LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Marokut

185 Artikuj

Mascherano nuk përmbahet kur pyetet për skandalin në ndeshjen Argjentinë-Marok

Mascherano nuk përmbahet kur pyetet për skandalin në ndeshjen Argjentinë-Marok

Përfaqësueset
Reagon edhe Leo Messi për skandalin në Lojërat Olimpike në ndeshjen Argjentinë-Marok

Reagon edhe Leo Messi për skandalin në Lojërat Olimpike në ndeshjen Argjentinë-Marok

Përfaqësueset
Skena të shëmtuara që çuan në ndërprerjen e ndeshjes Argjentinë – Marok në Lojërat Olimpike

Skena të shëmtuara që çuan në ndërprerjen e ndeshjes Argjentinë – Marok në Lojërat Olimpike

Përfaqësueset
Skandal në LO Paris 2024 – Lojtarët u kthyen në fushë pas dy orësh dhe Argjentinës iu anulua goli, Maroku mori fitore

Skandal në LO Paris 2024 – Lojtarët u kthyen në fushë pas dy orësh dhe Argjentinës iu anulua goli, Maroku mori fitore

Përfaqësueset
Përse tifozët e vërshëllyen himnin e Argjentinës para ndeshjes me Marokun në “Paris 2024”

Përse tifozët e vërshëllyen himnin e Argjentinës para ndeshjes me Marokun në “Paris 2024”

Përfaqësueset
Tifozët e quajnë ndeshjen Argjentinë–Marok “të manipuluar” pas asaj që ndodhi në fund të ndeshjes olimpike

Tifozët e quajnë ndeshjen Argjentinë–Marok “të manipuluar” pas asaj që ndodhi në fund të ndeshjes olimpike

Përfaqësueset
Argjentina merr një barazim në fund ndaj Marokut, por aksioni i golit të parë të marokenëve ishte ‘vepër arti’

Argjentina merr një barazim në fund ndaj Marokut, por aksioni i golit të parë të marokenëve ishte ‘vepër arti’

Përfaqësueset
Mendonit se gjithçka kishte mbaruar me futbollin e kombëtareve? Shikoni cilët yje të futbollit dhe trajnerë me të ardhme luajnë në Lojërat Olimpike të Parisit

Mendonit se gjithçka kishte mbaruar me futbollin e kombëtareve? Shikoni cilët yje të futbollit dhe trajnerë me të ardhme luajnë në Lojërat Olimpike të Parisit

Përfaqësueset
Po shkëlqen me Spanjën në Euro 2024, por Lamine Yamal mban flamujt e dy vendeve tjera në këpucët e tij sportive

Po shkëlqen me Spanjën në Euro 2024, por Lamine Yamal mban flamujt e dy vendeve tjera në këpucët e tij sportive

Përfaqësueset
Nga Shaqiri te Podolski dhe Ochoa – formacioni i yjeve që shkëlqejnë më shumë me kombëtaren sesa me klubet

Nga Shaqiri te Podolski dhe Ochoa – formacioni i yjeve që shkëlqejnë më shumë me kombëtaren sesa me klubet

Përfaqësueset
Futbollistja e Kongos befason të gjithë, nokauton me një goditje kundërshtaren marokene

Futbollistja e Kongos befason të gjithë, nokauton me një goditje kundërshtaren marokene

Ndërkombëtare
“Jam 100% i bindur”, ylli i ri i Marokut nuk është penduar që i ka kthyer shpinën Spanjës

“Jam 100% i bindur”, ylli i ri i Marokut nuk është penduar që i ka kthyer shpinën Spanjës

Përfaqësueset
FIFA jep miratimin, ylli i Real Madridit ndryshon kombëtaren

FIFA jep miratimin, ylli i Real Madridit ndryshon kombëtaren

Përfaqësueset
Ylli i Real Madridit, Brahim Diaz heq dorë nga Spanja, ai në të ardhmen do të luajë për Marokun

Ylli i Real Madridit, Brahim Diaz heq dorë nga Spanja, ai në të ardhmen do të luajë për Marokun

Përfaqësueset
Luajti në Katar 2022 me Marokun, mesfushori i klubit anglez dënohet me një vit burg

Luajti në Katar 2022 me Marokun, mesfushori i klubit anglez dënohet me një vit burg

Përfaqësueset
Afrika e Jugut shkakton befasinë dhe eliminon Marokun nga Kupa e Kombeve të Afrikës

Afrika e Jugut shkakton befasinë dhe eliminon Marokun nga Kupa e Kombeve të Afrikës

Përfaqësueset
Youssef En-Nesyri ndjek lojtarin e Kongos në tunel pas një përleshjeje prej 30 lojtarësh në fushë

Youssef En-Nesyri ndjek lojtarin e Kongos në tunel pas një përleshjeje prej 30 lojtarësh në fushë

Ligat tjera
Maroku në ‘luftë’ me Spanjën për nikoqirin e finales së Kupës së Botës 2030

Maroku në ‘luftë’ me Spanjën për nikoqirin e finales së Kupës së Botës 2030

Ndërkombëtare
Luis Enrique: Hakimi ende bën shaka me mua për humbjen e Spanjës nga Maroku

Luis Enrique: Hakimi ende bën shaka me mua për humbjen e Spanjës nga Maroku

Ndërkombëtare
16-vjeçari i Barcelonës, Lamine Yamal zgjedh përfaqësuesen me të cilën do të luajë në nivel ndërkombëtar

16-vjeçari i Barcelonës, Lamine Yamal zgjedh përfaqësuesen me të cilën do të luajë në nivel ndërkombëtar

Përfaqësueset
Barcelona i ka kërkuar Abdes mos të luajë për Marokun

Barcelona i ka kërkuar Abdes mos të luajë për Marokun

La Liga


mob5