LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Skocisë

85 Artikuj

Shqipëria mposhtet në shtëpi nga Skocia, bie në Ligën D  

Shqipëria mposhtet në shtëpi nga Skocia, bie në Ligën D  

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare: Shqipëria kërkon fitore ndaj Skocisë

Formacionet zyrtare: Shqipëria kërkon fitore ndaj Skocisë

Përfaqësueset
Mavraj: Vërejtjet e trajnerit janë të drejta, në fushë duhen 11 kapitenë

Mavraj: Vërejtjet e trajnerit janë të drejta, në fushë duhen 11 kapitenë

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci: Kemi punuar mirë, shpresoj të përmirësohet komunikimi mes lojtarëve

Panucci: Kemi punuar mirë, shpresoj të përmirësohet komunikimi mes lojtarëve

Kombëtarja e Shqipërisë
Rekord tifozësh skocez në Shkodër

Rekord tifozësh skocez në Shkodër

Ndërkombëtare
Shqipërisë i duhen dy mrekulli që ta marr kreun e grupit

Shqipërisë i duhen dy mrekulli që ta marr kreun e grupit

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci: Më duket se kam një skuadër memece në fushë, Loret Sadiku më tha se nuk është në formë të mirë

Panucci: Më duket se kam një skuadër memece në fushë, Loret Sadiku më tha se nuk është në formë të mirë

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjithë skenarët e mundshëm që Shqipëria të mbyllë Grupin 1 të Ligës C në vendin e parë

Gjithë skenarët e mundshëm që Shqipëria të mbyllë Grupin 1 të Ligës C në vendin e parë

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj dhe Basha do të mungojnë kundër Skocisë

Hysaj dhe Basha do të mungojnë kundër Skocisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Portugalia publikon listën për ndeshjet ndaj Polonisë dhe Skocisë, mungon Ronaldo

Portugalia publikon listën për ndeshjet ndaj Polonisë dhe Skocisë, mungon Ronaldo

Përfaqësueset
Trajneri i Skocisë, McLeish: E merituam fitoren, e respektojmë Shqipërinë

Trajneri i Skocisë, McLeish: E merituam fitoren, e respektojmë Shqipërinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj: Nuk i shfrytëzuam rastet dhe kështu e ka futbolli

Hysaj: Nuk i shfrytëzuam rastet dhe kështu e ka futbolli

Kombëtarja e Shqipërisë
Balaj pas humbjes ndaj Skocisë: Duhet të bënim më shumë, kemi edhe dy ndeshje për të arritur objektivin

Balaj pas humbjes ndaj Skocisë: Duhet të bënim më shumë, kemi edhe dy ndeshje për të arritur objektivin

Kombëtarja e Shqipërisë
Lilaj: Skocia e meritoi fitoren

Lilaj: Skocia e meritoi fitoren

Kombëtarja e Shqipërisë
Notat e lojtarëve: Skocia 2-0 Shqipëria, Hysaj më i miri te Kuqezinjtë

Notat e lojtarëve: Skocia 2-0 Shqipëria, Hysaj më i miri te Kuqezinjtë

Kombëtarja e Shqipërisë
Memushaj kritikon lojën e dobët të kombëtares shqiptare, por nuk komenton zgjedhjet e Panuccit

Memushaj kritikon lojën e dobët të kombëtares shqiptare, por nuk komenton zgjedhjet e Panuccit

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci i pakënaqur: Skocisë i dhuruam dy gola

Panucci i pakënaqur: Skocisë i dhuruam dy gola

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria e humb takimin ndaj Skocisë

Shqipëria e humb takimin ndaj Skocisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare: Shqipëria kërkon suksesin e dytë në Ligën e Kombeve përballë Skocisë

Formacionet zyrtare: Shqipëria kërkon suksesin e dytë në Ligën e Kombeve përballë Skocisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria i ka bërë përgatitjet e fundit pak orë para ndeshjes

Shqipëria i ka bërë përgatitjet e fundit pak orë para ndeshjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Skocisë, Panucci i beson mbrojtjes me Mavrajn

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Skocisë, Panucci i beson mbrojtjes me Mavrajn

Kombëtarja e Shqipërisë
Agolli për ndeshjen ndaj Skocisë: Shpresoj të luaj, duhet të japim më të mirën tonë

Agolli për ndeshjen ndaj Skocisë: Shpresoj të luaj, duhet të japim më të mirën tonë

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci: Ndaj Skocisë luajmë për fitore

Panucci: Ndaj Skocisë luajmë për fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja shqiptare e femrave pësoi nga Skocia, mbyll garën në vend të katërt

Kombëtarja shqiptare e femrave pësoi nga Skocia, mbyll garën në vend të katërt

Kombëtarja e Shqipërisë