LAJMI I FUNDIT:

Policia shqiptare

462 Artikuj

Vetëvritet shtetasi spanjoll në një hotel në Divjakë të Fierit

Vetëvritet shtetasi spanjoll në një hotel në Divjakë të Fierit

Shqipëri
Voziti rreth 200 km/h në tunelin e Kalimashit, dënohet me afro 500 euro qytetari nga Kosova

Voziti rreth 200 km/h në tunelin e Kalimashit, dënohet me afro 500 euro qytetari nga Kosova

Shqipëri
Me çantat me drogë në makinë, arrestohen dy të rinjtë grek në kufirin me Shqipërinë

Me çantat me drogë në makinë, arrestohen dy të rinjtë grek në kufirin me Shqipërinë

Shqipëri
Kapen 260 kg marijuanë, arrestohen katër të rinj rumunë në Shqipëri

Kapen 260 kg marijuanë, arrestohen katër të rinj rumunë në Shqipëri

Shqipëri
Flet babai i të plagosurit: Djali po pinte kafe në lokal, mori dy plumba

Flet babai i të plagosurit: Djali po pinte kafe në lokal, mori dy plumba

Shqipëri
Shqipëri, rritet numri i të miturve që përfshihen në vepra kriminale

Shqipëri, rritet numri i të miturve që përfshihen në vepra kriminale

Shqipëri
“Dukagjini kërkon rrugën”, banorët në protestë: Po merr jetë njerëzish, të ndërtohet

“Dukagjini kërkon rrugën”, banorët në protestë: Po merr jetë njerëzish, të ndërtohet

Shqipëri
Në Shqipëri, gjashtë viktima nga aksidentet brenda 24 orëve

Në Shqipëri, gjashtë viktima nga aksidentet brenda 24 orëve

Shqipëri
Dekonspirimi i operacioneve, eksperti: Ja si policët shqiptarë ndihmojnë trafikantët

Dekonspirimi i operacioneve, eksperti: Ja si policët shqiptarë ndihmojnë trafikantët

Shqipëri
I dënuar me tetë vite burg për kultivim kanabisi, arrestohet 51-vjeçari në Mat

I dënuar me tetë vite burg për kultivim kanabisi, arrestohet 51-vjeçari në Mat

Shqipëri
Dosja e plotë e krimeve makabre të Dan Hutrës dhe dëshmia për vrasjen e tri grave

Dosja e plotë e krimeve makabre të Dan Hutrës dhe dëshmia për vrasjen e tri grave

Shqipëri
​Nën ndikimin e lëndëve narkotike, shtatë të arrestuar në Tiranë

​Nën ndikimin e lëndëve narkotike, shtatë të arrestuar në Tiranë

Shqipëri
I dënuar me 15 vite burg për vrasje, arrestohet shqiptari në Gjermani

I dënuar me 15 vite burg për vrasje, arrestohet shqiptari në Gjermani

Shqipëri
Prangosen tre adoleshentë, ishin kthyer në tmerrin e Shkodrës me 53 vjedhje dhe grabitje me dhunë

Prangosen tre adoleshentë, ishin kthyer në tmerrin e Shkodrës me 53 vjedhje dhe grabitje me dhunë

Shqipëri
Shqipëri, të varura nga substancat narkotike edhe vajzat

Shqipëri, të varura nga substancat narkotike edhe vajzat

Shqipëri
Gazetarët e ‘Fiks Fare’ sulmohen fizikisht dhe mbahen peng për 30 minuta nga persona të armatosur

Gazetarët e ‘Fiks Fare’ sulmohen fizikisht dhe mbahen peng për 30 minuta nga persona të armatosur

Shqipëri
Vlorë, shkatërrohet grupi që shiste mina me telekomandë

Vlorë, shkatërrohet grupi që shiste mina me telekomandë

Shqipëri
Mbi 300 policë nën hetim nga prokuroria në Shqipëri

Mbi 300 policë nën hetim nga prokuroria në Shqipëri

Shqipëri
Arrestohet 53-vjeçari nga Peja në Morinë, fillojnë procedurat për ekstradimin e tij në Gjermani

Arrestohet 53-vjeçari nga Peja në Morinë, fillojnë procedurat për ekstradimin e tij në Gjermani

Shqipëri
Dy policë filmohen duke marrë ryshfet nga një qytetare, pas ndalimit të veturës për shkelje të rregullave në trafik

Dy policë filmohen duke marrë ryshfet nga një qytetare, pas ndalimit të veturës për shkelje të rregullave në trafik

Shqipëri
Shqipëri, arrestohet një mësues për ngacmim seksual ndaj dy të miturave

Shqipëri, arrestohet një mësues për ngacmim seksual ndaj dy të miturave

Shqipëri
Burri i pastrueses që vodhi mbi 400 mijë euro: Nuk kam qenë në dijeni për ngjarjen, jam 25 vite i martuar me të

Burri i pastrueses që vodhi mbi 400 mijë euro: Nuk kam qenë në dijeni për ngjarjen, jam 25 vite i martuar me të

Shqipëri
Shqipëri, pezullohen 581 patentë shoferë për një javë, policia rrugore masa të rrepta gjatë festave

Shqipëri, pezullohen 581 patentë shoferë për një javë, policia rrugore masa të rrepta gjatë festave

Shqipëri
Turqia dhuron servera dhe pajisje të ruajtjes së të dhënave për Policinë e Shqipërisë

Turqia dhuron servera dhe pajisje të ruajtjes së të dhënave për Policinë e Shqipërisë

Shqipëri