LAJMI I FUNDIT:

Policia britanike

91 Artikuj

Rasti i parë i ekstradimit: Një vajzë shqiptare e kërkuar nga policia e Shqipërisë arrestohet në Londër

Rasti i parë i ekstradimit: Një vajzë shqiptare e kërkuar nga policia e Shqipërisë arrestohet në Londër

Shqipëri
Arrestohet një hulumtues në Parlamentin e Britanisë së Madhe, kishte spiunuar për Kinën

Arrestohet një hulumtues në Parlamentin e Britanisë së Madhe, kishte spiunuar për Kinën

Evropa
Tentoi t’i ikë policisë britanike, shoferi i BMW-së përfundoi duke u përplasur në murin e shtëpisë – filmohet ndjekja si nëpër filma

Tentoi t’i ikë policisë britanike, shoferi i BMW-së përfundoi duke u përplasur në murin e shtëpisë – filmohet ndjekja si nëpër filma

Evropa
Tentoi të fshihet në shportën e mbeturinave, kamera me imazhe termale e helikopterit të policisë britanike e zbuloi vendndodhjen e tij

Tentoi të fshihet në shportën e mbeturinave, kamera me imazhe termale e helikopterit të policisë britanike e zbuloi vendndodhjen e tij

Dështime
U telefonuan nga frika se do ta pësojnë fëmijët, policia britanike godet me elektroshok qenin – e fusin në shportë plehrash

U telefonuan nga frika se do ta pësojnë fëmijët, policia britanike godet me elektroshok qenin – e fusin në shportë plehrash

Evropa
Kishte vërejtur një person me revole në dorë në restorant, polici britanik që ishte jashtë detyre arrin të çarmatosë të dyshuarin

Kishte vërejtur një person me revole në dorë në restorant, polici britanik që ishte jashtë detyre arrin të çarmatosë të dyshuarin

Evropa
Nuk iu bind urdhrave dhe iu vërsul policëve me thikë në dorë, momenti kur burri në Londër goditet me revole elektrike

Nuk iu bind urdhrave dhe iu vërsul policëve me thikë në dorë, momenti kur burri në Londër goditet me revole elektrike

Evropa
Shkulën derën e bankomatit duke përdorur litarin e lidhur në furgon, arritën të vjedhin 500 mijë funte – policia britanike arreston hajnat

Shkulën derën e bankomatit duke përdorur litarin e lidhur në furgon, arritën të vjedhin 500 mijë funte – policia britanike arreston hajnat

Evropa
Dy policë në Irlandën e Veriut fotografuan trupa të pajetë dhe i shpërndanë fotografitë

Dy policë në Irlandën e Veriut fotografuan trupa të pajetë dhe i shpërndanë fotografitë

Evropa
Bëhet virale fotografia e shqiptarit në Londër, i cili u fsheh në çati, pak centimetra mbi kokën e policit

Bëhet virale fotografia e shqiptarit në Londër, i cili u fsheh në çati, pak centimetra mbi kokën e policit

Shqipëri
Provokon policët britanikë duke vozitur motoçikletën me vetëm një rrotë, ata as që e marrin mundin ta ndalin – thonë se nuk janë të trajnuar për këso lloj ndjekjesh

Provokon policët britanikë duke vozitur motoçikletën me vetëm një rrotë, ata as që e marrin mundin ta ndalin – thonë se nuk janë të trajnuar për këso lloj ndjekjesh

Evropa
Pasi doli nga xhamia, 82-vjeçarit i vihet flaka në mes të rrugëve të Birmingham – policia britanike arreston një person

Pasi doli nga xhamia, 82-vjeçarit i vihet flaka në mes të rrugëve të Birmingham – policia britanike arreston një person

Evropa
Policia britanike gjatë aksionit shkatërron dritaret e shtatë dyqaneve – vlera e dëmit shkon në mbi 28 mijë euro

Policia britanike gjatë aksionit shkatërron dritaret e shtatë dyqaneve – vlera e dëmit shkon në mbi 28 mijë euro

Evropa
Pensionisti britanik i telefonon 7 mijë herë ndihmës së shpejtë dhe policisë, përfundon prapa grilave

Pensionisti britanik i telefonon 7 mijë herë ndihmës së shpejtë dhe policisë, përfundon prapa grilave

Interesante
Përdhunoi 48 gra, ish-polici i Londrës dënohet me burgim të përjetshëm

Përdhunoi 48 gra, ish-polici i Londrës dënohet me burgim të përjetshëm

Evropa
U qëllua nga oficerët britanikë, 29-vjeçari i vdekur është shqiptar

U qëllua nga oficerët britanikë, 29-vjeçari i vdekur është shqiptar

Shqipëri
Policia britanike sekuestron Lamborghinin me vlerë prej rreth 320 mijë eurosh

Policia britanike sekuestron Lamborghinin me vlerë prej rreth 320 mijë eurosh

Auto Fun
Priti 30 minuta ushqimin që e kishte porositur, britaniku i telefonon policisë për t’ju ankuar për vonesën

Priti 30 minuta ushqimin që e kishte porositur, britaniku i telefonon policisë për t’ju ankuar për vonesën

Interesante
Shqiptari kapet duke kultivuar kanabis në Britani: E bëra se duhej t’ua ktheja borxhin njerëzve që më sollën këtu

Shqiptari kapet duke kultivuar kanabis në Britani: E bëra se duhej t’ua ktheja borxhin njerëzve që më sollën këtu

Kosovë
Nuk iu bind urdhrave dhe ua goditi veturën – momenti kur policia britanike qëllon me elektroshok mbi një burrë

Nuk iu bind urdhrave dhe ua goditi veturën – momenti kur policia britanike qëllon me elektroshok mbi një burrë

Evropa
Dy policë në Londër shpërndanë fotografitë e motrave të vrara në WhatsApp, pritet të dënohen me burgim

Dy policë në Londër shpërndanë fotografitë e motrave të vrara në WhatsApp, pritet të dënohen me burgim

Evropa
Dhëndri mbyt nusen, kufomën e saj e futi në valixhe dhe e hodhi në oborr – policia britanike thotë se ndodhi katër ditë pas martesës

Dhëndri mbyt nusen, kufomën e saj e futi në valixhe dhe e hodhi në oborr – policia britanike thotë se ndodhi katër ditë pas martesës

Evropa
Të nervozuar për shkak të zgjatjes së masave anti-COVID, përleshje mes policisë dhe demonstruesve në Londër  

Të nervozuar për shkak të zgjatjes së masave anti-COVID, përleshje mes policisë dhe demonstruesve në Londër  

Evropa
Policia në Londër doli për të shpërndarë turmën, madje i kërcënoi me qen – por kafsha ia nguli dhëmbët në dorë një polici

Policia në Londër doli për të shpërndarë turmën, madje i kërcënoi me qen – por kafsha ia nguli dhëmbët në dorë një polici

Dështime