LAJMI I FUNDIT:

Portokall

14 Artikuj

Biftek në piper

Biftek në piper

Pjata kryesore
Katër fruta të mbushura me kalium që mund të mbrojnë kyçet

Katër fruta të mbushura me kalium që mund të mbrojnë kyçet

Të njohim produktet
Tri mënyra përdorimi të lëkurës së portokallit

Tri mënyra përdorimi të lëkurës së portokallit

Bëje vet
Mos i hidhni lëvoret e portokallit! Mund të zvogëlojnë rrezikun e kancerit dhe të përmirësojnë shëndetin e trurit

Mos i hidhni lëvoret e portokallit! Mund të zvogëlojnë rrezikun e kancerit dhe të përmirësojnë shëndetin e trurit

Të njohim produktet
Mafinë çokollate me bademe dhe portokall

Mafinë çokollate me bademe dhe portokall

Ëmbëlsirë
Ëmbëlsirë me portokall dhe vaj ulliri

Ëmbëlsirë me portokall dhe vaj ulliri

Ëmbëlsirë
Shoferët po ‘mashtrojnë’ autopilotin me një portokall

Shoferët po ‘mashtrojnë’ autopilotin me një portokall

Auto Lajme
Një gotë në ditë me lëng portokalli mund të parandalojë infektimin me COVID-19, sugjeron studimi

Një gotë në ditë me lëng portokalli mund të parandalojë infektimin me COVID-19, sugjeron studimi

Shëndetësi Lajme
Ëmbëlsirë greke nga portokalli: Desert tradicional!

Ëmbëlsirë greke nga portokalli: Desert tradicional!

Ëmbëlsirë
A keni provuar mish rose me portokall? Me këtë specialitet tavolina juaj do të duket e mrekullueshme!

A keni provuar mish rose me portokall? Me këtë specialitet tavolina juaj do të duket e mrekullueshme!

Pjata speciale
Racioni në gotë – ‘smoothie’ portokalli me shafran

Racioni në gotë – ‘smoothie’ portokalli me shafran

Pije dhe Kokteje
Çfarë po shihni në këtë fotografi? (Foto)

Çfarë po shihni në këtë fotografi? (Foto)

Fun Lajme
Supë me karota dhe portokall

Supë me karota dhe portokall

Supa
Kofshë pule të pjekura me portokall

Kofshë pule të pjekura me portokall

Pjata kryesore