LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Qipros

41 Artikuj

Qipro kundërshtar i panjohur për Kosovën – ecuria e tyre, lojtarët dhe trajneri

Qipro kundërshtar i panjohur për Kosovën – ecuria e tyre, lojtarët dhe trajneri

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Kosovës për ndeshjen ndaj Qipros – Giresse pa shumë befasi

Formacioni i mundshëm i Kosovës për ndeshjen ndaj Qipros – Giresse pa shumë befasi

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova nis sot ndeshjet në sezonin e tretë të Ligës së Kombeve, luan në udhëtim te Qipro

Kosova nis sot ndeshjet në sezonin e tretë të Ligës së Kombeve, luan në udhëtim te Qipro

Përfaqësuesja e Kosovës
Zhvillohet stërvitja e fundit, Kosova gati për Qipron

Zhvillohet stërvitja e fundit, Kosova gati për Qipron

Përfaqësuesja e Kosovës
Berisha: Një moment i rëndësishëm për ne, ëndërr ta shohim Kosovën në evropian apo botëror

Berisha: Një moment i rëndësishëm për ne, ëndërr ta shohim Kosovën në evropian apo botëror

Përfaqësuesja e Kosovës
Giresse me mesazh të qartë për futbollistët e Kosovës: Duhet ta nisim me fitore, kemi lojtarët në formë të mirë

Giresse me mesazh të qartë për futbollistët e Kosovës: Duhet ta nisim me fitore, kemi lojtarët në formë të mirë

Përfaqësuesja e Kosovës
Përfaqësuesja e Kosovës arrin në Qipro

Përfaqësuesja e Kosovës arrin në Qipro

Përfaqësuesja e Kosovës
Ekspedita e Kosovës niset për në Qipro

Ekspedita e Kosovës niset për në Qipro

Përfaqësuesja e Kosovës
Kastrati: Me Qipron pres rezultat pozitiv

Kastrati: Me Qipron pres rezultat pozitiv

Përfaqësuesja e Kosovës
Idrizi: Kosova gjithqysh duhet ta fillojë me fitore

Idrizi: Kosova gjithqysh duhet ta fillojë me fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
Giresse flet për ndeshjet e vështira dhe të lehta

Giresse flet për ndeshjet e vështira dhe të lehta

Përfaqësuesja e Kosovës
“Pse të mos jemi në vendin e parë”, Giresse flet për objektivin e Kosovës

“Pse të mos jemi në vendin e parë”, Giresse flet për objektivin e Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova nis përgatitjet për katër ndeshjet e qershorit

Kosova nis përgatitjet për katër ndeshjet e qershorit

Përfaqësuesja e Kosovës
FFK konfirmon datat e katër ndeshjeve të ardhshme të Kosovës

FFK konfirmon datat e katër ndeshjeve të ardhshme të Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Kompletohet grupi i Kosovës për Ligën e Kombeve, Qipro merr vendin e lirë në Grupin 2 dhe do të jetë rivali i parë i Dardanëve

Kompletohet grupi i Kosovës për Ligën e Kombeve, Qipro merr vendin e lirë në Grupin 2 dhe do të jetë rivali i parë i Dardanëve

Lavdim Pireva
Mësohet orari i ndeshjeve të Kosovës në Ligën e Kombeve, përballja e parë në qershor

Mësohet orari i ndeshjeve të Kosovës në Ligën e Kombeve, përballja e parë në qershor

Përfaqësuesja e Kosovës
Luka Modric bëhet lojtari me më shumti paraqitje i të gjitha kohërave te Kroacia

Luka Modric bëhet lojtari me më shumti paraqitje i të gjitha kohërave te Kroacia

Përfaqësueset