LAJMI I FUNDIT:
Pierre-Emerick Aubameyang

Pierre-Emerick Aubameyang

624 Artikuj

Aubameyang ka shënuar një nga golat më të bukur të sezonit në ndeshjen ndaj Ajaxit

Aubameyang ka shënuar një nga golat më të bukur të sezonit në ndeshjen ndaj Ajaxit

Liga e Evropës
“Shkoja në stërvitje edhe kur kishim pushim” – Aubameyang zbulon ku kaloi periudhën më të mirë në karrierë

“Shkoja në stërvitje edhe kur kishim pushim” – Aubameyang zbulon ku kaloi periudhën më të mirë në karrierë

La Liga
Zyrtare: Aubameyang largohet nga Chelsea

Zyrtare: Aubameyang largohet nga Chelsea

Premier League
Aubameyang arrin marrëveshje me Marseille

Aubameyang arrin marrëveshje me Marseille

Ligue 1
Gjashtë lojtarët që Chelsea synon t’i largojë në ditët e ardhshme

Gjashtë lojtarët që Chelsea synon t’i largojë në ditët e ardhshme

Premier League
Katër lojtarët që Chelsea shpreson t’i shesë këtë fundjavë

Katër lojtarët që Chelsea shpreson t’i shesë këtë fundjavë

Premier League
Gerrard dëshiron dy transferime të mëdha pas emërimit te Al Ettifaq

Gerrard dëshiron dy transferime të mëdha pas emërimit te Al Ettifaq

Ligat tjera
Cucurella dhe shtatë lojtarë të tjerë që Chelsea mund të shesë pasi fillon ‘faza e dytë’ e spastrimit të skuadrës

Cucurella dhe shtatë lojtarë të tjerë që Chelsea mund të shesë pasi fillon ‘faza e dytë’ e spastrimit të skuadrës

Premier League
Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Lista me shtatë lojtarët që pritet të largohen nga Chelsea gjatë muajit qershor

Lista me shtatë lojtarët që pritet të largohen nga Chelsea gjatë muajit qershor

Premier League
Aubameyang ka fituar titullin e parë të ligës në karrierën e tij duke luajtur vetëm tetë minuta me Barcelonën

Aubameyang ka fituar titullin e parë të ligës në karrierën e tij duke luajtur vetëm tetë minuta me Barcelonën

La Liga
Në festimet e tyre për titull – Barcelona përfshinë dy lojtarë që nuk janë më pjesë e klubit

Në festimet e tyre për titull – Barcelona përfshinë dy lojtarë që nuk janë më pjesë e klubit

La Liga
Përmes një video në TikTok, Aubameyang thotë se dëshiron të rikthehet në Barcelonë

Përmes një video në TikTok, Aubameyang thotë se dëshiron të rikthehet në Barcelonë

La Liga
Treshja sulmuese që Barcelona mund të transferojë këtë verë me kosto të ulët

Treshja sulmuese që Barcelona mund të transferojë këtë verë me kosto të ulët

La Liga
Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Premier League
Janë plot 14 lojtarë që kanë luajtur për Milanin, por ju mund të keni harruar që kanë qenë pjesë e kuqezinjve

Janë plot 14 lojtarë që kanë luajtur për Milanin, por ju mund të keni harruar që kanë qenë pjesë e kuqezinjve

Serie A
Shumë largime nga Chelsea – klubet italiane lidhen me transferimin e gjashtë prej yjeve që janë pjesë e klubit anglez

Shumë largime nga Chelsea – klubet italiane lidhen me transferimin e gjashtë prej yjeve që janë pjesë e klubit anglez

Serie A
Xavi është i hapur për transferimet e Firminos dhe Aubameyang

Xavi është i hapur për transferimet e Firminos dhe Aubameyang

La Liga
‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

Premier League
Aubameyang pëlqeu postimin ku thuhet se Potter është shkarkuar nga Chelsea

Aubameyang pëlqeu postimin ku thuhet se Potter është shkarkuar nga Chelsea

Premier League
Pesë sulmues që Interi mund t’i sjellë si partner i Lautaros në sezonin e ardhshëm

Pesë sulmues që Interi mund t’i sjellë si partner i Lautaros në sezonin e ardhshëm

Serie A