LAJMI I FUNDIT:

Policia e Tiranës

90 Artikuj

27-vjeçari në gjendje kome pasi u arrestua për vjedhje në Tiranës, OJQ-ja paralajmëron hetim të plotë të ngjarjes

27-vjeçari në gjendje kome pasi u arrestua për vjedhje në Tiranës, OJQ-ja paralajmëron hetim të plotë të ngjarjes

Shqipëri
Përplasi 17-vjeçaren në Tiranë, arrestohet drejtuesi i automjetit

Përplasi 17-vjeçaren në Tiranë, arrestohet drejtuesi i automjetit

Shqipëri
Drogimi dhe dhunimi i 28-vjeçares në Tiranë, reagon policia: U arrestua i dashuri dhe katër shokët

Drogimi dhe dhunimi i 28-vjeçares në Tiranë, reagon policia: U arrestua i dashuri dhe katër shokët

Shqipëri
Vodhën nën kërcënimin e armës në Kamëz, arrestohohet 35-vjeçari dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Vodhën nën kërcënimin e armës në Kamëz, arrestohohet 35-vjeçari dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Shqipëri
Kreu manovra të rrezikshme me automjet, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë

Kreu manovra të rrezikshme me automjet, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Detaje nga sulmi ndaj Top Channel, automjeti i përdorur nga atentatorët i është vjedhur një shtetasi nga Kosova

Detaje nga sulmi ndaj Top Channel, automjeti i përdorur nga atentatorët i është vjedhur një shtetasi nga Kosova

Shqipëri
Sulmi me një të vrarë në Top Channel ende pa autor, lirohet ish-dhëndri i rojes Pal Kola

Sulmi me një të vrarë në Top Channel ende pa autor, lirohet ish-dhëndri i rojes Pal Kola

Shqipëri
Policia jep 100 mijë euro për çdo informacion të vlefshëm për sulmin me armë ndaj Top Channel

Policia jep 100 mijë euro për çdo informacion të vlefshëm për sulmin me armë ndaj Top Channel

Shqipëri
Goditet rrjeti i shpërndarjes së kokainës në Tiranë, në pranga 20 persona

Goditet rrjeti i shpërndarjes së kokainës në Tiranë, në pranga 20 persona

Shqipëri
Kanosi me armë familjarët e tij me kallashnikov, arrestohet 41-vjeçari në Tiranë

Kanosi me armë familjarët e tij me kallashnikov, arrestohet 41-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Tentoi të vriste me armë gjahu një shtetas në lokal, arrestohet 48-vjeçari në Vorë

Tentoi të vriste me armë gjahu një shtetas në lokal, arrestohet 48-vjeçari në Vorë

Shqipëri
Aksidenti i rëndë në Tiranë, shkon në tre numri i të vdekurve

Aksidenti i rëndë në Tiranë, shkon në tre numri i të vdekurve

Shqipëri
Tregtonte mallra kontrabandë, shpallet në kërkim administratorja e postës private në Tiranë

Tregtonte mallra kontrabandë, shpallet në kërkim administratorja e postës private në Tiranë

Shqipëri
Shpërthim në një market në Kamëz, raportohet për dëme materiale

Shpërthim në një market në Kamëz, raportohet për dëme materiale

Shqipëri
Shkaktoi aksidentin e rëndë në Tiranë, arrestohet drejtuesi i autobusit urban

Shkaktoi aksidentin e rëndë në Tiranë, arrestohet drejtuesi i autobusit urban

Shqipëri
Policia rrethon Kuvendit e Shqipërisë, masat për protestën e opozitës

Policia rrethon Kuvendit e Shqipërisë, masat për protestën e opozitës

Shqipëri
Shpërndanin kokainë në Tiranë, arrestohen dy persona, mes tyre një i mitur

Shpërndanin kokainë në Tiranë, arrestohen dy persona, mes tyre një i mitur

Shqipëri
Përplasi për vdekje të moshuarën në mes të Tiranës, Policia arreston shoferin

Përplasi për vdekje të moshuarën në mes të Tiranës, Policia arreston shoferin

Shqipëri
Fshihej në Tiranë me pasaportë false, arrestohet gjeorgjiani në kërkim ndërkombëtar si kreu i një organizate kriminale

Fshihej në Tiranë me pasaportë false, arrestohet gjeorgjiani në kërkim ndërkombëtar si kreu i një organizate kriminale

Shqipëri
Siguria në ‘Qytet Studenti’ në Tiranë, studentja thotë se nuk ka besim te policia

Siguria në ‘Qytet Studenti’ në Tiranë, studentja thotë se nuk ka besim te policia

Shqipëri
Arrestohen dy mjekë në Tiranë, merrnin ryshfet

Arrestohen dy mjekë në Tiranë, merrnin ryshfet

Shqipëri
Heqja e kamerave të grupeve kriminale, polica çmonton 155 në Tiranë

Heqja e kamerave të grupeve kriminale, polica çmonton 155 në Tiranë

Shqipëri
Grabitje me dhunë në Tiranë, arrestohet 37-vjeçari

Grabitje me dhunë në Tiranë, arrestohet 37-vjeçari

Shqipëri
Plagosën me thikë një 40-vjeçar, shpallen në kërkim dy të rinj në Tiranë

Plagosën me thikë një 40-vjeçar, shpallen në kërkim dy të rinj në Tiranë

Shqipëri