LAJMI I FUNDIT:

Porsche

412 Artikuj

Porsche 911 Dakar ka arritur – një kategori e re e veturave të terrenit

Porsche 911 Dakar ka arritur – një kategori e re e veturave të terrenit

Auto Lajme
Porsche Macan elektrike do të vijë me bateri 100kWh dhe motor me 595 kuaj fuqi

Porsche Macan elektrike do të vijë me bateri 100kWh dhe motor me 595 kuaj fuqi

EVs
Një version edhe më i shpejt i Porsche Taycan elektrik ‘kapet’ duke u testuar në Nurburgring

Një version edhe më i shpejt i Porsche Taycan elektrik ‘kapet’ duke u testuar në Nurburgring

EVs
Modeli Carrera T ka mbërritur edhe në kompaninë “elfera” të Porsche

Modeli Carrera T ka mbërritur edhe në kompaninë “elfera” të Porsche

Auto Lajme
Porositë për Cayman më të shpejtë dhe më ekskluziv nga Porsche pritet që të fillojnë në nëntorin e këtij viti në Australi

Porositë për Cayman më të shpejtë dhe më ekskluziv nga Porsche pritet që të fillojnë në nëntorin e këtij viti në Australi

Auto Lajme
Është shtyrë lansimi i veturës elektrike Porsche Macan

Është shtyrë lansimi i veturës elektrike Porsche Macan

Auto Lajme
Porsche 911 GT3 i GMG është gati për pistë

Porsche 911 GT3 i GMG është gati për pistë

Auto Lajme
Faktet dhe numrat pas Porsche

Faktet dhe numrat pas Porsche

Auto Lajme
Porsche kabriolet shndërrohet në veturë elektrike falë Everrattit

Porsche kabriolet shndërrohet në veturë elektrike falë Everrattit

Auto Lajme
Debutimi i Porcshe në bursë thyen rekordin 25 vjeçar

Debutimi i Porcshe në bursë thyen rekordin 25 vjeçar

Auto Lajme
Porsche Boxster 2025 elektrik do të jetë një ‘roadster’ me performancë të lartë

Porsche Boxster 2025 elektrik do të jetë një ‘roadster’ me performancë të lartë

EVs
Porsche 911 Carrera RS 2.7 feston pesë dekada

Porsche 911 Carrera RS 2.7 feston pesë dekada

Auto Lajme
Porsche tërhiqet nga Formula 1

Porsche tërhiqet nga Formula 1

Auto Lajme
​Porsche po del në bursë, investitori kryesor i mundshëm dihet

​Porsche po del në bursë, investitori kryesor i mundshëm dihet

Auto Lajme
Porsche 911 Sally Special u shit në një ankand bamirësie për 3.6 milionë dollarë

Porsche 911 Sally Special u shit në një ankand bamirësie për 3.6 milionë dollarë

Auto Lajme
Ky është mbreti i aerodinamikës – Porsche që kushton së paku 230 mijë euro

Ky është mbreti i aerodinamikës – Porsche që kushton së paku 230 mijë euro

Auto Lajme
Rrjedhin imazhet e Porsche 911 GT3 RS 2023

Rrjedhin imazhet e Porsche 911 GT3 RS 2023

Auto Lajme
Porsche Taycan vetura më e shpejtë elektrike në pistën e Nürburgring Nordschleife

Porsche Taycan vetura më e shpejtë elektrike në pistën e Nürburgring Nordschleife

Auto Lajme
Dhjetë veturat më të shpejta elektrike

Dhjetë veturat më të shpejta elektrike

Auto Lajme
Porsche zbulon imazhet e prototipit të kabrioletit nga Cayenne

Porsche zbulon imazhet e prototipit të kabrioletit nga Cayenne

Auto Lajme
Porsche me një tendë në çati bëhet viral në internet

Porsche me një tendë në çati bëhet viral në internet

Auto Fun
Një Porsche e rrallë e prodhuar për ushtrinë gjermane mund të shitet deri në 755,000 euro

Një Porsche e rrallë e prodhuar për ushtrinë gjermane mund të shitet deri në 755,000 euro

Auto Lajme
Dihet se sa do të kushtojë karburanti sintetik

Dihet se sa do të kushtojë karburanti sintetik

Auto Lajme
Herbert Diess largohet nga pozita si kryetar i bordit të Volkswagen Group

Herbert Diess largohet nga pozita si kryetar i bordit të Volkswagen Group

Auto Lajme