LAJMI I FUNDIT:

Përleshje fizike

158 Artikuj

Përleshja mes policisë dhe disa personave në Vlorë, sqarohet rasti – të dyshuarit kishin zaptuar hapësirën publike, dy policë janë bërë për spital

Përleshja mes policisë dhe disa personave në Vlorë, sqarohet rasti – të dyshuarit kishin zaptuar hapësirën publike, dy policë janë bërë për spital

Shqipëri
Gruaja goditet në kokë gjatë përleshjes së dy burrave në Gjilan, arrestohet një i dyshuar

Gruaja goditet në kokë gjatë përleshjes së dy burrave në Gjilan, arrestohet një i dyshuar

Kronika e Zezë
Përleshje masive në parlamentin gjeorgjian mbi ligjin shumë të diskutueshëm “për agjentët e huaj”

Përleshje masive në parlamentin gjeorgjian mbi ligjin shumë të diskutueshëm “për agjentët e huaj”

Evropa
Rrahje me mjete të forta në një shkollë në Gjakovë, lëndohen tre fëmijë

Rrahje me mjete të forta në një shkollë në Gjakovë, lëndohen tre fëmijë

Kronika e Zezë
Me thika e shufër metalike, përleshen tre persona në Fushë Kosovë 

Me thika e shufër metalike, përleshen tre persona në Fushë Kosovë 

Kronika e Zezë
“Ata as nuk dinin të luftonin”: Përleshje mes tre burrave pas një aksidenti në një autostradë të ngarkuar të Los Anxhelosit

“Ata as nuk dinin të luftonin”: Përleshje mes tre burrave pas një aksidenti në një autostradë të ngarkuar të Los Anxhelosit

Fun Lajme
Sulm fizik e me mjete të forta, në vendngjarje gjenden edhe gëzhoja – arrestohen pesë persona në Prishtinë

Sulm fizik e me mjete të forta, në vendngjarje gjenden edhe gëzhoja – arrestohen pesë persona në Prishtinë

Kronika e Zezë
Si në një ring boksi – deputeti gjeorgjian godet kundërshtarin në fytyrë, në një përplasje për projektligjin për “agjentët e huaj”

Si në një ring boksi – deputeti gjeorgjian godet kundërshtarin në fytyrë, në një përplasje për projektligjin për “agjentët e huaj”

Evropa
Përleshje në një restorant të Liverpoolit – gratë godasin me grushte njëra-tjetrën, njëra u godit me një pasqyrë

Përleshje në një restorant të Liverpoolit – gratë godasin me grushte njëra-tjetrën, njëra u godit me një pasqyrë

Evropa
Përleshje fizike mes deputetëve në Parlamentin e Maldiveve

Përleshje fizike mes deputetëve në Parlamentin e Maldiveve

Azia
Rrahja në Merdar, policia: Patrulla u sulmua nga tre persona, dy zyrtarë janë lënduar

Rrahja në Merdar, policia: Patrulla u sulmua nga tre persona, dy zyrtarë janë lënduar

Kosovë
Përleshje mes qytetarëve dhe policisë në Merdar, shkak tejkalimi i kolonës

Përleshje mes qytetarëve dhe policisë në Merdar, shkak tejkalimi i kolonës

Kosovë
Rrahje mes dy personave në Gjilan, njëri prej tyre gjuan me armë familjarët e viktimës

Rrahje mes dy personave në Gjilan, njëri prej tyre gjuan me armë familjarët e viktimës

Kronika e Zezë
Përplasja verbale mes senatorit republikan dhe kryesindikalistit, për pak sa nuk eskalon në përleshje fizike në Kongres

Përplasja verbale mes senatorit republikan dhe kryesindikalistit, për pak sa nuk eskalon në përleshje fizike në Kongres

Amerika
Kuvendi i Shqipërisë kthehet në “fushëbetejë” – përveç përmbysjes së karrigeve pati edhe përleshje fizike mes deputetëve

Kuvendi i Shqipërisë kthehet në “fushëbetejë” – përveç përmbysjes së karrigeve pati edhe përleshje fizike mes deputetëve

Shqipëri
Dosja e Prokurorisë për përleshjen në Kuvend, për çka akuzohen Bislimi, Beqa, Lushtaku dhe Haxhiu?

Dosja e Prokurorisë për përleshjen në Kuvend, për çka akuzohen Bislimi, Beqa, Lushtaku dhe Haxhiu?

Drejtësi
Përleshje ndërmjet ish-kryeministrit dhe ish-ministrit sllovak – nuk munguan as grushtet, ndërhyri policia

Përleshje ndërmjet ish-kryeministrit dhe ish-ministrit sllovak – nuk munguan as grushtet, ndërhyri policia

Evropa
Një dasmë luksoze në Angli shndërrohet në një zënkë masive – të ftuarit godasin me grusht njëri tjetrin, nuk “kursejnë” as karriget

Një dasmë luksoze në Angli shndërrohet në një zënkë masive – të ftuarit godasin me grusht njëri tjetrin, nuk “kursejnë” as karriget

Evropa
Përleshje mes shtatë personave në një kafiteri në Vitomiricë të Pejës, njëri lëndohet rëndë

Përleshje mes shtatë personave në një kafiteri në Vitomiricë të Pejës, njëri lëndohet rëndë

Kronika e Zezë
Përleshje masive mes mysafirëve dhe stafit të një hoteli në Turqi – nuk mungoi as sulmi me karrige

Përleshje masive mes mysafirëve dhe stafit të një hoteli në Turqi – nuk mungoi as sulmi me karrige

Turqia
Konflikti në Lezhë, arrestohet 37-vjeçari nga Kosova dhe dy punonjësit e një pike karburanti

Konflikti në Lezhë, arrestohet 37-vjeçari nga Kosova dhe dy punonjësit e një pike karburanti

Shqipëri
Përleshje fizike në Lezhë, mbetet i lënduar një kosovar

Përleshje fizike në Lezhë, mbetet i lënduar një kosovar

Kronika e Zezë
Përleshje fizike mes tre personave në Prizren

Përleshje fizike mes tre personave në Prizren

Kronika e Zezë
Përleshje fizike në Prishtinë, lëndohen tre persona dhe sekuestrohet një armë zjarri

Përleshje fizike në Prishtinë, lëndohen tre persona dhe sekuestrohet një armë zjarri

Kronika e Zezë


mob5