LAJMI I FUNDIT:

Permet

24 Artikuj

Turistja gjermane bie nga ujvara në Përmet, dërgohet me helikopter te “Trauma”

Turistja gjermane bie nga ujvara në Përmet, dërgohet me helikopter te “Trauma”

Shqipëri
Pas aksidentit tragjik në Këlcyrë, kapet një tjetër makinë me emigrantë të paligjshëm

Pas aksidentit tragjik në Këlcyrë, kapet një tjetër makinë me emigrantë të paligjshëm

Shqipëri
U bllokua nga rënia e shkëmbit mbi banesë, shpëtohet i riu në Përmet

U bllokua nga rënia e shkëmbit mbi banesë, shpëtohet i riu në Përmet

Shqipëri
Shkëmbi bie mbi shtëpinë në Përmet, mbetet i bllokuar 25-vjeçari

Shkëmbi bie mbi shtëpinë në Përmet, mbetet i bllokuar 25-vjeçari

Shqipëri
Në kërkim të bimëve medicinale- Arqile Todhi tregon sfidat dhe vështirësitë me të cilat përballet në mal

Në kërkim të bimëve medicinale- Arqile Todhi tregon sfidat dhe vështirësitë me të cilat përballet në mal

Shqipëri
Mbetën të bllokuar për shkak të motit të keq, policia shpëton 23 turistë në Përmet

Mbetën të bllokuar për shkak të motit të keq, policia shpëton 23 turistë në Përmet

Shqipëri
Arrestohet personi që keqtrajtoi shqiponjën në Përmet – policia i gjejnë në shtëpi dy sorkadhe të vrara

Arrestohet personi që keqtrajtoi shqiponjën në Përmet – policia i gjejnë në shtëpi dy sorkadhe të vrara

Shqipëri
Shpëtohen 23 turistë të huaj, ishin bllokuar në lumin e Langaricës në Përmet

Shpëtohen 23 turistë të huaj, ishin bllokuar në lumin e Langaricës në Përmet

Shqipëri
Bllokohet një grup turistësh të huaj në kanionin e Langaricës, forcat e shpëtimit nisen drejt vendngjarjes

Bllokohet një grup turistësh të huaj në kanionin e Langaricës, forcat e shpëtimit nisen drejt vendngjarjes

Shqipëri
Merr flakë makina e turistit gjerman në Përmet, detajet e para

Merr flakë makina e turistit gjerman në Përmet, detajet e para

Shqipëri
Mbyti nënën me plastmas, del foto e të riut nga Përmeti, student ekselent në Amerikë

Mbyti nënën me plastmas, del foto e të riut nga Përmeti, student ekselent në Amerikë

Shqipëri
Djali mbyti nënën me qese, fqinjët flasin për rastin

Djali mbyti nënën me qese, fqinjët flasin për rastin

Shqipëri
24-vjeçari mbyt nënën e tij në Përmet, dyshohet se ishte në gjendje depresioni

24-vjeçari mbyt nënën e tij në Përmet, dyshohet se ishte në gjendje depresioni

Shqipëri


mob5