LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Marokut

164 Artikuj

Mediat polake thonë se Shqipëria e ka referencë Marokun dhe diskutohet karriera e Sylvinhos

Mediat polake thonë se Shqipëria e ka referencë Marokun dhe diskutohet karriera e Sylvinhos

Kombëtarja e Shqipërisë
Brahim Diaz pritet të ndryshojë kombëtaren pavarësisht se shënoi në debutimin e tij te Spanja

Brahim Diaz pritet të ndryshojë kombëtaren pavarësisht se shënoi në debutimin e tij te Spanja

Përfaqësueset
Mazraouit i thuhet se nuk guxon të luajë aktualisht te Bayern Munichu

Mazraouit i thuhet se nuk guxon të luajë aktualisht te Bayern Munichu

Bundesliga
PSG hyn në garë për Amrabat

PSG hyn në garë për Amrabat

Ligue 1
Gattuso: Kishte kohë që nuk kisha parë një lojtar si unë, por e pash në këtë Botëror

Gattuso: Kishte kohë që nuk kisha parë një lojtar si unë, por e pash në këtë Botëror

La Liga
Shkëlqeu në Kampionatin Botëror, por trajneri i Chelseat paralajmëron Ziyechin

Shkëlqeu në Kampionatin Botëror, por trajneri i Chelseat paralajmëron Ziyechin

Premier League
FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

Ndërkombëtare
Rëndësia e paraqitjes në Kampionatin Botëror, marokeni shumë pak i njohur Ounahi tash mund ta realizojë ëndrrën e tij

Rëndësia e paraqitjes në Kampionatin Botëror, marokeni shumë pak i njohur Ounahi tash mund ta realizojë ëndrrën e tij

Premier League
Lojtarët e Marokut janë mirëpritur si heronj: Miliona njerëz në rrugë pas suksesit në Kupën e Botës

Lojtarët e Marokut janë mirëpritur si heronj: Miliona njerëz në rrugë pas suksesit në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Përplasje mes Achraf Hakimit dhe Gianni Infantinos, FIFA po mundohet t’i fsheh pamjet nga tuneli i stadiumit: Ju nuk doni që Maroku të fitojë medalje

Përplasje mes Achraf Hakimit dhe Gianni Infantinos, FIFA po mundohet t’i fsheh pamjet nga tuneli i stadiumit: Ju nuk doni që Maroku të fitojë medalje

Ndërkombëtare
Regragui pas humbjes: Duhet të bënim më shumë, urime Kroacisë fitoren

Regragui pas humbjes: Duhet të bënim më shumë, urime Kroacisë fitoren

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Kroacia 2-1 Maroku: Ziyech, Orsic dhe Kovacic më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve, Kroacia 2-1 Maroku: Ziyech, Orsic dhe Kovacic më të vlerësuarit

Përfaqësueset
Kroacia më e fortë se Maroku, zë vendin e tretë në botë

Kroacia më e fortë se Maroku, zë vendin e tretë në botë

Përfaqësueset
Tre gola në pjesën e parë, ndeshja për medaljen e bronztë po del të jetë fantastike

Tre gola në pjesën e parë, ndeshja për medaljen e bronztë po del të jetë fantastike

Përfaqësueset
Dy gola të shpejtë në ndeshjen për vendin e tretë në Kupën e Botës

Dy gola të shpejtë në ndeshjen për vendin e tretë në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Shkëlqeu në Kupën e Botës, presidenti i Angersit konfirmon ofertat e klubeve te mëdha për Ounahin

Shkëlqeu në Kupën e Botës, presidenti i Angersit konfirmon ofertat e klubeve te mëdha për Ounahin

Ligue 1
Kroacia dhe Maroku luajnë për medaljen e bronztë në Kupën e Botës, formacionet zyrtare

Kroacia dhe Maroku luajnë për medaljen e bronztë në Kupën e Botës, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Regragui: Duam të kujtohemi si ekipi më i mirë i Afrikës ndonjëherë

Regragui: Duam të kujtohemi si ekipi më i mirë i Afrikës ndonjëherë

Përfaqësueset
Super kompjuteri parashikon ndeshjen mes Kroacisë dhe Marokut

Super kompjuteri parashikon ndeshjen mes Kroacisë dhe Marokut

Përfaqësueset
Dueli për vendin e tretë në Kampionatin Botëror mes Kroacisë dhe Marokut

Dueli për vendin e tretë në Kampionatin Botëror mes Kroacisë dhe Marokut

Përfaqësueset
Walid Regragui: Fitojmë ndaj Kroacisë dhe kthehemi në vendin tonë me medalje

Walid Regragui: Fitojmë ndaj Kroacisë dhe kthehemi në vendin tonë me medalje

Ndërkombëtare
Dalic konfirmon lëndimin e dy yjeve të Kroacisë, thotë se do të bëjnë gjithçka për vendin e tretë

Dalic konfirmon lëndimin e dy yjeve të Kroacisë, thotë se do të bëjnë gjithçka për vendin e tretë

Ndërkombëtare
Tifozi i Francës reagon pas goditjes që mori nga ‘raketa’ e Mbappes përpara gjysmëfinales së Kupës së Botës

Tifozi i Francës reagon pas goditjes që mori nga ‘raketa’ e Mbappes përpara gjysmëfinales së Kupës së Botës

Përfaqësueset
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Përfaqësueset