LAJMI I FUNDIT:

Piper

17 Artikuj

Çimburi, specialitet kulmor: Kafjall i shijshëm nga mishi i qengjit dhe vezët!

Çimburi, specialitet kulmor: Kafjall i shijshëm nga mishi i qengjit dhe vezët!

Kuzhina e huaj
Fileta shojze në salcë domatesh

Fileta shojze në salcë domatesh

Pjata speciale
Ramstek amerikan me mustardë dhe piper

Ramstek amerikan me mustardë dhe piper

Kuzhina e huaj
Mishi i bardhë i cili shkrihet në gojë: Mund të imagjinoni ndonjë ushqim më të mirë?

Mishi i bardhë i cili shkrihet në gojë: Mund të imagjinoni ndonjë ushqim më të mirë?

Pjata kryesore
Mish qengji në furrë: I lëngshëm dhe i shijshëm mu sikur ta kishit pjekur nën saç!

Mish qengji në furrë: I lëngshëm dhe i shijshëm mu sikur ta kishit pjekur nën saç!

Pjata speciale
Nuk dini ç’të bëni me mbetjet e drekës së djeshme? Gatuani kaserole shumë të shijshme! (Video)

Nuk dini ç’të bëni me mbetjet e drekës së djeshme? Gatuani kaserole shumë të shijshme! (Video)

Pjata speciale
Përzieni piperin dhe jogurtin dhe qiteni në fytyrë: ndikim i magjishëm që do t’ju mrekullojë!

Përzieni piperin dhe jogurtin dhe qiteni në fytyrë: ndikim i magjishëm që do t’ju mrekullojë!

Estetikë
Qitni piper në rrobalarëse dhe do të ndodhë mrekullia

Qitni piper në rrobalarëse dhe do të ndodhë mrekullia

Bëje vet
Dreka që e zbut thartirën e organizmit

Dreka që e zbut thartirën e organizmit

Pjata kryesore
Fërgesë me sojë

Fërgesë me sojë

Receta vegjetariane
Supë peshku me perime

Supë peshku me perime

Supa
Patate të pjekura me vezë: Drekë për tërë familjen e gatshme në çast!

Patate të pjekura me vezë: Drekë për tërë familjen e gatshme në çast!

Pjata kryesore
Tava me borani të gjelbër: Për këtë drekë të gjithë çmenden!

Tava me borani të gjelbër: Për këtë drekë të gjithë çmenden!

Pjata kryesore
Limona turshi

Limona turshi

Turshi
Qofte me spinaq në furrë

Qofte me spinaq në furrë

Oreksndjellëse
Qofte me thjerrëza

Qofte me thjerrëza

Nga duart tua
Pasta me limon

Pasta me limon

Pjata kryesore