LAJMI I FUNDIT:

Policia britanike

91 Artikuj

“E tradhtoi djathi”, një fotografi e postuar mjaftoi që policia britanike ta lokalizojë dhe kap kriminelin e shumëkërkuar

“E tradhtoi djathi”, një fotografi e postuar mjaftoi që policia britanike ta lokalizojë dhe kap kriminelin e shumëkërkuar

Evropa
Policia britanike me zbulim rrëqethës, përmes rrjetit social kapin grupin e adoleshenteve që “negocionin” vetëvrasjet

Policia britanike me zbulim rrëqethës, përmes rrjetit social kapin grupin e adoleshenteve që “negocionin” vetëvrasjet

Evropa
Pavarësisht se e “godasin” disa herë me elektroshok, rrah brutalisht policin britanik – tani gjykohet për sulm fizik

Pavarësisht se e “godasin” disa herë me elektroshok, rrah brutalisht policin britanik – tani gjykohet për sulm fizik

Evropa
E zuri në veturë duke tymosur kanabis, adoleshenti britanik tenton të arratiset – tërheq zvarrë me mjet policin që shpëton mrekullisht

E zuri në veturë duke tymosur kanabis, adoleshenti britanik tenton të arratiset – tërheq zvarrë me mjet policin që shpëton mrekullisht

Evropa
Në Britani shlyhen 400 mijë dosje nga data-baza e policisë, Johnson porosit: Po mundohemi t’i rikthejmë të dhënat

Në Britani shlyhen 400 mijë dosje nga data-baza e policisë, Johnson porosit: Po mundohemi t’i rikthejmë të dhënat

Evropa
Pesë zyrtarë policorë në Britani shkarkohen për komente raciste: Shqiptarët duhet të qëllohen apo vriten me agjent nervor

Pesë zyrtarë policorë në Britani shkarkohen për komente raciste: Shqiptarët duhet të qëllohen apo vriten me agjent nervor

Evropa
Tentoi të arratiset, godet policin britanik me veturë – kamerat e sigurisë filmojnë momentin rrëqethës

Tentoi të arratiset, godet policin britanik me veturë – kamerat e sigurisë filmojnë momentin rrëqethës

Evropa
Arrestohet nga policia britanike pasi aksidentalisht në ekranin e telefonit të tij u shfaq një video me sasi të madhe të kanabisit

Arrestohet nga policia britanike pasi aksidentalisht në ekranin e telefonit të tij u shfaq një video me sasi të madhe të kanabisit

Dështime
Për të shmangur arrestimin i vuri flakën derës së apartamentit, policia britanike intervenon me profesionalizëm – arreston 50-vjeçarin

Për të shmangur arrestimin i vuri flakën derës së apartamentit, policia britanike intervenon me profesionalizëm – arreston 50-vjeçarin

Evropa
Publikohen pamjet kur policia britanike arreston shqiptaren që mbyti me thikë një 7-vjeçare

Publikohen pamjet kur policia britanike arreston shqiptaren që mbyti me thikë një 7-vjeçare

Evropa
Po këndonte dhe transmetonte “performancën” live, policët britanikë futen me forcë në apartament për ta arrestuar

Po këndonte dhe transmetonte “performancën” live, policët britanikë futen me forcë në apartament për ta arrestuar

Dështime
Përplaset me veturë në stacionin e policisë, tenton edhe t’i vë zjarrin – policia britanike arreston një burrë

Përplaset me veturë në stacionin e policisë, tenton edhe t’i vë zjarrin – policia britanike arreston një burrë

Evropa
Për ta shmangur arrestimin, tenton të largohet me shpejtësi – polici britanik përfundon mbi veturë për t’u përplasur më pas në tokë

Për ta shmangur arrestimin, tenton të largohet me shpejtësi – polici britanik përfundon mbi veturë për t’u përplasur më pas në tokë

Evropa
Spërkat policët britanikë me benzinë, protestuesit bërtasin “vërjani flakën”

Spërkat policët britanikë me benzinë, protestuesit bërtasin “vërjani flakën”

Nga Bota
Refuzoi të bartë maskë në tren, policia britanike e nxjerrin zvarrë pasagjerin

Refuzoi të bartë maskë në tren, policia britanike e nxjerrin zvarrë pasagjerin

Nga Bota
Voziste motoçikletën me 160 km/h me një rrotë, nuk e dinte që pas kishte veturën civile të policisë britanike

Voziste motoçikletën me 160 km/h me një rrotë, nuk e dinte që pas kishte veturën civile të policisë britanike

Dështime
“Horror” në qendër të Birmingamit, theren disa persona – ekipet e ndihmës së shpejtë ndihmojnë të lënduarit

“Horror” në qendër të Birmingamit, theren disa persona – ekipet e ndihmës së shpejtë ndihmojnë të lënduarit

Nga Bota
Skena dramatike në Londër, policët sulmohen brutalisht – kalimtarët qeshin dhe bëjnë selfie para tyre

Skena dramatike në Londër, policët sulmohen brutalisht – kalimtarët qeshin dhe bëjnë selfie para tyre

Nga Bota
Ishte kollitur qëllimisht në fytyrën e policit, britaniku 55-vjeç dënohet me 6 muaj burgim

Ishte kollitur qëllimisht në fytyrën e policit, britaniku 55-vjeç dënohet me 6 muaj burgim

Interesante
Derisa e tëra bota po lufton kundër përhapjes së coronavirusit, britanikët organizojnë ahengje – policia ndërpret ndejën ku po merrnin pjesë 25 të rritur dhe fëmijë

Derisa e tëra bota po lufton kundër përhapjes së coronavirusit, britanikët organizojnë ahengje – policia ndërpret ndejën ku po merrnin pjesë 25 të rritur dhe fëmijë

Interesante
Pamje rrëqethëse nga Londra, policët britanikë rrethojnë terroristin

Pamje rrëqethëse nga Londra, policët britanikë rrethojnë terroristin

Nga Bota
Këmbësorja goditet nga vetura e policisë angleze që po lëvizte me shpejtësi të madhe – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

Këmbësorja goditet nga vetura e policisë angleze që po lëvizte me shpejtësi të madhe – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

Nga Bota
Detaje të sulmit terrorist në Londër, heroi vrapoi për ta ndalur sulmuesin – ai e theri pesë herë me thikë

Detaje të sulmit terrorist në Londër, heroi vrapoi për ta ndalur sulmuesin – ai e theri pesë herë me thikë

Nga Bota
Momenti kur policët britanikë qëllojnë për vdekje sulmuesin, që la të plagosur pesë persona në urën e Londrës

Momenti kur policët britanikë qëllojnë për vdekje sulmuesin, që la të plagosur pesë persona në urën e Londrës

Nga Bota