LAJMI I FUNDIT:
Petr Cech

Petr Cech

92 Artikuj

Info

Petr Cech është futbollist çek i lindur më 20 maj 1982.

Nga Terry te Lampard dhe Drogba – Inteligjenca Artificiale zgjedh formacionin më të mirë në histori të Chelseat

Nga Terry te Lampard dhe Drogba – Inteligjenca Artificiale zgjedh formacionin më të mirë në histori të Chelseat

Premier League
Ter Stegen vazhdon shkëlqimin dhe rrugën drejt rekordeve të mëdha këtë sezon

Ter Stegen vazhdon shkëlqimin dhe rrugën drejt rekordeve të mëdha këtë sezon

La Liga
Buffon konsideron se Petr Cech është ndër portierët më të mirë në histori

Buffon konsideron se Petr Cech është ndër portierët më të mirë në histori

Ndërkombëtare
Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Premier League
“Më shumë argëtohem duke luajtur sportin tim të ri sesa një finale të Ligës së Kampionëve” – legjenda e Chelseat me deklaratë interesante

“Më shumë argëtohem duke luajtur sportin tim të ri sesa një finale të Ligës së Kampionëve” – legjenda e Chelseat me deklaratë interesante

Premier League
Petr Cech bëhet viral me një postim pas golit të diskutueshëm të Bruno Fernandes kundër Man Cityt

Petr Cech bëhet viral me një postim pas golit të diskutueshëm të Bruno Fernandes kundër Man Cityt

Premier League
Cech nuk u largua në mënyrë paqësore nga Chelsea: Çeku u përplas me Boehlyn për një lojtar

Cech nuk u largua në mënyrë paqësore nga Chelsea: Çeku u përplas me Boehlyn për një lojtar

Premier League
Zyrtare: Petr Cech largohet nga Chelsea

Zyrtare: Petr Cech largohet nga Chelsea

Premier League
Dhjetë transferimet më të mira të Chelseat të të gjitha kohërave: Nga Hazard, Drogba e Zola te Lampard

Dhjetë transferimet më të mira të Chelseat të të gjitha kohërave: Nga Hazard, Drogba e Zola te Lampard

Premier League
Nga Zanetti, te Lampard dhe Ronaldo – Mourinho zbulon 11-shen më të mirë të lojtarëve që ka trajnuar

Nga Zanetti, te Lampard dhe Ronaldo – Mourinho zbulon 11-shen më të mirë të lojtarëve që ka trajnuar

Ndërkombëtare
Laporte vendos rekord të madh në Ligën Premier – lë pas emra si Drogba, Alexander-Arnold dhe Makelele

Laporte vendos rekord të madh në Ligën Premier – lë pas emra si Drogba, Alexander-Arnold dhe Makelele

Premier League
Tuchel flet për të ardhmen e Granovskaia dhe Cech: Shpresoj të qëndrojnë edhe pasi klubit të shitet

Tuchel flet për të ardhmen e Granovskaia dhe Cech: Shpresoj të qëndrojnë edhe pasi klubit të shitet

Premier League
Chelsea përballet me largime të mëdha në momentin që realizohet shitja e klubit

Chelsea përballet me largime të mëdha në momentin që realizohet shitja e klubit

Premier League
Formacioni më i mirë i Chelseat me transferimet e epokës së Abramovich

Formacioni më i mirë i Chelseat me transferimet e epokës së Abramovich

Premier League
Nga Lampard te Terry dhe Drogba: Formacioni më i mirë i Chelsea në epokën Roman Abramovich

Nga Lampard te Terry dhe Drogba: Formacioni më i mirë i Chelsea në epokën Roman Abramovich

Premier League
Dhjetë nënshkrimet më të mira dhe dhjetë më të këqijat në gjithë epokën e Roman Abramovichit si pronar i Chelseat

Dhjetë nënshkrimet më të mira dhe dhjetë më të këqijat në gjithë epokën e Roman Abramovichit si pronar i Chelseat

Shkumbin Pireva
Neville, Keane dhe Carragher zgjedhin formacionin më të mirë në histori të Ligës Premier, pa përfshirë lojtarë të ekipeve që kanë luajtur

Neville, Keane dhe Carragher zgjedhin formacionin më të mirë në histori të Ligës Premier, pa përfshirë lojtarë të ekipeve që kanë luajtur

Premier League
Tifozët e Chelseat në protestë para “Samford Bridge” kundër Superligës Evropiane, Cech del të flas me ta duke dhënë një premtim

Tifozët e Chelseat në protestë para “Samford Bridge” kundër Superligës Evropiane, Cech del të flas me ta duke dhënë një premtim

Ligat tjera
Lampard u largua nga Chelsea me raporte të tensionuara me Petr Cech

Lampard u largua nga Chelsea me raporte të tensionuara me Petr Cech

Premier League
Top 20 blerjet më të mëdha në histori të Ligës Premier – Ronaldo, Henry në krye, Fedinand mbetet jashtë

Top 20 blerjet më të mëdha në histori të Ligës Premier – Ronaldo, Henry në krye, Fedinand mbetet jashtë

Premier League
Petr Cech rikthehet zyrtarisht në fushë për takimin e të rinjve të Chelseat ndaj atyre të Tottenhamit

Petr Cech rikthehet zyrtarisht në fushë për takimin e të rinjve të Chelseat ndaj atyre të Tottenhamit

Premier League
Njihuni me Argjent Kamajn, apo ‘Petr Cechun e Kosovës’: Portieri që pësoi lëndim të rëndë në kokë, por që nuk dorëzohet

Njihuni me Argjent Kamajn, apo ‘Petr Cechun e Kosovës’: Portieri që pësoi lëndim të rëndë në kokë, por që nuk dorëzohet

Liga e Parë
Petr Cech kujton duelet me Messin: Iu deshën 10 ndeshje që të më shënonte

Petr Cech kujton duelet me Messin: Iu deshën 10 ndeshje që të më shënonte

Ndërkombëtare
Petr Cech përfshihet nga Chelsea në listën e 25 lojtarëve për edicionin 2020/21 në Ligën Premier

Petr Cech përfshihet nga Chelsea në listën e 25 lojtarëve për edicionin 2020/21 në Ligën Premier

Premier League