LAJMI I FUNDIT:

Policia greke

18 Artikuj

Arrestohen katër policë në Greqi për torturë ndaj një të burgosuri shqiptar

Arrestohen katër policë në Greqi për torturë ndaj një të burgosuri shqiptar

Shqipëri
Policia greke bastis burgun ku ndodhet shqiptari i famshëm për arratisjet Alket Rizai, gjen armë të improvizuara

Policia greke bastis burgun ku ndodhet shqiptari i famshëm për arratisjet Alket Rizai, gjen armë të improvizuara

Shqipëri
Oficerja qëllon me armë zjarri 30-vjeçarin shqiptar në Athinë

Oficerja qëllon me armë zjarri 30-vjeçarin shqiptar në Athinë

Shqipëri
Momenti i vrasjes së shqiptarit në Athinë: I shtrirë në mes të rrugës, qytetarët vrapojnë të alarmuar nga krismat

Momenti i vrasjes së shqiptarit në Athinë: I shtrirë në mes të rrugës, qytetarët vrapojnë të alarmuar nga krismat

Shqipëri
Tre shqiptarë të vrarë në Athinë, zbulohet identiteti i viktimës së dytë

Tre shqiptarë të vrarë në Athinë, zbulohet identiteti i viktimës së dytë

Shqipëri
Policia greke operacion në kufirin me Shqipërinë, sekuestrohen sasi droge brenda një makine, arrestohen dy shqiptarët

Policia greke operacion në kufirin me Shqipërinë, sekuestrohen sasi droge brenda një makine, arrestohen dy shqiptarët

Shqipëri
Policia greke arreston dy të rinj shqiptarë me çantat plot me kanabis

Policia greke arreston dy të rinj shqiptarë me çantat plot me kanabis

Shqipëri
Policia greke njoftoi se u sulmuan nga qytetarët, pamjet tregojnë të kundërtën – kjo nxiti mllef   

Policia greke njoftoi se u sulmuan nga qytetarët, pamjet tregojnë të kundërtën – kjo nxiti mllef   

Greqia
Policia greke arreston dhe keqtrajton emigrantin shqiptar jashtë konsullatës së Selanikut

Policia greke arreston dhe keqtrajton emigrantin shqiptar jashtë konsullatës së Selanikut

Shqipëri
Turqia pretendon se policët grekë vranë një emigrant, Athina e mohon këtë kategorikisht

Turqia pretendon se policët grekë vranë një emigrant, Athina e mohon këtë kategorikisht

Nga Bota
Situatë kaotike përgjatë vijës kufitare Greqi-Turqi, emigrantët ia mësyjnë vende të Evropës – policia greke përdor gaz lotsjellës

Situatë kaotike përgjatë vijës kufitare Greqi-Turqi, emigrantët ia mësyjnë vende të Evropës – policia greke përdor gaz lotsjellës

Nga Bota
Publikohen imazhet nga operacioni për kapjen e skafit në Greqi, në të cilin dyshohej se kishte drogë

Publikohen imazhet nga operacioni për kapjen e skafit në Greqi, në të cilin dyshohej se kishte drogë

Ballkan
Policia greke vret një shqiptar në zonën kufitare me Shqipërinë

Policia greke vret një shqiptar në zonën kufitare me Shqipërinë

Kronika e Zezë
Hetimet e vrasjes së Kacifas, sot në Shqipëri vjen një zyrtar i policisë greke

Hetimet e vrasjes së Kacifas, sot në Shqipëri vjen një zyrtar i policisë greke

Shqipëri
I gjetën 18 kg drogë në veturë, arrestohet i riu shqiptar (Foto)

I gjetën 18 kg drogë në veturë, arrestohet i riu shqiptar (Foto)

Kronika e Zezë
Alarm në Athinë, kapet afgani me shtatë detonatorë

Alarm në Athinë, kapet afgani me shtatë detonatorë

Nga Bota
Policia greke vret të riun shqiptar brenda në makinë

Policia greke vret të riun shqiptar brenda në makinë

Kronika e Zezë
Policia greke e rrah shqiptarin deri në vdekje, fsheh trupin e tij për 10 ditë në frigorifer

Policia greke e rrah shqiptarin deri në vdekje, fsheh trupin e tij për 10 ditë në frigorifer

Kronika e Zezë