LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Moldavisë

99 Artikuj

Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Kapiteni Hysaj vlerëson lojën e Shqipërisë dhe punën e përzgjedhësit Sylvinho

Kapiteni Hysaj vlerëson lojën e Shqipërisë dhe punën e përzgjedhësit Sylvinho

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëri 2-0 Moldavi, notat e lojtarëve: Bajrami, Ismajli e Ramadani më të mirët

Shqipëri 2-0 Moldavi, notat e lojtarëve: Bajrami, Ismajli e Ramadani më të mirët

Kombëtarja e Shqipërisë
Fitore komode e Shqipërisë ndaj Moldavisë, Asani dhe Bajrami shënojnë golat

Fitore komode e Shqipërisë ndaj Moldavisë, Asani dhe Bajrami shënojnë golat

Kombëtarja e Shqipërisë
Radha e Nedim Bajramit, Shqipëria shton epërsinë

Radha e Nedim Bajramit, Shqipëria shton epërsinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Super gol i Jasir Asanit, Shqipëria në epërsi ndaj Moldavisë

Super gol i Jasir Asanit, Shqipëria në epërsi ndaj Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëri – Moldavi, mbyllen baras 45 minutat e para

Shqipëri – Moldavi, mbyllen baras 45 minutat e para

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare, Shqipëri –Moldavi: Sylvinho me 11-she totalisht sulmuese

Formacionet zyrtare, Shqipëri –Moldavi: Sylvinho me 11-she totalisht sulmuese

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë kundër Moldavisë

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë kundër Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Dita e ndeshjes – Shqipëria kërkon fitoren ndaj Moldavisë

Dita e ndeshjes – Shqipëria kërkon fitoren ndaj Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Kualifikueset e Euro 2024, Shqipëria nis grumbullimin për dy ndeshjet zyrtare të qershorit

Kualifikueset e Euro 2024, Shqipëria nis grumbullimin për dy ndeshjet zyrtare të qershorit

Kombëtarja e Shqipërisë
Publikohet kalendari, Shqipëria e nis me më të fortin e grupit ndeshjet kualifikuese për në “Euro 2024”

Publikohet kalendari, Shqipëria e nis me më të fortin e grupit ndeshjet kualifikuese për në “Euro 2024”

Kombëtarja e Shqipërisë
Kundërshtarët e Shqipërisë në Grupin E për rrugën drejt Euro 2024

Kundërshtarët e Shqipërisë në Grupin E për rrugën drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Lëndimi i Amir Rrahmanit mund të jetë i rëndë

Lëndimi i Amir Rrahmanit mund të jetë i rëndë

Përfaqësuesja e Kosovës
Valon Berisha: Fitore e rëndësishme për gjithë Kosovën

Valon Berisha: Fitore e rëndësishme për gjithë Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Herolind Shala: Fitore shumë e rëndësishme, na kthen entuziazmin dhe moralin

Herolind Shala: Fitore shumë e rëndësishme, na kthen entuziazmin dhe moralin

Përfaqësuesja e Kosovës
Lirim Kastrati: Nuk ka rëndësi goli, por fitorja e ekipit – para ndeshjes isha me temperaturë

Lirim Kastrati: Nuk ka rëndësi goli, por fitorja e ekipit – para ndeshjes isha me temperaturë

Përfaqësuesja e Kosovës
Samir Ujkani: Fitore me karakter, te Kosova nuk vijë për pushime

Samir Ujkani: Fitore me karakter, te Kosova nuk vijë për pushime

Përfaqësuesja e Kosovës
Muharrem Sahiti: Moldavia na vuri në vështirësi, fitorja i dedikohet Challandesit

Muharrem Sahiti: Moldavia na vuri në vështirësi, fitorja i dedikohet Challandesit

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova 1-0 Moldavia, notat e lojtarëve – Lirim Kastrati më i miri

Kosova 1-0 Moldavia, notat e lojtarëve – Lirim Kastrati më i miri

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova e mbyll me fitore ndaj Moldavisë edicionin e dështuar në Ligën e Kombeve, mbetet në Ligën C

Kosova e mbyll me fitore ndaj Moldavisë edicionin e dështuar në Ligën e Kombeve, mbetet në Ligën C

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova e mbyll me epërsi dhe dominim pjesën e parë ndaj Moldavisë

Kosova e mbyll me epërsi dhe dominim pjesën e parë ndaj Moldavisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova luan për fitore nderi ndaj Moldavisë, formacionet zyrtare – Shumë ndryshime te Dardanët

Kosova luan për fitore nderi ndaj Moldavisë, formacionet zyrtare – Shumë ndryshime te Dardanët

Përfaqësuesja e Kosovës