LAJMI I FUNDIT:

Plagosje

347 Artikuj

Arrestohet i dyshuari për plagosjen e dy personave në Shtërpcë

Arrestohet i dyshuari për plagosjen e dy personave në Shtërpcë

Kronika e Zezë
Nga të shtënat me armë plagosen dy persona në Shtërpcë, njëri 11-vjeç

Nga të shtënat me armë plagosen dy persona në Shtërpcë, njëri 11-vjeç

Kronika e Zezë
Vrasja dhe plagosja në Prizren, dorasi dyshohet të jetë pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja

Vrasja dhe plagosja në Prizren, dorasi dyshohet të jetë pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja

Donjeta Zeqiraj
Plagoset me armë zjarri i riu nga Saraji i Shkupit

Plagoset me armë zjarri i riu nga Saraji i Shkupit

Maqedonia e Veriut
I dehuri plagos me armë zjarri shokun në Fushë Krujë, më pas edhe veten

I dehuri plagos me armë zjarri shokun në Fushë Krujë, më pas edhe veten

Shqipëri
Të shtëna armësh në Philadelphia, nëntë të lënduar – sulmuesit shkrepën mbi 40 plumba

Të shtëna armësh në Philadelphia, nëntë të lënduar – sulmuesit shkrepën mbi 40 plumba

Amerika
Konflikt mes fqinjëve në Tiranë, një i plagosur me armë zjarri

Konflikt mes fqinjëve në Tiranë, një i plagosur me armë zjarri

Shqipëri
Përleshja mes dy familjeve në Podujevë – dy prej të plagosurve kalimtarë të rastit

Përleshja mes dy familjeve në Podujevë – dy prej të plagosurve kalimtarë të rastit

Kronika e Zezë
Një vajzë e re nga Shtipi ka plagosur të dashurin e saj

Një vajzë e re nga Shtipi ka plagosur të dashurin e saj

Maqedonia e Veriut
Plagoset një person në Sllatinë – policia në kërkim të të dyshuarve

Plagoset një person në Sllatinë – policia në kërkim të të dyshuarve

Kronika e Zezë
Aksident me tre të plagosur në Durrës

Aksident me tre të plagosur në Durrës

Shqipëri
75 vjeçari plagos aksidentalisht një 6 vjeçar në Kukës

75 vjeçari plagos aksidentalisht një 6 vjeçar në Kukës

Shqipëri
Plagoset një person në Prishtinë, i dyshuari në arrati

Plagoset një person në Prishtinë, i dyshuari në arrati

Kronika e Zezë
Aksident në rrugën Kavajë-Durrës, përplasen katër makina, dy të plagosur

Aksident në rrugën Kavajë-Durrës, përplasen katër makina, dy të plagosur

Shqipëri
Plagoset me thikë 41-vjeçari në Himarë

Plagoset me thikë 41-vjeçari në Himarë

Shqipëri
Plagosje me armë në Kurbin, gjendet arma me të cilën u qëllua 53-vjeçari

Plagosje me armë në Kurbin, gjendet arma me të cilën u qëllua 53-vjeçari

Shqipëri
Një grua në Prizren plagoset nga plumbi qorr

Një grua në Prizren plagoset nga plumbi qorr

Kronika e Zezë
Plagoset një person në Podujevë

Plagoset një person në Podujevë

Kronika e Zezë
Flasin nga QKUK, gjendja e dy të plagosurve në Skenderaj është stabile

Flasin nga QKUK, gjendja e dy të plagosurve në Skenderaj është stabile

Shëndetësi
Përplasi 7-vjeçarin me skaf në Vlorë, lirohet 40-vjeçari

Përplasi 7-vjeçarin me skaf në Vlorë, lirohet 40-vjeçari

Shqipëri
Plagoset një polic në Skenderaj dhe një tjetër lëndohet – dy persona të arrestuar e dy të tjerë në kërkim

Plagoset një polic në Skenderaj dhe një tjetër lëndohet – dy persona të arrestuar e dy të tjerë në kërkim

Kronika e Zezë
Sulmon me thikë bashkëmoshatarin në Cërrik, 15-vjeçari në gjendje të rëndë

Sulmon me thikë bashkëmoshatarin në Cërrik, 15-vjeçari në gjendje të rëndë

Shqipëri
“Viktimat po qëndronin në terasën e një lokali”, detaje nga tentim-vrasja e mbrëmshme në Pejë

“Viktimat po qëndronin në terasën e një lokali”, detaje nga tentim-vrasja e mbrëmshme në Pejë

Kronika e Zezë
Plagosja në Vushtrri, policia jep detaje

Plagosja në Vushtrri, policia jep detaje

Kronika e Zezë