LAJMI I FUNDIT:

Policia e Shqipërisë

314 Artikuj

Vettingu në polici sipas modelit britanik

Vettingu në polici sipas modelit britanik

Shqipëri
Arrestohet për armëmbajtje pa leje ish-luftëtari i ISIS

Arrestohet për armëmbajtje pa leje ish-luftëtari i ISIS

Shqipëri
Kamerat e sigurisë, 1800 subjekte rrezikojnë gjobë

Kamerat e sigurisë, 1800 subjekte rrezikojnë gjobë

Shqipëri
Gruas 62-vjeçare i bie të fikët, policia shqiptare e çon në maternitet (Video)

Gruas 62-vjeçare i bie të fikët, policia shqiptare e çon në maternitet (Video)

Shqipëri
I vihet flaka makinës së policit në Vlorë

I vihet flaka makinës së policit në Vlorë

Shqipëri
Vettingu përfshin edhe Policinë e Shqipërisë (Video)

Vettingu përfshin edhe Policinë e Shqipërisë (Video)

Shqipëri
Policja u tregonte trafikantëve si t’i shmangen përgjimet

Policja u tregonte trafikantëve si t’i shmangen përgjimet

Shqipëri
Rama: Furtuna e kazanit ngrihet mbi policinë

Rama: Furtuna e kazanit ngrihet mbi policinë

Shqipëri
Ish-drejtorët e policisë: Vettingun në polici nuk mund ta bëjë Xhafaj

Ish-drejtorët e policisë: Vettingun në polici nuk mund ta bëjë Xhafaj

Shqipëri
Horror në Tiranë, qytetarët gjejnë të varur një person në pemë

Horror në Tiranë, qytetarët gjejnë të varur një person në pemë

Shqipëri
Skandaloze: I kërkuari nga drejtësia italiane, me poste të larta në Policinë shqiptare

Skandaloze: I kërkuari nga drejtësia italiane, me poste të larta në Policinë shqiptare

Kronika e Zezë
Familja shqiptare gjen 115 mijë euro, i dorëzon paratë në polici (Video)

Familja shqiptare gjen 115 mijë euro, i dorëzon paratë në polici (Video)

Shqipëri
Dosja e të pathënave në Elbasan: Policia ka në video sulmuesin e policëve (Video)

Dosja e të pathënave në Elbasan: Policia ka në video sulmuesin e policëve (Video)

Kronika e Zezë
Pas incidentit me policët, forcat speciale “pushtojnë” Elbasanin (Video)

Pas incidentit me policët, forcat speciale “pushtojnë” Elbasanin (Video)

Shqipëri
Prangoset i moshuari, rrihte anëtarët e familjes

Prangoset i moshuari, rrihte anëtarët e familjes

Shqipëri
Në Shqipëri kanë hyrë mbi 308 mijë persona vetëm në gusht

Në Shqipëri kanë hyrë mbi 308 mijë persona vetëm në gusht

Shqipëri
Policia e Shqipërisë dhe Italisë vazhdojnë me kontrollet anti hashash

Policia e Shqipërisë dhe Italisë vazhdojnë me kontrollet anti hashash

Shqipëri
Bashkëpunimi ndërmjet policisë së Shqipërisë dhe asaj të Maqedonisë shembull për vendet tjera

Bashkëpunimi ndërmjet policisë së Shqipërisë dhe asaj të Maqedonisë shembull për vendet tjera

Maqedonia e Veriut
Arrestohen në Tiranë, vrasësit me pagesë

Arrestohen në Tiranë, vrasësit me pagesë

Kronika e Zezë
Policia e Maqedonisë arriti në Sarandë, do të patrullojnë përkrah policisë shqiptare

Policia e Maqedonisë arriti në Sarandë, do të patrullojnë përkrah policisë shqiptare

Lirim Shabani
Shmanget tragjedia në Sarandë: Policia kufitare shpëton nga mbytja tetë fëmijë (Video)

Shmanget tragjedia në Sarandë: Policia kufitare shpëton nga mbytja tetë fëmijë (Video)

Shqipëri
Sekuestrohet 65 kg kanabis në Vlorë

Sekuestrohet 65 kg kanabis në Vlorë

Shqipëri
Arrestohet 39 vjeçari i dënuar me 8 vjet burg

Arrestohet 39 vjeçari i dënuar me 8 vjet burg

Shqipëri
Policia e Shqipërisë publikon masat për zgjedhjet e 25 qershorit

Policia e Shqipërisë publikon masat për zgjedhjet e 25 qershorit

Shqipëri