LAJMI I FUNDIT:
Petr Cech

Petr Cech

92 Artikuj

Info

Petr Cech është futbollist çek i lindur më 20 maj 1982.

Formacioni me 11 lojtarët më të mirë që kanë luajtur edhe për Arsenalin edhe për Chelsean

Formacioni me 11 lojtarët më të mirë që kanë luajtur edhe për Arsenalin edhe për Chelsean

Premier League
Dorëza e Artë në Ligën Premier: Renditen portierët që e kanë fituar ndër vite

Dorëza e Artë në Ligën Premier: Renditen portierët që e kanë fituar ndër vite

Premier League
Formacioni më i mirë në histori të Chelseat me futollistë jo anglezë – Makelele, Hazard dhe Drogba, por mungon Kante

Formacioni më i mirë në histori të Chelseat me futollistë jo anglezë – Makelele, Hazard dhe Drogba, por mungon Kante

Premier League
Ronaldinho, Zidane, Gascoigne – një formacion me super yje që Alex Ferguson nuk arriti t’i marr te Manchester United

Ronaldinho, Zidane, Gascoigne – një formacion me super yje që Alex Ferguson nuk arriti t’i marr te Manchester United

Premier League
Rival lokal, por jo të urryer – Formacioni më i mirë me lojtarët yje që kanë luajtur për Arsenalin dhe Chelsean

Rival lokal, por jo të urryer – Formacioni më i mirë me lojtarët yje që kanë luajtur për Arsenalin dhe Chelsean

Shkumbin Pireva
Superformacioni me lojtarët e pensionuar në vitin 2019

Superformacioni me lojtarët e pensionuar në vitin 2019

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë që e ka drejtuar Carlo Ancelotti – emra të mëdhenj jashtë, por në të Ronaldo e Kaka

Formacioni më i mirë që e ka drejtuar Carlo Ancelotti – emra të mëdhenj jashtë, por në të Ronaldo e Kaka

Ndërkombëtare
Lëndimet më të tmerrshme në historinë e Ligës Premier – muaj dhe vite rikuperim, por edhe pensionime para kohe

Lëndimet më të tmerrshme në historinë e Ligës Premier – muaj dhe vite rikuperim, por edhe pensionime para kohe

Premier League
Petr Cech i kthehet sportit, nënshkruan me një klub të hokejit mbi akull

Petr Cech i kthehet sportit, nënshkruan me një klub të hokejit mbi akull

Sporte tjera
Ashley Cole zgjedh formacionin më të mirë me bashkëlojtarët që ka pasur, 11-she e mbushur me yje të Arsenalit dhe Chelseat

Ashley Cole zgjedh formacionin më të mirë me bashkëlojtarët që ka pasur, 11-she e mbushur me yje të Arsenalit dhe Chelseat

Ndërkombëtare
Cech i privilegjuar me rikthimin te Chelsea: Dua të kem sukses edhe si drejtues

Cech i privilegjuar me rikthimin te Chelsea: Dua të kem sukses edhe si drejtues

Premier League
Zyrtare: Petr Cech rikthehet te Chelsea, por me një rol drejtues

Zyrtare: Petr Cech rikthehet te Chelsea, por me një rol drejtues

Premier League
Lotët e Petr Cech pas mbylljes së ndeshjes – portieri i jep fund karrierës brilante

Lotët e Petr Cech pas mbylljes së ndeshjes – portieri i jep fund karrierës brilante

Liga e Evropës
Arsenali e dëshiron Donnarumman si zëvendësues të Cechut

Arsenali e dëshiron Donnarumman si zëvendësues të Cechut

Premier League
Petr Cech do të kthehet te Chelsea, ai do të bëhet drejtor sportiv

Petr Cech do të kthehet te Chelsea, ai do të bëhet drejtor sportiv

Premier League
Cech: Asgjë nuk është vendosur, kemi ende punë për të arritur në finale

Cech: Asgjë nuk është vendosur, kemi ende punë për të arritur në finale

Premier League
Petr Cech – klubet, trofetë dhe sukseset e portierit që pensionohet në fund të sezonit

Petr Cech – klubet, trofetë dhe sukseset e portierit që pensionohet në fund të sezonit

Ndërkombëtare
Cech paralajmëron pensionimin: Do ta mbylli në fund të sezonit

Cech paralajmëron pensionimin: Do ta mbylli në fund të sezonit

Premier League
Nga Cech deri te Perisic: Futbollistët me talente të fshehura

Nga Cech deri te Perisic: Futbollistët me talente të fshehura

Arbios Kryeziu
Super skuadra me lojtarët që i përfundon kontrata në vitin 2019: Formacion yjesh, bankë rezervë klasi

Super skuadra me lojtarët që i përfundon kontrata në vitin 2019: Formacion yjesh, bankë rezervë klasi

Arbios Kryeziu
Arsenal 0-2 Tottenham: Notat e lojtarëve, Xhaka në nivel

Arsenal 0-2 Tottenham: Notat e lojtarëve, Xhaka në nivel

Ndërkombëtare
Historia e Cech: E filloi si sulmues i Viktoria Plzenit, u lëndua, skuadra e bëri portier që ta mbronte këmbën e tij dhe kështu krijuan një nga portierët më të mirë të XXI

Historia e Cech: E filloi si sulmues i Viktoria Plzenit, u lëndua, skuadra e bëri portier që ta mbronte këmbën e tij dhe kështu krijuan një nga portierët më të mirë të XXI

Premier League
Arsenal 2-0 Everton: Cech ylli, paraqitje e mirë nga Xhaka e Mustafi

Arsenal 2-0 Everton: Cech ylli, paraqitje e mirë nga Xhaka e Mustafi

Premier League
Cardiff 2-3 Arsenal: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Cardiff 2-3 Arsenal: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Premier League