LAJMI I FUNDIT:

PlayStation

23 Artikuj

Lajm i mirë për fansat e PlayStation – Sony po sjell një pajisje të re për lojtarët

Lajm i mirë për fansat e PlayStation – Sony po sjell një pajisje të re për lojtarët

Lojëra
Sony po zhvillon një tastierë të re dore PlayStation

Sony po zhvillon një tastierë të re dore PlayStation

Lojëra
Zgjidhet problemi me furnizimin: Rritet prodhimi i konzollave PlayStation 5

Zgjidhet problemi me furnizimin: Rritet prodhimi i konzollave PlayStation 5

Lojëra
Kufjet e reja PlayStation VR2 të Sony-t lansohen më 22 shkurt për 550 dollarë

Kufjet e reja PlayStation VR2 të Sony-t lansohen më 22 shkurt për 550 dollarë

Lajme Teknologji
Gran Turismo 7 ishte ishte një nga lojërat më të shkarkuara në PlayStation 5 për vitin 2022

Gran Turismo 7 ishte ishte një nga lojërat më të shkarkuara në PlayStation 5 për vitin 2022

Lojëra
“Joysticku” i ardhëm i PlayStation i dedikuar për personat me invaliditet

“Joysticku” i ardhëm i PlayStation i dedikuar për personat me invaliditet

Lojëra
Sony do të lansojë kufjet e saj virtuale PSVR2 më 22 shkurt

Sony do të lansojë kufjet e saj virtuale PSVR2 më 22 shkurt

Lajme Teknologji
Sony porosit 2 milionë kufje PlayStation VR2 – supozohet se cili mund të jetë çmimi i tyre

Sony porosit 2 milionë kufje PlayStation VR2 – supozohet se cili mund të jetë çmimi i tyre

Lajme Teknologji
Zyrtarët e aeroportit të Bostonit thirrën një skuadër për bomba pasi një pajisje ‘e dyshimtë’ shkaktoi panik, por doli të ishte një PlayStation me defekt

Zyrtarët e aeroportit të Bostonit thirrën një skuadër për bomba pasi një pajisje ‘e dyshimtë’ shkaktoi panik, por doli të ishte një PlayStation me defekt

Interesante
PlayStation Now – Sony prezanton katër video-lojëra të reja për prill 2022

PlayStation Now – Sony prezanton katër video-lojëra të reja për prill 2022

eSports
Call of Duty do të mbetet në Playstation

Call of Duty do të mbetet në Playstation

Lojëra
Sony në telashe të mëdha

Sony në telashe të mëdha

Lojëra
Sony ka prezantuar kufjet Play Station VR2 dhe kontrollorët VR2 Sense

Sony ka prezantuar kufjet Play Station VR2 dhe kontrollorët VR2 Sense

Lajme Teknologji
PlayStation 5 vjen me një version “më të lehtë”

PlayStation 5 vjen me një version “më të lehtë”

Lojëra
Konzola të cilës nuk mund t’i bëni ballë – PlayStation 2 handheld

Konzola të cilës nuk mund t’i bëni ballë – PlayStation 2 handheld

Geek
Sony mund ta kthejë një banane në një kontrollues të PlayStation

Sony mund ta kthejë një banane në një kontrollues të PlayStation

Lojëra
Dua Lipa pjesë e videolojës FIFA 21 në ‘PlayStation’

Dua Lipa pjesë e videolojës FIFA 21 në ‘PlayStation’

Yjet
PlayStation feston 25 vjetorin e lansimit

PlayStation feston 25 vjetorin e lansimit

Marketing
‘E Premtja e Zezë’ thyen rekordin e blerjeve online

‘E Premtja e Zezë’ thyen rekordin e blerjeve online

Të Tjera
PlayStation i ardhshëm mund të vijë me asistentin e vet dixhital

PlayStation i ardhshëm mund të vijë me asistentin e vet dixhital

Lojëra
Resident Evil 4 po konsiderohet si një prej video-loja më të mirë ndonjëherë (Video)

Resident Evil 4 po konsiderohet si një prej video-loja më të mirë ndonjëherë (Video)

Lojëra
Xbox 2 do të jetë më i fuqishëm se PlayStation 5

Xbox 2 do të jetë më i fuqishëm se PlayStation 5

Lojëra
PlayStation 4 është shitur në afro një miliard njësi (Video)

PlayStation 4 është shitur në afro një miliard njësi (Video)

Lojëra