LAJMI I FUNDIT:

Politikanët

44 Artikuj

Talat Xhaferi politikani me pagën më të madhe në Maqedoni: Këto janë pagat e zyrtarëve me rritjen e re prej 78 përqind

Talat Xhaferi politikani me pagën më të madhe në Maqedoni: Këto janë pagat e zyrtarëve me rritjen e re prej 78 përqind

Maqedonia e Veriut
Media shtetërore kineze nxjerr në TikTok video përçarëse rreth politikanëve amerikanë

Media shtetërore kineze nxjerr në TikTok video përçarëse rreth politikanëve amerikanë

Lajme Teknologji
Eksperti zbulon politikanët shqiptarë me më shumë ndjekës të rremë në rrjetet sociale

Eksperti zbulon politikanët shqiptarë me më shumë ndjekës të rremë në rrjetet sociale

Shqipëri
Qytetarët e Maqedonisë nuk u besojnë politikanëve: Janë ndër shkaktarët kryesor të ikjes së të rinjve

Qytetarët e Maqedonisë nuk u besojnë politikanëve: Janë ndër shkaktarët kryesor të ikjes së të rinjve

Maqedonia e Veriut
Populizmi dhe populli

Populizmi dhe populli

Cult+
Këta politikanë!

Këta politikanë!

Fjala+
Dy politikanë në Brazil vendosën që mosmarrëveshjet e tyre “t’i zgjidhin në një ring boksi”

Dy politikanë në Brazil vendosën që mosmarrëveshjet e tyre “t’i zgjidhin në një ring boksi”

Fun Lajme
Kosnett: Retorika politike në Kosovë shpesh kalon në racizëm e homofobi

Kosnett: Retorika politike në Kosovë shpesh kalon në racizëm e homofobi

Kosovë
Funksionarët në Maqedoni me aktivitet të zvogëluar në rrjetet sociale në vitin 2019

Funksionarët në Maqedoni me aktivitet të zvogëluar në rrjetet sociale në vitin 2019

Maqedonia e Veriut
Mickoski: Do të dorëzojmë ligj për hetim për prejardhjen e pasurisë së politikanëve

Mickoski: Do të dorëzojmë ligj për hetim për prejardhjen e pasurisë së politikanëve

Politikë
Kritikohet mosndëshkueshmëria e gjuhës së urrejtjes midis politikanëve në Maqedoni

Kritikohet mosndëshkueshmëria e gjuhës së urrejtjes midis politikanëve në Maqedoni

Maqedonia e Veriut
​As vetura dhe as sekretare, ministrat e deputetët suedezë përdorin transportin publik

​As vetura dhe as sekretare, ministrat e deputetët suedezë përdorin transportin publik

Nga Bota
Haradinaj, zyrtari që iu rrit pasuria më së shumti në tri vitet e fundit – FOL publikon listën e 10 zyrtarëve më të pasur në Kosovë

Haradinaj, zyrtari që iu rrit pasuria më së shumti në tri vitet e fundit – FOL publikon listën e 10 zyrtarëve më të pasur në Kosovë

Kosovë
DW: Besimi tek polikanët është i ultë, të rinjtë po ikin

DW: Besimi tek polikanët është i ultë, të rinjtë po ikin

Kosovë
“Lexoni” politikanët

“Lexoni” politikanët

Trend
Zeka: Është e paarsyeshme që politikanët të bartin armë

Zeka: Është e paarsyeshme që politikanët të bartin armë

Kosovë
Gënjeshtrat e politikanëve

Gënjeshtrat e politikanëve

Politikë
Politika si “rrugë e shkurtër” për t’u bërë milioner

Politika si “rrugë e shkurtër” për t’u bërë milioner

Kosovë
Besnikë janë politikanet dhe bujqit

Besnikë janë politikanet dhe bujqit

Lifestyle
Skema e pastrimit të parave të politikanëve kosovarë

Skema e pastrimit të parave të politikanëve kosovarë

Financa
Grafika politike që nxit ndryshimin (Foto)

Grafika politike që nxit ndryshimin (Foto)

Dizajn
Politikanë aktual dhe të mëparshëm nga Maqedonia në ‘Listën e Zezë’ të SHBA-së

Politikanë aktual dhe të mëparshëm nga Maqedonia në ‘Listën e Zezë’ të SHBA-së

Maqedonia e Veriut
Ekspertët apelojnë politikanët: Mbani fjalime, jo lexime

Ekspertët apelojnë politikanët: Mbani fjalime, jo lexime

Maqedonia e Veriut
Xhaferi: Tani ka më shumë politikanë të përgjegjshëm në Ballkan

Xhaferi: Tani ka më shumë politikanë të përgjegjshëm në Ballkan

Maqedonia e Veriut