LAJMI I FUNDIT:

Policia e Tiranës

86 Artikuj

Qendra e masazhit shfrytëzohej për prostitucion, arrestohen 2 vajza në Tiranë

Qendra e masazhit shfrytëzohej për prostitucion, arrestohen 2 vajza në Tiranë

Shqipëri
Kokaina shitet në rrugët e Tiranës, arrestohen dy persona dhe shpallet në kërkim një tjetër

Kokaina shitet në rrugët e Tiranës, arrestohen dy persona dhe shpallet në kërkim një tjetër

Shqipëri
Prodhonin kanabis në banesë dhe e shisnin në rrugët e Tiranës, arrestohen babë e bir

Prodhonin kanabis në banesë dhe e shisnin në rrugët e Tiranës, arrestohen babë e bir

Shqipëri
Shpërndanin kanabis, arrestohen tre të rinj në Tiranë

Shpërndanin kanabis, arrestohen tre të rinj në Tiranë

Shqipëri
Arrestohet holandezi në Tiranë, kapet me kokainë

Arrestohet holandezi në Tiranë, kapet me kokainë

Shqipëri
Incident para Kryeministrisë në Tiranë, arrestohet 32-vjeçari pasi tentoi të futej në godinë me dhunë

Incident para Kryeministrisë në Tiranë, arrestohet 32-vjeçari pasi tentoi të futej në godinë me dhunë

Shqipëri
Kapet me kokainë, arrestohet i riu në Tiranë

Kapet me kokainë, arrestohet i riu në Tiranë

Shqipëri
Policia e Tiranës ndëshkon 545 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit

Policia e Tiranës ndëshkon 545 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit

Shqipëri
Tentuan të korruptonin policinë në Tiranë, procedohen penalisht 6 shtetas në 24 orë

Tentuan të korruptonin policinë në Tiranë, procedohen penalisht 6 shtetas në 24 orë

Shqipëri
SPAK kërkoi arrestimin e tij, vetëdorëzohet në polici ish-deputeti i PS-së në Shqipëri

SPAK kërkoi arrestimin e tij, vetëdorëzohet në polici ish-deputeti i PS-së në Shqipëri

Shqipëri
Policia arreston autorin e një zjarrvënieje në qendër të Tiranës, 28-vjeçari kapet nga kamerat

Policia arreston autorin e një zjarrvënieje në qendër të Tiranës, 28-vjeçari kapet nga kamerat

Shqipëri
Sherr masiv në një parking në Tiranë, plagosen dy persona

Sherr masiv në një parking në Tiranë, plagosen dy persona

Shqipëri
Zbulohet skema e mashtrimit nëpërmjet “call center” në Tiranë, arrestohen 15 shtetas

Zbulohet skema e mashtrimit nëpërmjet “call center” në Tiranë, arrestohen 15 shtetas

Shqipëri
Kultivonte bimë narkotike me llamba në banesë, arrestohet 32-vjeçari në Tiranë

Kultivonte bimë narkotike me llamba në banesë, arrestohet 32-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Vrau të riun për radhën në market, rrëfehet ish-polici: E qëllova nga paniku

Vrau të riun për radhën në market, rrëfehet ish-polici: E qëllova nga paniku

Shqipëri
Vetëdorëzohet polici që vrau të riun në market në Tiranë

Vetëdorëzohet polici që vrau të riun në market në Tiranë

Shqipëri
Parandalohet grabitja e një banke në Tiranë, policia zbulon tunele të nëndheshme

Parandalohet grabitja e një banke në Tiranë, policia zbulon tunele të nëndheshme

Shqipëri
8 policë të lënduar nga protesta në zonën “5 maji” në Tiranë, arrestohen disa nga banorët

8 policë të lënduar nga protesta në zonën “5 maji” në Tiranë, arrestohen disa nga banorët

Shqipëri
Banorët e zonës ‘5 maji’ në Tiranë përplasen me policinë, Berisha: Dënoj dhunën dhe terrorin e egër policor

Banorët e zonës ‘5 maji’ në Tiranë përplasen me policinë, Berisha: Dënoj dhunën dhe terrorin e egër policor

Shqipëri
Kapen mbi 1 milion euro të falsifikuara në aeroportin e Rinasit, arrestohet kamerunasi

Kapen mbi 1 milion euro të falsifikuara në aeroportin e Rinasit, arrestohet kamerunasi

Shqipëri
Policia arreston dy persona në Tiranë, kultivonin bimë narkotike në shtëpi

Policia arreston dy persona në Tiranë, kultivonin bimë narkotike në shtëpi

Shqipëri
Kapet shpërndarësi i lëndëve narkotike në Tiranë, me vete kishte 414 gramë kokainë

Kapet shpërndarësi i lëndëve narkotike në Tiranë, me vete kishte 414 gramë kokainë

Shqipëri
Aksion i Policisë në Tiranë, arrestohen 33 drejtues mjetesh për kundërvajtje rrugore në javën e fundit

Aksion i Policisë në Tiranë, arrestohen 33 drejtues mjetesh për kundërvajtje rrugore në javën e fundit

Shqipëri
Publikon pamjet duke bërë gara shpejtësie në rrjetet sociale, gjobitet shoferi i mjetit në Tiranë

Publikon pamjet duke bërë gara shpejtësie në rrjetet sociale, gjobitet shoferi i mjetit në Tiranë

Shqipëri