LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Portugalisë

953 Artikuj

Erdogan thotë se Cristiano Ronaldo është viktimë e vetos politike

Erdogan thotë se Cristiano Ronaldo është viktimë e vetos politike

Ndërkombëtare
Capello: Ronaldo ishte arrogant dhe i pavolitshëm për skuadrën në Botëror

Capello: Ronaldo ishte arrogant dhe i pavolitshëm për skuadrën në Botëror

Ndërkombëtare
Statistikat e pakrahasueshme të Messit me Ronaldon në vitin 2022

Statistikat e pakrahasueshme të Messit me Ronaldon në vitin 2022

Ndërkombëtare
Zbulohet arsyetimi i Mourinhos për të mos u bërë trajner i Portugalisë

Zbulohet arsyetimi i Mourinhos për të mos u bërë trajner i Portugalisë

Serie A
Çfarë e pret Cristiano Ronaldon me kalimin te Al Nassr

Çfarë e pret Cristiano Ronaldon me kalimin te Al Nassr

Driton Gajraku
Ronaldo bën reagimin e parë prej eliminimit nga Botërori dhe pas lidhjeve me një transferim marramendës te Al Nassr

Ronaldo bën reagimin e parë prej eliminimit nga Botërori dhe pas lidhjeve me një transferim marramendës te Al Nassr

Ndërkombëtare
FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

Ndërkombëtare
Federata Portugeze programon takimin me Mourinhon

Federata Portugeze programon takimin me Mourinhon

Ndërkombëtare
Portugalia i bën presion Mourinhos të largohet nga Roma

Portugalia i bën presion Mourinhos të largohet nga Roma

Ndërkombëtare
FIFA fshin postimin për Cristiano Ronaldon në Twitter pasi fansat i akuzuan për talljen e portugezit

FIFA fshin postimin për Cristiano Ronaldon në Twitter pasi fansat i akuzuan për talljen e portugezit

Ndërkombëtare
Piers Morgan sërish thumbon Messin, pas triumfit në Kampionatin Botëror

Piers Morgan sërish thumbon Messin, pas triumfit në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Bernardeschi: Ronaldo nuk ka merituar një përfundim të këtillë

Bernardeschi: Ronaldo nuk ka merituar një përfundim të këtillë

Ndërkombëtare
Ronaldo qëndron i heshtur përballë suksesit të Messit në Botëror

Ronaldo qëndron i heshtur përballë suksesit të Messit në Botëror

Përfaqësueset
Pavarësisht se fitoi Kupën e Botës, Argjentina nuk është e para në botë, shokon Gjermania me renditje – ESPN publikon listën

Pavarësisht se fitoi Kupën e Botës, Argjentina nuk është e para në botë, shokon Gjermania me renditje – ESPN publikon listën

Përfaqësueset
Messi thyen rekordin e madh të CR7 me një foto të publikuar me Kupën e Botës

Messi thyen rekordin e madh të CR7 me një foto të publikuar me Kupën e Botës

Ndërkombëtare
Pikëpamja e sinqertë e Ronaldos nëse Messi e zgjidhi debatin e lojtarit më të mirë në histori të futbollit

Pikëpamja e sinqertë e Ronaldos nëse Messi e zgjidhi debatin e lojtarit më të mirë në histori të futbollit

Përfaqësueset
FIFA pyet se kush është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave në futboll

FIFA pyet se kush është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave në futboll

Përfaqësueset
Mourinho gëzon Romën, refuzon ofertën e Portugalisë

Mourinho gëzon Romën, refuzon ofertën e Portugalisë

Serie A
Oferta gjigante nga Arabia Saudite për Ronaldon, mund të jetë shkatërrimtare për Portugalinë

Oferta gjigante nga Arabia Saudite për Ronaldon, mund të jetë shkatërrimtare për Portugalinë

Përfaqësueset
Neville me shigjeta drejt Santosit për Ronaldon, merr shembull Scalonin dhe Messin

Neville me shigjeta drejt Santosit për Ronaldon, merr shembull Scalonin dhe Messin

Përfaqësueset
Golat me goditjet më të shpejta në Kampionatin Botëror: Chavez i pari, në mesin e tyre edhe Ronaldo e Kane

Golat me goditjet më të shpejta në Kampionatin Botëror: Chavez i pari, në mesin e tyre edhe Ronaldo e Kane

Ndërkombëtare
Jorge Mendes hap bisedimet me Portugalinë për emërimin e Mourinhos

Jorge Mendes hap bisedimet me Portugalinë për emërimin e Mourinhos

Ndërkombëtare
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Përfaqësueset
Zyrtare: Fernando Santos nuk është më përzgjedhës i Portugalisë

Zyrtare: Fernando Santos nuk është më përzgjedhës i Portugalisë

Përfaqësueset