LAJMI I FUNDIT:
Petr Cech

Petr Cech

92 Artikuj

Info

Petr Cech është futbollist çek i lindur më 20 maj 1982.

Cech: Ne mund t’i japim fund shpresave të Unitedit për titull

Cech: Ne mund t’i japim fund shpresave të Unitedit për titull

Premier League
Lojtarët me mbi 100 paraqitje në Ligën e Kampionëve (Foto)

Lojtarët me mbi 100 paraqitje në Ligën e Kampionëve (Foto)

Liga e Kampionëve
Futbollistët që fituan ndaj të pamundurës, mposhtën edhe vdekjen! (Video)

Futbollistët që fituan ndaj të pamundurës, mposhtën edhe vdekjen! (Video)

Shkumbin Pireva
Janë bërë 10 vite që kur Cech pësoi dëmtimin e tmerrshëm në kokë (Foto)

Janë bërë 10 vite që kur Cech pësoi dëmtimin e tmerrshëm në kokë (Foto)

Premier League
Petr Cech futet në Librin e Rekordeve Guinness (Foto)

Petr Cech futet në Librin e Rekordeve Guinness (Foto)

Premier League
Formacioni i javës së gjashtë në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës së gjashtë në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Formacioni i javës në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Ditë e tmerrshme për Cechin, aksidentohet pas katër golave të pësuara (Foto)

Ditë e tmerrshme për Cechin, aksidentohet pas katër golave të pësuara (Foto)

Premier League
Lëndimi i tmerrshëm i Demba Ba, shikoni tetë lëndime tjera të tmerrshme  (Foto/Video)

Lëndimi i tmerrshëm i Demba Ba, shikoni tetë lëndime tjera të tmerrshme (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Zyrtare: Cech pensionohet nga kombëtarja çeke (Foto)

Zyrtare: Cech pensionohet nga kombëtarja çeke (Foto)

Përfaqësueset
Këto janë 10-të rekordet që janë thyer në Euro 2016 (Foto)

Këto janë 10-të rekordet që janë thyer në Euro 2016 (Foto)

Përfaqësueset
Cech në histori të zezë të evropianëve

Cech në histori të zezë të evropianëve

Përfaqësueset
Cech fiton Dorëzën e Artë në Ligën Premier

Cech fiton Dorëzën e Artë në Ligën Premier

Premier League
Sa shumë gjëra kanë ndodhur nga hera e fundit kur Arsenali ishte i dyti (Foto)

Sa shumë gjëra kanë ndodhur nga hera e fundit kur Arsenali ishte i dyti (Foto)

Romak Zeqiri
Cech tregon arsyen pse Arsenali nuk u bë kampion

Cech tregon arsyen pse Arsenali nuk u bë kampion

Premier League
Cech është dorëzuar për vendin e dytë

Cech është dorëzuar për vendin e dytë

Premier League
Cech do të pensionohet nga kombëtarja pas ‘Euro 2016’

Cech do të pensionohet nga kombëtarja pas ‘Euro 2016’

Përfaqësueset
Lojtarët e lënduar të Arsenalit dhe koha e rikthimit (Foto)

Lojtarët e lënduar të Arsenalit dhe koha e rikthimit (Foto)

Arbios Kryeziu
Cech do të mungoj katër javë

Cech do të mungoj katër javë

Premier League
Wenger konfirmon lëndimin e yllit të Arsenalit

Wenger konfirmon lëndimin e yllit të Arsenalit

Premier League