LAJMI I FUNDIT:

Policia e Maqedonisë

919 Artikuj

214 shoferë të gjobitur në Shkup, 145 për tejkalim të shpejtësisë

214 shoferë të gjobitur në Shkup, 145 për tejkalim të shpejtësisë

Shkupi
Takimi Kurti – Vuçiq në Ohër, Policia e Maqedonisë me njoftim të rëndësishëm për qytetarët

Takimi Kurti – Vuçiq në Ohër, Policia e Maqedonisë me njoftim të rëndësishëm për qytetarët

Maqedonia e Veriut
216 shoferë të gjobitur në Shkup, 67 për tejkalim të shpejtësisë

216 shoferë të gjobitur në Shkup, 67 për tejkalim të shpejtësisë

Shkupi
Vrasja e dyfishtë në Shkup, Spasovski: Ka përparim në hetime, po punojmë edhe me autoritetet holandeze

Vrasja e dyfishtë në Shkup, Spasovski: Ka përparim në hetime, po punojmë edhe me autoritetet holandeze

Maqedonia e Veriut
Aksion policor në Shkup, arrestohen disa shitës të drogës

Aksion policor në Shkup, arrestohen disa shitës të drogës

Kronikë e Zezë
Arrestohet shkupjani, kërkohej për vuajtjen e dënimit prej tre vjet e tetë muaj

Arrestohet shkupjani, kërkohej për vuajtjen e dënimit prej tre vjet e tetë muaj

Kronikë e Zezë
Përleshje fizike mes dy grupeve në burgun e Idrizovës, MPB jep detajet

Përleshje fizike mes dy grupeve në burgun e Idrizovës, MPB jep detajet

Kronikë e Zezë
Shënohet 42-vjetori i njësitit special “Tigri” në Maqedoni, ende asnjë shqiptar pjesë e tij

Shënohet 42-vjetori i njësitit special “Tigri” në Maqedoni, ende asnjë shqiptar pjesë e tij

Maqedonia e Veriut
Dje në Shkup janë gjobitur 247 shoferë

Dje në Shkup janë gjobitur 247 shoferë

Kronikë e Zezë
Maqedoni, 245 shoferë të gjobitur për tejkalim të shpejtësisë

Maqedoni, 245 shoferë të gjobitur për tejkalim të shpejtësisë

Maqedonia e Veriut
Vrasja e dyfishtë në Shkup, ekspertët: Autorët kishin objektiva të qarta

Vrasja e dyfishtë në Shkup, ekspertët: Autorët kishin objektiva të qarta

Maqedonia e Veriut
Bastisje në Manastir, arrestohet një person

Bastisje në Manastir, arrestohet një person

Kronikë e Zezë
Maqedoni, 30 gjoba për autobusët që transportojnë nxënës

Maqedoni, 30 gjoba për autobusët që transportojnë nxënës

Kronikë e Zezë
Policia e Maqedonisë: Pesë persona kanë marrë pjesë në vrasjen e mbrëmshme, e kanë djegur makinën me të cilën janë larguar

Policia e Maqedonisë: Pesë persona kanë marrë pjesë në vrasjen e mbrëmshme, e kanë djegur makinën me të cilën janë larguar

Kronikë e Zezë
I plagosuri në ngjarjen e mbrëmshme në Shkup është lëshuar në shtëpi, ende nuk ka informacione për autorët e vrasjes së dyfishtë

I plagosuri në ngjarjen e mbrëmshme në Shkup është lëshuar në shtëpi, ende nuk ka informacione për autorët e vrasjes së dyfishtë

Kronikë e Zezë
Zhduket një 26-vjeçar në Shkup

Zhduket një 26-vjeçar në Shkup

Kronikë e Zezë
Konfiskohen produkte pa dokumentacion në Radushë të Shkupit, arrestohet një person

Konfiskohen produkte pa dokumentacion në Radushë të Shkupit, arrestohet një person

Kronikë e Zezë
Spasovski: IP-adresat e kërcënuesve me bomba çojnë në Iran dhe Rusi

Spasovski: IP-adresat e kërcënuesve me bomba çojnë në Iran dhe Rusi

Maqedonia e Veriut
Policia gjobit 120 shoferë në Draçevë të Shkupit

Policia gjobit 120 shoferë në Draçevë të Shkupit

Maqedonia e Veriut
Andonovski: Policia i këshilloi shkollat ​​të mos i hapin emailet, kjo nuk është zgjidhje

Andonovski: Policia i këshilloi shkollat ​​të mos i hapin emailet, kjo nuk është zgjidhje

Politikë
Do të ndryshohet protokolli gjatë alarmeve për bomba, mësimi do të vazhdojë derisa policia do të bëjë kontrollet

Do të ndryshohet protokolli gjatë alarmeve për bomba, mësimi do të vazhdojë derisa policia do të bëjë kontrollet

Maqedonia e Veriut
Policia e Tetovës paralajmëron bujqit: Kujdes me zjarret

Policia e Tetovës paralajmëron bujqit: Kujdes me zjarret

Maqedonia e Veriut
Arrestohet një shtetas turk në Maqedoni

Arrestohet një shtetas turk në Maqedoni

Kronikë e Zezë
Sërish kërcënime me bomba në disa shkolla në Shkup

Sërish kërcënime me bomba në disa shkolla në Shkup

Maqedonia e Veriut