LAJMI I FUNDIT:

Plagosje me armë

149 Artikuj

Duke çaluar futet në lokal, dalin pamjet e plagosjes së policit në Tiranë

Duke çaluar futet në lokal, dalin pamjet e plagosjes së policit në Tiranë

Shqipëri
Plagosi policin e “Shqiponjave”, arrestohet 42-vjeçari, sekuestrohet arma e krimit

Plagosi policin e “Shqiponjave”, arrestohet 42-vjeçari, sekuestrohet arma e krimit

Shqipëri
Plagosi policin në Tiranë, 20 mijë euro shpërblim për informacion mbi autorin, kontrollet shtrihen në katër qytete

Plagosi policin në Tiranë, 20 mijë euro shpërblim për informacion mbi autorin, kontrollet shtrihen në katër qytete

Shqipëri
Plagosi policin në krye të detyrës në Tiranë, ende asnjë gjurmë për autorin e dyshuar

Plagosi policin në krye të detyrës në Tiranë, ende asnjë gjurmë për autorin e dyshuar

Shqipëri
Plagosen me armë dy persona në Prishtinë

Plagosen me armë dy persona në Prishtinë

Kronika e Zezë
Plagosje me armë zjarri në Shkodër

Plagosje me armë zjarri në Shkodër

Shqipëri
Plagoset 51-vjeçari shqiptar në Greqi, në kërkim bashkatdhetari

Plagoset 51-vjeçari shqiptar në Greqi, në kërkim bashkatdhetari

Shqipëri
Policia jep detaje për plagosjen me armë në Prishtinë

Policia jep detaje për plagosjen me armë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Nga të shtënat me armë, një plumb qorr bie në një banesë në Prishtinë

Nga të shtënat me armë, një plumb qorr bie në një banesë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Të shtëna me armë në Prishtinë, plagoset një person

Të shtëna me armë në Prishtinë, plagoset një person

Kronika e Zezë
Plagosi rëndë një person para tre vitesh, arrestohet 29-vjeçari në Vlorë

Plagosi rëndë një person para tre vitesh, arrestohet 29-vjeçari në Vlorë

Shqipëri
Arrestohet personi që dyshohet se plagosi 51-vjeçarin në Skenderaj, i konfiskohet arma

Arrestohet personi që dyshohet se plagosi 51-vjeçarin në Skenderaj, i konfiskohet arma

Kronika e Zezë
Plagosje me armë zjarri në Mat, shpallet në kërkim 38-vjeçari

Plagosje me armë zjarri në Mat, shpallet në kërkim 38-vjeçari

Shqipëri
Një burrë plagoset me armë zjarri në Skënderaj

Një burrë plagoset me armë zjarri në Skënderaj

Kronika e Zezë
Dy të plagosur me armë zjarri në Fushë Kosovë

Dy të plagosur me armë zjarri në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Plagoset një person në Gjakovë

Plagoset një person në Gjakovë

Kronika e Zezë
Rrahje mes disa personave e plagosje me armë në Podujevë, arrestohet një person

Rrahje mes disa personave e plagosje me armë në Podujevë, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Lëndohet një person në Prishtinë, pas përleshjeve dhe të shtënave me armë zjarri

Lëndohet një person në Prishtinë, pas përleshjeve dhe të shtënave me armë zjarri

Kronika e Zezë
Plagoset një person në një lokal në Dragodan – policia në kërkim të dyshuarit

Plagoset një person në një lokal në Dragodan – policia në kërkim të dyshuarit

Kronika e Zezë
Plagosen me armë dy persona në Durrës, mosmarrëveshja nisi në TikTok

Plagosen me armë dy persona në Durrës, mosmarrëveshja nisi në TikTok

Shqipëri
Rasti i plagosjes së qytetarit në veri, Beka nga IPK: Herët të flitet për motivet e mosraportimit

Rasti i plagosjes së qytetarit në veri, Beka nga IPK: Herët të flitet për motivet e mosraportimit

Siguri
Ambasadori gjerman e dënon plagosjen në veri, lavdëron reagimin e policisë

Ambasadori gjerman e dënon plagosjen në veri, lavdëron reagimin e policisë

Kosovë
Sveçla për plagosjen në veri: Policia shtiu me armë pasi vetura nuk ndaloi përkundër sinjalit të patrullës

Sveçla për plagosjen në veri: Policia shtiu me armë pasi vetura nuk ndaloi përkundër sinjalit të patrullës

Kosovë
Plagosja në veri, suspendohen katër zyrtarë policorë – njëri dyshohet se gjuajti me armë

Plagosja në veri, suspendohen katër zyrtarë policorë – njëri dyshohet se gjuajti me armë

Kronika e Zezë