LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Spanjës

1035 Artikuj

Spalletti për ndeshjet e Grupit B ku ndodhet edhe Shqipëria: Mund të ishin këto ndeshje çerekfinalesh

Spalletti për ndeshjet e Grupit B ku ndodhet edhe Shqipëria: Mund të ishin këto ndeshje çerekfinalesh

Ndërkombëtare
Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Përfaqësueset
Lojtari i Shqipërisë paralajmëron njërin nga kundërshtarët në Grupin B: E kam idenë si t’i ndaloj

Lojtari i Shqipërisë paralajmëron njërin nga kundërshtarët në Grupin B: E kam idenë si t’i ndaloj

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë
Transfermarkt sjell shifrat: Nga përfaqësueset e kualifikuara në Euro 2024, Shqipëria e dyta me vlerën më të vogël të ekipit në treg

Transfermarkt sjell shifrat: Nga përfaqësueset e kualifikuara në Euro 2024, Shqipëria e dyta me vlerën më të vogël të ekipit në treg

Kombëtarja e Shqipërisë
Barcelona e nervozuar me Spanjën për trajtimin që i bëri Gavit – si mund të evitohej lëndimi i rëndë

Barcelona e nervozuar me Spanjën për trajtimin që i bëri Gavit – si mund të evitohej lëndimi i rëndë

La Liga
Nga Spanja tregojnë se sa muaj do të mungojë Gavi – flet edhe trajneri De la Fuente

Nga Spanja tregojnë se sa muaj do të mungojë Gavi – flet edhe trajneri De la Fuente

Përfaqësueset
Me dhimbje të mëdha dhe lot në sy Gavi lëshoi fushën, lëndimi tij mund të jetë serioz

Me dhimbje të mëdha dhe lot në sy Gavi lëshoi fushën, lëndimi tij mund të jetë serioz

La Liga
Portugalia dhe Spanja me fitore rutinore mbyllin kualifikimet e Euro 2024

Portugalia dhe Spanja me fitore rutinore mbyllin kualifikimet e Euro 2024

Përfaqësueset
Këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin në Euro 2024, kanë mbetur edhe 11 vende “të lira”

Këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin në Euro 2024, kanë mbetur edhe 11 vende “të lira”

Përfaqësueset
Spanja fiton për pozitën e parë, Yamal vazhdoi me gola – kësaj radhe ishte brilant

Spanja fiton për pozitën e parë, Yamal vazhdoi me gola – kësaj radhe ishte brilant

Përfaqësueset
Argjentina ia ‘vjedh’ Spanjës mbrojtësin fantastik të Mallorcas, e fton për ndeshjet e ardhshme kualifikuese

Argjentina ia ‘vjedh’ Spanjës mbrojtësin fantastik të Mallorcas, e fton për ndeshjet e ardhshme kualifikuese

Përfaqësueset
Barcelona ofron stadiumin e tyre për të pritur ndeshjet e Spanjës gjatë Kampionatit Botëror 2030

Barcelona ofron stadiumin e tyre për të pritur ndeshjet e Spanjës gjatë Kampionatit Botëror 2030

Ndërkombëtare
Ish-gjyqtari i njohur kandidati kryesor për të marrë drejtimin e Federatës Spanjolle të Futbollit

Ish-gjyqtari i njohur kandidati kryesor për të marrë drejtimin e Federatës Spanjolle të Futbollit

Ndërkombëtare
Këto tetë kombëtare do të luajnë në Euro 2024, sot mund t’i bashkohen edhe dy të tjera

Këto tetë kombëtare do të luajnë në Euro 2024, sot mund t’i bashkohen edhe dy të tjera

Përfaqësueset
Lojtari i Real Madridit e quan Gavin ‘gjeni’, shpjegon arsyen pse

Lojtari i Real Madridit e quan Gavin ‘gjeni’, shpjegon arsyen pse

Ndërkombëtare
Spanja mposht Norvegjinë dhe siguron kualifikimin në EURO 2024

Spanja mposht Norvegjinë dhe siguron kualifikimin në EURO 2024

Përfaqësueset
Vazhdojnë problemet për Barcelonën, ylli i ekipit largohet nga kampi i Spanjës i lënduar

Vazhdojnë problemet për Barcelonën, ylli i ekipit largohet nga kampi i Spanjës i lënduar

Përfaqësueset
“Kam menduar ta lë futbollin, por çfarë do tu thosha fëmijëve të mi” – Morata tregon momentet e vështira në karrierë

“Kam menduar ta lë futbollin, por çfarë do tu thosha fëmijëve të mi” – Morata tregon momentet e vështira në karrierë

Përfaqësueset
Maroku në ‘luftë’ me Spanjën për nikoqirin e finales së Kupës së Botës 2030

Maroku në ‘luftë’ me Spanjën për nikoqirin e finales së Kupës së Botës 2030

Ndërkombëtare
Luis Enrique: Hakimi ende bën shaka me mua për humbjen e Spanjës nga Maroku

Luis Enrique: Hakimi ende bën shaka me mua për humbjen e Spanjës nga Maroku

Ndërkombëtare
Rubiales jep dorëheqje nga Federata e Futbollit të Spanjës: Do të mbroj pafajësinë time

Rubiales jep dorëheqje nga Federata e Futbollit të Spanjës: Do të mbroj pafajësinë time

Ndërkombëtare
Lamine Yamal theu dy rekorde në ndeshjen e sotme të Spanjës

Lamine Yamal theu dy rekorde në ndeshjen e sotme të Spanjës

Përfaqësueset
UEFA më në fund thyen heshtjen për skandalin e puthjes së Rubiales me Hermoson

UEFA më në fund thyen heshtjen për skandalin e puthjes së Rubiales me Hermoson

Ndërkombëtare