LAJMI I FUNDIT:

Porti i Durrësit

170 Artikuj

Delfinët notojnë në Portin e Durrësit

Delfinët notojnë në Portin e Durrësit

Shqipëri
Tentuan hyrjen me euro të padeklaruara në Portin e Durrësit, arrestohen katër shtetas

Tentuan hyrjen me euro të padeklaruara në Portin e Durrësit, arrestohen katër shtetas

Shqipëri
Kokainë nga Durrësi në Angli, identifikohet pritësi i 7.3 kilogramëve të sekuestruara në port

Kokainë nga Durrësi në Angli, identifikohet pritësi i 7.3 kilogramëve të sekuestruara në port

Shqipëri
Kokaina drejt Anglisë e kapur në portin e Durrësit, kush janë dy tropojanët e arrestuar

Kokaina drejt Anglisë e kapur në portin e Durrësit, kush janë dy tropojanët e arrestuar

Shqipëri
Në kërkim për tentativë vrasje në Bullgari, arrestohet në Durrës 61-vjeçari nga Kosova

Në kërkim për tentativë vrasje në Bullgari, arrestohet në Durrës 61-vjeçari nga Kosova

Shqipëri
Tentoi të kalonte në Portin e Durrësit me armë të fshehur nën dyshekun e rulotit, arrestohet 66-vjeçarit Italian

Tentoi të kalonte në Portin e Durrësit me armë të fshehur nën dyshekun e rulotit, arrestohet 66-vjeçarit Italian

Shqipëri
Tre të arrestuar në Durrës, kapen me bizhuteri të vjedhura jashtë vendit

Tre të arrestuar në Durrës, kapen me bizhuteri të vjedhura jashtë vendit

Shqipëri
Porti i ri turistik në Durrës, Rama prezanton projektin për një plazh të ri

Porti i ri turistik në Durrës, Rama prezanton projektin për një plazh të ri

Shqipëri
Balluku: Porti i ri i Durrësit, 390 milionë euro shkojnë për ndërtimin e strukturës bazike

Balluku: Porti i ri i Durrësit, 390 milionë euro shkojnë për ndërtimin e strukturës bazike

Shqipëri
Nëndetësja turke ankorohet në portin e Durrësit

Nëndetësja turke ankorohet në portin e Durrësit

Shqipëri
Erë e fortë dhe reshje në gjirin e Durrësit, bëhet thirrje për sigurimin e mjeteve lundruese

Erë e fortë dhe reshje në gjirin e Durrësit, bëhet thirrje për sigurimin e mjeteve lundruese

Shqipëri
Sekuestrohen mijëra euro dhe paund në Portin e Durrësit, arrestohet 39-vjeçari

Sekuestrohen mijëra euro dhe paund në Portin e Durrësit, arrestohet 39-vjeçari

Shqipëri
​Durrësi porti kryesor i Kosovës

​Durrësi porti kryesor i Kosovës

Të Tjera
Dogana Shqiptare bllokon mbi 34 mijë cigare elektronike kontrabandë me destinacion Kosovën

Dogana Shqiptare bllokon mbi 34 mijë cigare elektronike kontrabandë me destinacion Kosovën

Shqipëri
Anija e Forcave Detare të Shteteve të Bashkuara Trenton mbërriti në Durrës

Anija e Forcave Detare të Shteteve të Bashkuara Trenton mbërriti në Durrës

Shqipëri
Strategjia për Portin e Durrësit, teknologjia e re dhe arkitektura e automatizuar

Strategjia për Portin e Durrësit, teknologjia e re dhe arkitektura e automatizuar

Shqipëri
Rikthehet lundrimi në brigjet e Adriatikut, nisen tragetet nga Porti i Durrësit dhe i Barit

Rikthehet lundrimi në brigjet e Adriatikut, nisen tragetet nga Porti i Durrësit dhe i Barit

Shqipëri
Bllokohen në Portin e Durrësit 270 tonë oriz që vinte nga Vietnami, ka rezultuar i kontaminuar me larva

Bllokohen në Portin e Durrësit 270 tonë oriz që vinte nga Vietnami, ka rezultuar i kontaminuar me larva

Shqipëri
Moti i keq, anulohen lundrimet e trageteve nga Durrësi drejt Barit

Moti i keq, anulohen lundrimet e trageteve nga Durrësi drejt Barit

Shqipëri
Arrestohen dy francezë në Portin e Durrësin, kapen me kanabis dhe një armë me vete

Arrestohen dy francezë në Portin e Durrësin, kapen me kanabis dhe një armë me vete

Shqipëri
Karburanti për jahtet, porti i Durrësit realizoi 10 milionë dollarë të ardhura nga furnizimi

Karburanti për jahtet, porti i Durrësit realizoi 10 milionë dollarë të ardhura nga furnizimi

Shqipëri
Porti i Durrësit zbulon detaje nga vizita e Osmanit: Volumi i mallrave drejt Kosovës përmes portit rritje me 50 për qind

Porti i Durrësit zbulon detaje nga vizita e Osmanit: Volumi i mallrave drejt Kosovës përmes portit rritje me 50 për qind

Shqipëri
Ankorohet në Portin e Durrësit jahti 500 milionë dollarësh i Jeff Bezos

Ankorohet në Portin e Durrësit jahti 500 milionë dollarësh i Jeff Bezos

Shqipëri
Rrezikon të mbytet skafi me turistë te Kepi i Rodonit, shpëtohen 13 persona

Rrezikon të mbytet skafi me turistë te Kepi i Rodonit, shpëtohen 13 persona

Shqipëri


mob5