LAJMI I FUNDIT:
Petr Cech

Petr Cech

92 Artikuj

Info

Petr Cech është futbollist çek i lindur më 20 maj 1982.

Chelsea 3-2 Arsenal: Notat e lojtarëve, Alonso heroi

Chelsea 3-2 Arsenal: Notat e lojtarëve, Alonso heroi

Premier League
Arsenal 0-2 City: Notat e lojtarëve, Mustafi në mesin e më të mirëve

Arsenal 0-2 City: Notat e lojtarëve, Mustafi në mesin e më të mirëve

Premier League
Granit Xhaka caktohet njëri nga zëvendëskapitenët e Arsenalit

Granit Xhaka caktohet njëri nga zëvendëskapitenët e Arsenalit

Premier League
Cech i ofron mbështetje Ozilit

Cech i ofron mbështetje Ozilit

Premier League
Courtois drejt largimit nga Chelsea, pesë portierët që mund ta zëvendësojnë belgun

Courtois drejt largimit nga Chelsea, pesë portierët që mund ta zëvendësojnë belgun

Premier League
Cech konfirmon interesimin e Napolit, por ndihet i lumtur te Arsenali

Cech konfirmon interesimin e Napolit, por ndihet i lumtur te Arsenali

Serie A
Arsenal 3-0 Watford: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Arsenal 3-0 Watford: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Premier League
Intervenimi fantastik i Cech në derbin e Londrës, i kishte ndihmuar Eriksenit që t’i shënonte Buffonit

Intervenimi fantastik i Cech në derbin e Londrës, i kishte ndihmuar Eriksenit që t’i shënonte Buffonit

Liga e Kampionëve
Arsenali synon Oblakun si zëvendësues të Cechit

Arsenali synon Oblakun si zëvendësues të Cechit

Premier League
Cech ende beson se Arsenali mund ta fitojë titullin e Ligës Premier

Cech ende beson se Arsenali mund ta fitojë titullin e Ligës Premier

Premier League
Arsenali mendon për Ter Stegenin si zëvendësues të Cechit

Arsenali mendon për Ter Stegenin si zëvendësues të Cechit

Premier League
Panoramat që krijoi Messi duke i fotografuar portierët elitarë që për të konsideroheshin të “pamposhtshëm” (Foto/Video)

Panoramat që krijoi Messi duke i fotografuar portierët elitarë që për të konsideroheshin të “pamposhtshëm” (Foto/Video)

Liga e Kampionëve
Stoke 1-0 Arsenal: Notat e lojtarëve, dëshpëron Xhaka (Foto)

Stoke 1-0 Arsenal: Notat e lojtarëve, dëshpëron Xhaka (Foto)

Premier League
Cech: Nuk e dua këtë trofe, e dua të madhin (Foto/Video)

Cech: Nuk e dua këtë trofe, e dua të madhin (Foto/Video)

Premier League
Cech kërkon nga drejtuesit e klubit që t’i mbajnë Sanchezin e Ozilin

Cech kërkon nga drejtuesit e klubit që t’i mbajnë Sanchezin e Ozilin

Premier League
Cech: E ardhmja e Wengerit nuk është problem i madh

Cech: E ardhmja e Wengerit nuk është problem i madh

Premier League
Formacioni më i mirë i Mourinhos në Ligën Premier, dominojnë lojtarët e Chelseat (Foto)

Formacioni më i mirë i Mourinhos në Ligën Premier, dominojnë lojtarët e Chelseat (Foto)

Premier League
Cech shpallet lojtar i vitit në Çeki për të nëntën herë

Cech shpallet lojtar i vitit në Çeki për të nëntën herë

Ndërkombëtare
Cech e përjetoi të njëjtën gjë, i ofron ndihmë lojtarit të Hullit

Cech e përjetoi të njëjtën gjë, i ofron ndihmë lojtarit të Hullit

Premier League
Yjet e Arsenalit, Liverpoolit dhe Leicesterit dominojnë në formacionin e të dështuarve në Ligën Premier (Foto)

Yjet e Arsenalit, Liverpoolit dhe Leicesterit dominojnë në formacionin e të dështuarve në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Cech: Lampard, njëri nga më të mirët ndonjëherë (Foto)

Cech: Lampard, njëri nga më të mirët ndonjëherë (Foto)

Premier League
Formacioni më i mirë me lojtarët të cilët kanë luajtur me Frank Lampardin (Video)

Formacioni më i mirë me lojtarët të cilët kanë luajtur me Frank Lampardin (Video)

Premier League
Rregullat e iniciuara nga ish-klubi i tij, ia shpëtuan jetën Ryan Masonit (Foto)

Rregullat e iniciuara nga ish-klubi i tij, ia shpëtuan jetën Ryan Masonit (Foto)

Premier League
Gallas zgjedh formacionin me bashkëlojtarët e tij më të mirë (Foto)

Gallas zgjedh formacionin me bashkëlojtarët e tij më të mirë (Foto)

Ndërkombëtare