LAJMI I FUNDIT:

Peticioni

35 Artikuj

Nis peticioni për pranimin e Kosovës në D-U-N-S – sistem unik identifikues numerik për biznese

Nis peticioni për pranimin e Kosovës në D-U-N-S – sistem unik identifikues numerik për biznese

Lajme Teknologji
Mblidhen mbi 10 mijë nënshkrime në peticionin online për shaminë në shkolla, kërkesa do dërgohet në kryeministri dhe në MAShT

Mblidhen mbi 10 mijë nënshkrime në peticionin online për shaminë në shkolla, kërkesa do dërgohet në kryeministri dhe në MAShT

Kosovë
Peticioni për tërheqjen e Trustit, Projektligji s’mund të hidhet në votim para shtatorit

Peticioni për tërheqjen e Trustit, Projektligji s’mund të hidhet në votim para shtatorit

Donjeta Zeqiraj
Mblidhen 10 mijë nënshkrime për Trustin, peticioni pritet të dërgohet javën e ardhshme në Kuvend

Mblidhen 10 mijë nënshkrime për Trustin, peticioni pritet të dërgohet javën e ardhshme në Kuvend

Albert Spahiu
Falja e gjobave të pandemisë, PSD mbledh 8 mijë nënshkrime

Falja e gjobave të pandemisë, PSD mbledh 8 mijë nënshkrime

Jehona Hulaj
Studentja shqiptare që “tërboi” serbët me hartën e Kosovës: Më kërcënuan me jetë

Studentja shqiptare që “tërboi” serbët me hartën e Kosovës: Më kërcënuan me jetë

Kosovë
Vetëvendosje thotë se për dy ditë u mblodhën 25 mijë nënshkrime

Vetëvendosje thotë se për dy ditë u mblodhën 25 mijë nënshkrime

Kosovë
Peticioni i VV-së mund të nënshkruhet edhe në sheshe

Peticioni i VV-së mund të nënshkruhet edhe në sheshe

Kosovë
LVV nis peticionin, kërkon zgjedhje

LVV nis peticionin, kërkon zgjedhje

Kosovë
Vetëvendosje me peticion kërkon zgjedhje, Aliu: Për momentin nuk ka nevojë për protesta

Vetëvendosje me peticion kërkon zgjedhje, Aliu: Për momentin nuk ka nevojë për protesta

Kosovë
Nis peticioni kundër rritjes së çmimit për sigurimin e automjeteve

Nis peticioni kundër rritjes së çmimit për sigurimin e automjeteve

Kosovë
Peticioni kundër Brexit merr 4 milionë nënshkrime

Peticioni kundër Brexit merr 4 milionë nënshkrime

Nga Bota
Peticion për anulimin e Brexit, numri i nënshkrimeve arrin në më shumë se 2,5 milionë

Peticion për anulimin e Brexit, numri i nënshkrimeve arrin në më shumë se 2,5 milionë

Nga Bota
Nuk shqyrtohet peticioni për bashkimin e Mitrovicës

Nuk shqyrtohet peticioni për bashkimin e Mitrovicës

Kosovë
Iniciativa e Agim Bahtirit për bashkimin e Mitrovicës po shihet si një veprim populist

Iniciativa e Agim Bahtirit për bashkimin e Mitrovicës po shihet si një veprim populist

Elfije Boletini
Bahtiri dorëzon peticionin te presidenti

Bahtiri dorëzon peticionin te presidenti

Kosovë
Fillon nënshkrimi i peticionit për bashkimin e qytetit të Mitrovicës

Fillon nënshkrimi i peticionit për bashkimin e qytetit të Mitrovicës

Kosovë
Bahtiri fillon sot peticionin për bashkimin e Mitrovicës

Bahtiri fillon sot peticionin për bashkimin e Mitrovicës

Komunat
Mediat serbe thonë se në Çeki po iniciohet një peticion për tërheqjen e njohjes për Kosovën

Mediat serbe thonë se në Çeki po iniciohet një peticion për tërheqjen e njohjes për Kosovën

Politikë
Asnjë peticion nuk u mor parasysh, sikur ai për shfuqizimin e Speciales (Video)

Asnjë peticion nuk u mor parasysh, sikur ai për shfuqizimin e Speciales (Video)

Kosovë
A fshihet Hashim Thaçi prapa peticionit të veteranëve për Gjykatën Speciale?

A fshihet Hashim Thaçi prapa peticionit të veteranëve për Gjykatën Speciale?

Drejtësi
Gjykata Speciale i përgjigjet peticionit të veteranëve të UÇK-së (Video)

Gjykata Speciale i përgjigjet peticionit të veteranëve të UÇK-së (Video)

Kosovë
Ndryshimi i Ligjit për Specialen, nesër nis nënshkrimi i peticionit

Ndryshimi i Ligjit për Specialen, nesër nis nënshkrimi i peticionit

Kosovë
Studentët dorëzojnë peticionin për lirimin e Haradinajt

Studentët dorëzojnë peticionin për lirimin e Haradinajt

Kosovë