LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Skocisë

89 Artikuj

Transfermarkt sjell shifrat: Nga përfaqësueset e kualifikuara në Euro 2024, Shqipëria e dyta me vlerën më të vogël të ekipit në treg

Transfermarkt sjell shifrat: Nga përfaqësueset e kualifikuara në Euro 2024, Shqipëria e dyta me vlerën më të vogël të ekipit në treg

Kombëtarja e Shqipërisë
Këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin në Euro 2024, kanë mbetur edhe 11 vende “të lira”

Këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin në Euro 2024, kanë mbetur edhe 11 vende “të lira”

Përfaqësueset
Vendet që kanë siguruar deri më tani kualifikimin në Euro 2024

Vendet që kanë siguruar deri më tani kualifikimin në Euro 2024

Përfaqësueset
Këto tetë kombëtare do të luajnë në Euro 2024, sot mund t’i bashkohen edhe dy të tjera

Këto tetë kombëtare do të luajnë në Euro 2024, sot mund t’i bashkohen edhe dy të tjera

Përfaqësueset
Rodri shpërthen keq ndaj taktikave të Skocisë, në humbjen e Spanjës

Rodri shpërthen keq ndaj taktikave të Skocisë, në humbjen e Spanjës

Përfaqësuesja e Kosovës
Skocia shkon Spanjën, fiton me dy gola epërsi

Skocia shkon Spanjën, fiton me dy gola epërsi

Përfaqësueset
Ukraina fiton testin e parë drejt Kampionatit Botëror, mposht Skocinë për tu takuar në finale me Uellsin

Ukraina fiton testin e parë drejt Kampionatit Botëror, mposht Skocinë për tu takuar në finale me Uellsin

Përfaqësueset
Tifozët skocezë ‘kryqëzojnë’ Andy Robertsonin për festimet “patetike” me Liverpoolin

Tifozët skocezë ‘kryqëzojnë’ Andy Robertsonin për festimet “patetike” me Liverpoolin

Premier League
Skoci-Ukrainë, do të zhvillohet me 1 qershor

Skoci-Ukrainë, do të zhvillohet me 1 qershor

Përfaqësueset
Shtyhet ndeshja mes Skocisë dhe Ukrainës

Shtyhet ndeshja mes Skocisë dhe Ukrainës

Përfaqësueset
Hidhet shorti për play-offin e Kupës së Botës, Italia dhe Portugalia mund të përballen mes vete

Hidhet shorti për play-offin e Kupës së Botës, Italia dhe Portugalia mund të përballen mes vete

Përfaqësueset
Top 20 përfaqësueset më të vlefshme në botë – Anglia e para, Belgjika e dhjeta

Top 20 përfaqësueset më të vlefshme në botë – Anglia e para, Belgjika e dhjeta

Përfaqësueset
Goditje magjike dhe klas i treguar tek goli ndaj Skocisë, vitet janë vetëm numra për Modricin

Goditje magjike dhe klas i treguar tek goli ndaj Skocisë, vitet janë vetëm numra për Modricin

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Kroacia 3-1 Skocia, shkëlqimi i Modric

Notat e lojtarëve: Kroacia 3-1 Skocia, shkëlqimi i Modric

Përfaqësueset
Kroacia fiton ndaj Skocisë dhe siguron pjesëmarrjen në 1/8 e finales

Kroacia fiton ndaj Skocisë dhe siguron pjesëmarrjen në 1/8 e finales

Përfaqësueset
Kroacia dhe Skocia po luajnë baras pas 45 minutave të para

Kroacia dhe Skocia po luajnë baras pas 45 minutave të para

Ndërkombëtare
Kroacia dhe Skocia kërkojnë vetëm tri pikët për kualifikimin – formacionet zyrtare

Kroacia dhe Skocia kërkojnë vetëm tri pikët për kualifikimin – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Mount dhe Chilwell në vetëizolim për dhjetë ditë shkaku i kontaktit me Gilmour

Mount dhe Chilwell në vetëizolim për dhjetë ditë shkaku i kontaktit me Gilmour

Përfaqësueset
Formacionet e mundshme: Për Kroacinë dhe Skocinë vetëm fitorja është opsion

Formacionet e mundshme: Për Kroacinë dhe Skocinë vetëm fitorja është opsion

Përfaqësueset
Në Grupin D sot luhet për kreun e tabelës, kualifikim për 1/8 e finales në Euro 2020 është mbyllur

Në Grupin D sot luhet për kreun e tabelës, kualifikim për 1/8 e finales në Euro 2020 është mbyllur

Përfaqësueset
Nga më i miri në balet, te talenti aktual më premtues në Evropë – historia e bukur e Billy Gilmour

Nga më i miri në balet, te talenti aktual më premtues në Evropë – historia e bukur e Billy Gilmour

Përfaqësueset
Andy Robertson shlyen videon duke luajtur ping pong me Billy Gilmourin, me këtë të fundit që rezultoi pozitiv

Andy Robertson shlyen videon duke luajtur ping pong me Billy Gilmourin, me këtë të fundit që rezultoi pozitiv

Përfaqësueset
Super kompjuteri i ‘Opta Stats’ zbulon shanset e çdo kombëtareje për të fituar Euro 2020 – Franca mbetet favorite, Anglia e teta

Super kompjuteri i ‘Opta Stats’ zbulon shanset e çdo kombëtareje për të fituar Euro 2020 – Franca mbetet favorite, Anglia e teta

Përfaqësueset
Billy Gilmour krahasohet me N’Golo Kanten në paraqitjen e tij brilante ndaj Anglisë

Billy Gilmour krahasohet me N’Golo Kanten në paraqitjen e tij brilante ndaj Anglisë

Përfaqësueset