LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Shqipërisë U-19

21 Artikuj

Shqipëria U19 zyrtarizon dy miqësore për muajin shtator

Shqipëria U19 zyrtarizon dy miqësore për muajin shtator

Kombëtarja e Shqipërisë
Kosova U19 barazon me Shqipërinë në miqësoren e dytë

Kosova U19 barazon me Shqipërinë në miqësoren e dytë

Përfaqësuesja e Kosovës
Bulku flet për përballjen me Kosovën dhe për kualifikueset në Evropian

Bulku flet për përballjen me Kosovën dhe për kualifikueset në Evropian

Kombëtarja e Shqipërisë
Te Shqipëria U19 po përgatiten për dy ndeshjet miqësore ndaj Kosovës, synohen fitore

Te Shqipëria U19 po përgatiten për dy ndeshjet miqësore ndaj Kosovës, synohen fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U19 mposht me rezultat të pastër Maltën

Shqipëria U19 mposht me rezultat të pastër Maltën

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U19 publikon listën për ndeshjet e muajit mars

Shqipëria U19 publikon listën për ndeshjet e muajit mars

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria vend organizator për eliminatoret e Evropianit U19, kuqezinjtë mësojnë rivalët

Shqipëria vend organizator për eliminatoret e Evropianit U19, kuqezinjtë mësojnë rivalët

Kombëtarja e Shqipërisë
U-19: Mbyllet në paqe vëllazërorja e dytë Shqipëri – Kosovë

U-19: Mbyllet në paqe vëllazërorja e dytë Shqipëri – Kosovë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U-19 triumfon në vëllazëroren ndaj Shqipërisë

Kosova U-19 triumfon në vëllazëroren ndaj Shqipërisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U19 zhvillon ndeshje miqësore sot kundër Shqipërisë U19

Kosova U19 zhvillon ndeshje miqësore sot kundër Shqipërisë U19

Përfaqësuesja e Kosovës
Hidhet shorti, ekipet U19 të Kosovës dhe Shqipërisë mësojnë rivalët për kualifikueset e Evropianit 2022-2023

Hidhet shorti, ekipet U19 të Kosovës dhe Shqipërisë mësojnë rivalët për kualifikueset e Evropianit 2022-2023

Përfaqësuesja e Kosovës
Shqipëria U19 merr fitore komode ndaj Maqedonisë së Veriut U19 në kualifikimet për Kampionatin Evropian

Shqipëria U19 merr fitore komode ndaj Maqedonisë së Veriut U19 në kualifikimet për Kampionatin Evropian

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U19 barazon në ndeshjen ndaj Serbisë U19, minutat e fundit ishin të zjarrtë për kuqezinjtë e rinj

Shqipëria U19 barazon në ndeshjen ndaj Serbisë U19, minutat e fundit ishin të zjarrtë për kuqezinjtë e rinj

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U-19 mposht Kosovën në miqësoren e zhvilluar në Elbasan

Shqipëria U-19 mposht Kosovën në miqësoren e zhvilluar në Elbasan

Përfaqësuesja e Kosovës
FSHF konfirmon emrat e trajnerëve të skuadrave të moshave të reja

FSHF konfirmon emrat e trajnerëve të skuadrave të moshave të reja

Kombëtarja e Shqipërisë
FFK njofton anulimin e grumbullimit të Kosovës U19 për miqësoret me Shqipërinë

FFK njofton anulimin e grumbullimit të Kosovës U19 për miqësoret me Shqipërinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Paraqitje e dobët nga Kombëtarja e shpresave – mposhtet nga Greqia

Paraqitje e dobët nga Kombëtarja e shpresave – mposhtet nga Greqia

Kombëtarja e Shqipërisë
Kosova përballet me Shqipërinë në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas

Kosova përballet me Shqipërinë në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas

Përfaqësuesja e Kosovës
Vetëm Bushi u mbijeton ndryshimit të trajnerëve të grupmoshave nga FSHF-ja

Vetëm Bushi u mbijeton ndryshimit të trajnerëve të grupmoshave nga FSHF-ja

Kombëtarja e Shqipërisë
Talenti shqiptar i Interit: Nga ikonat e klubit e admiroj Zanettin, te Kombëtarja zgjedh Canën

Talenti shqiptar i Interit: Nga ikonat e klubit e admiroj Zanettin, te Kombëtarja zgjedh Canën

Serie A
Armand Rada, talenti shqiptar i Interit ftohet nga Bogdani në skuadrën e Shqipërisë U-19

Armand Rada, talenti shqiptar i Interit ftohet nga Bogdani në skuadrën e Shqipërisë U-19

Kombëtarja e Shqipërisë