimin e madh pranveror” për Evropë – temperatura më të larta se zakonisht, nuk përjashtohen përmbytjet dhe stuhitë në Ballkan

Evropa
Depresioni pranveror, ndryshimet që pësojnë individët dhe arsyet pse ndodh

Depresioni pranveror, ndryshimet që pësojnë individët dhe arsyet pse ndodh

Psikologji
Metoda të shpejta për të rritur energjinë, luftuar lodhjen dhe për t’u ndjerë më mirë këtë pranverë

Metoda të shpejta për të rritur energjinë, luftuar lodhjen dhe për t’u ndjerë më mirë këtë pranverë

Si të…
Pesë gabimet që i bëjmë në muajt e pranverës e që mund të shkaktojnë dëmtimin e lëkurës

Pesë gabimet që i bëjmë në muajt e pranverës e që mund të shkaktojnë dëmtimin e lëkurës

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Tri hile që do të kurojnë pagjumësinë tuaj sezonale

Tri hile që do të kurojnë pagjumësinë tuaj sezonale

Si të…
Cilat janë alergjitë më të zakonshme të pranverës dhe si t’i parandalojmë ato?

Cilat janë alergjitë më të zakonshme të pranverës dhe si t’i parandalojmë ato?

Shëndetësi Lajme
Shenjat që presin dashuri të madhe këtë pranverë

Shenjat që presin dashuri të madhe këtë pranverë

Lifestyle
Kastori që parasheh nëse dimri do të jetë më i gjatë, shikoi hijen e tij – kjo nënkuptoi që edhe gjashtë javë do të ketë dimër të vështirë

Kastori që parasheh nëse dimri do të jetë më i gjatë, shikoi hijen e tij – kjo nënkuptoi që edhe gjashtë javë do të ketë dimër të vështirë

Kuriozitete
Koha e tulipanëve në Holandë

Koha e tulipanëve në Holandë

Çfarë të vizitosh
Pas dy muajve të izolimit, kinezët shijojnë ardhjen e pranverës

Pas dy muajve të izolimit, kinezët shijojnë ardhjen e pranverës

Nga Bota
Psikologu konfirmon: Janari është muaji më i rëndë për ndryshime, koha ideale për marrje vendimesh është pranvera

Psikologu konfirmon: Janari është muaji më i rëndë për ndryshime, koha ideale për marrje vendimesh është pranvera

Psikologji
“Borë pranverore” në Arabinë Saudite, të gjithë dalin për të shijuar pamjet –  i publikojnë në internet (Foto/Video)

“Borë pranverore” në Arabinë Saudite, të gjithë dalin për të shijuar pamjet – i publikojnë në internet (Foto/Video)

Interesante
Reagime të shumta, pas lëvizjes së akrepave një orë përpara: “Ma kthe një orë gjumë” (Foto)

Reagime të shumta, pas lëvizjes së akrepave një orë përpara: “Ma kthe një orë gjumë” (Foto)

Fun Lajme
Pas dimrit, çiftet e përjetojnë ‘stuhinë’ e vërtetë: Pranvera është periudha ku shumica ndahen!

Pas dimrit, çiftet e përjetojnë ‘stuhinë’ e vërtetë: Pranvera është periudha ku shumica ndahen!

Në çift
Trendet e flokëve të cilat duhet t’i keni parasysh në sezonin pranveror (Foto)

Trendet e flokëve të cilat duhet t’i keni parasysh në sezonin pranveror (Foto)

Flokë dhe stil
Flakë mali çfarë ende nuk keni parë: SHIKONI SI DUKET DRURI I DASHURISË

Flakë mali çfarë ende nuk keni parë: SHIKONI SI DUKET DRURI I DASHURISË

Kopshtaria
Ngricat pranverore dëmtuan bajamet dhe kajsitë në Maqedoni

Ngricat pranverore dëmtuan bajamet dhe kajsitë në Maqedoni

Bashkim Iljazi
Gjithçka duhet të dini për shqetësimet që sjell kjo stinë

Gjithçka duhet të dini për shqetësimet që sjell kjo stinë

Këshilla mjekësore
Cilat ushqime e luftojnë lodhjen pranverore?

Cilat ushqime e luftojnë lodhjen pranverore?

Të tjera
Thjeshtë dhe bukur, këto janë fustanet që do bëjnë për vete çdo femër këtë pranverë

Thjeshtë dhe bukur, këto janë fustanet që do bëjnë për vete çdo femër këtë pranverë

Trend