LAJMI I FUNDIT:

Poker

13 Artikuj

Humbi 1 milion euro në një dorë pokeri, reagimi i çuditshëm i Neymarit ka befasuar të gjithë

Humbi 1 milion euro në një dorë pokeri, reagimi i çuditshëm i Neymarit ka befasuar të gjithë

Ligue 1
Një dit pasi humbi nga Bayern Munich, Neymar shihet duke luajtur poker – kjo gjë i zemëroi tifozët e PSG-së

Një dit pasi humbi nga Bayern Munich, Neymar shihet duke luajtur poker – kjo gjë i zemëroi tifozët e PSG-së

Ligue 1
Gravesen ka pasuri në vlerë 120 milionë euro dhe jeta e tij pas futbollit është e ‘çmendur’

Gravesen ka pasuri në vlerë 120 milionë euro dhe jeta e tij pas futbollit është e ‘çmendur’

Ndërkombëtare
Neymar dëshiron të jetë lojtar profesionist i pokerit kur të tërhiqet nga futbolli

Neymar dëshiron të jetë lojtar profesionist i pokerit kur të tërhiqet nga futbolli

Ndërkombëtare
Rrëfimi i Bendtner: Kam humbur 6.7 milionë euro në poker, një natë ka mundur të përfundojë keq

Rrëfimi i Bendtner: Kam humbur 6.7 milionë euro në poker, një natë ka mundur të përfundojë keq

Ndërkombëtare
Njëmbëdhjetë të dhëna mbresëlënëse për Cristiano Ronaldon që ndoshta nuk i keni ditur

Njëmbëdhjetë të dhëna mbresëlënëse për Cristiano Ronaldon që ndoshta nuk i keni ditur

Imran Amiti
Loja e pokerit u kushtoi me jetë, tetë pensionistë amerikanë infektohen me COVID-19 – tre prej tyre humbin jetën

Loja e pokerit u kushtoi me jetë, tetë pensionistë amerikanë infektohen me COVID-19 – tre prej tyre humbin jetën

Nga Bota
Braktis shkollën, themelon ‘Poker Stars’ dhe e shet për 4.9 miliardë dollarë

Braktis shkollën, themelon ‘Poker Stars’ dhe e shet për 4.9 miliardë dollarë

Të Tjera
Algoritmi i ka mundur për herë të parë në poker lojtarët më të mirë në Texas Hold’em

Algoritmi i ka mundur për herë të parë në poker lojtarët më të mirë në Texas Hold’em

Geek
Facebook e ka krijuar algoritmin që i mundë në poker, deri gjashtë lojtarë në të njëjtën kohë

Facebook e ka krijuar algoritmin që i mundë në poker, deri gjashtë lojtarë në të njëjtën kohë

Geek
Shkoi si fëmijë në Amerikë, i buzëqesh fati – boshnjaku fiton “çmimin e madh” të Pokerit në Las Vegas (Foto)

Shkoi si fëmijë në Amerikë, i buzëqesh fati – boshnjaku fiton “çmimin e madh” të Pokerit në Las Vegas (Foto)

Interesante
Zhytësit e befasuar me grupin e shokëve, që ishin shtrirë në tabanin e detit dhe luanin poker (Video)

Zhytësit e befasuar me grupin e shokëve, që ishin shtrirë në tabanin e detit dhe luanin poker (Video)

Fun Lajme
Studenti i matematikës pagoi obligimet, pasi fitoi afro 100 mijë euro në poker (Foto)

Studenti i matematikës pagoi obligimet, pasi fitoi afro 100 mijë euro në poker (Foto)

Interesante