LAJMI I FUNDIT:
Philipp Lahm

Philipp Lahm

60 Artikuj

Info

Philipp Lahm është futbollist gjerman i lindur më 11 nëntor 1983.

“Çka nëse Angela Merkel do ta puthte Phillipp Lahmin?” – politikania gjermane krahason skandalin e Rubiales

“Çka nëse Angela Merkel do ta puthte Phillipp Lahmin?” – politikania gjermane krahason skandalin e Rubiales

Ndërkombëtare
Lahm thotë së Argjentina do ta fitojë Kupën e Botës, ka edhe një analizë për këtë

Lahm thotë së Argjentina do ta fitojë Kupën e Botës, ka edhe një analizë për këtë

Përfaqësueset
Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Roberto Carlos, Dani Alves, Jordi Alba: Mbrojtësit më produktiv në çdo sezon që nga edicioni 1999/2000

Roberto Carlos, Dani Alves, Jordi Alba: Mbrojtësit më produktiv në çdo sezon që nga edicioni 1999/2000

Ndërkombëtare
Messi, Ronaldo dhe Van Dijk – IFFHS zgjedh formacionin më të mirë të dekadës

Messi, Ronaldo dhe Van Dijk – IFFHS zgjedh formacionin më të mirë të dekadës

Ndërkombëtare
Emrat e mëdhenj që nuk u përfshinë në ‘Formacionin e ëndrrave’

Emrat e mëdhenj që nuk u përfshinë në ‘Formacionin e ëndrrave’

Ndërkombëtare
Pas formacionit të parë – France Football publikon edhe të dytin e të tretin nga ai i ëndrrave

Pas formacionit të parë – France Football publikon edhe të dytin e të tretin nga ai i ëndrrave

Ndërkombëtare
Emra të mëdhenj në formacionin më të mirë në histori të UEFA-s, sipas tifozëve

Emra të mëdhenj në formacionin më të mirë në histori të UEFA-s, sipas tifozëve

Ndërkombëtare
Ronaldinho, Neymar, Ramos, Kroos: Formacioni me lojtarët që Unitedi ishte shumë afër t’i transferonte

Ronaldinho, Neymar, Ramos, Kroos: Formacioni me lojtarët që Unitedi ishte shumë afër t’i transferonte

Premier League
Ozil zbulon formacion e ëndrrave ku përfshihen Ronaldo, Ramos dhe Kaka – ‘injoron’ lojtarët e Arsenalit

Ozil zbulon formacion e ëndrrave ku përfshihen Ronaldo, Ramos dhe Kaka – ‘injoron’ lojtarët e Arsenalit

Ndërkombëtare
Dhjetë lojtarët më të mirë që kanë luajtur nën urdhrat e Pep Guardiolas

Dhjetë lojtarët më të mirë që kanë luajtur nën urdhrat e Pep Guardiolas

Ndërkombëtare
Zbulohet lista e 100 më të mirëve në botë, Messi zgjidhet lojtari më i mirë i shekullit 21

Zbulohet lista e 100 më të mirëve në botë, Messi zgjidhet lojtari më i mirë i shekullit 21

Ndërkombëtare
Shifra mbresëlënëse të Ashraf Hakimit këtë sezon – lë pas vetës me statistika emra si Marcelo, Alba, Carvajal dhe Kimmich

Shifra mbresëlënëse të Ashraf Hakimit këtë sezon – lë pas vetës me statistika emra si Marcelo, Alba, Carvajal dhe Kimmich

Bundesliga
Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
UEFA publikon formacionin me lojtarët më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

UEFA publikon formacionin me lojtarët më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ronaldinho, Zidane, Gascoigne – një formacion me super yje që Alex Ferguson nuk arriti t’i marr te Manchester United

Ronaldinho, Zidane, Gascoigne – një formacion me super yje që Alex Ferguson nuk arriti t’i marr te Manchester United

Premier League
France Football publikon formacionin e dekadës, Messi, Ronaldo e Neymar në krye të sulmit

France Football publikon formacionin e dekadës, Messi, Ronaldo e Neymar në krye të sulmit

Ndërkombëtare
UEFA zgjedh formacionin më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

UEFA zgjedh formacionin më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Rodri, dirigjenti më i ri i Guardiolas te Manchester City: Këta ishin mesfushorët e preferuar të Pep prej se ai është trajner

Rodri, dirigjenti më i ri i Guardiolas te Manchester City: Këta ishin mesfushorët e preferuar të Pep prej se ai është trajner

La Liga
Formacioni më i mirë i të gjitha kohërave i Ligës së Kampionëve, mbizotërojnë yjet e Barcelonës dhe Real Madridit

Formacioni më i mirë i të gjitha kohërave i Ligës së Kampionëve, mbizotërojnë yjet e Barcelonës dhe Real Madridit

Liga e Kampionëve
Klopp këshillon Lahmin: Mos e kritiko publikisht Lowin për t’u punësuar në Federatë

Klopp këshillon Lahmin: Mos e kritiko publikisht Lowin për t’u punësuar në Federatë

Përfaqësueset
Viti që ‘vodhi’ shumë legjenda, futbollistët më të mëdhenj që u pensionuan në vitin 2017 (Foto)

Viti që ‘vodhi’ shumë legjenda, futbollistët më të mëdhenj që u pensionuan në vitin 2017 (Foto)

Shkumbin Pireva
Sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2017

Sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2017

Ndërkombëtare
UEFA zgjedh formacionin e shekullit 21, dominojnë Barcelona dhe Real Madridi (Foto)

UEFA zgjedh formacionin e shekullit 21, dominojnë Barcelona dhe Real Madridi (Foto)

Rishikime