LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut

335 Artikuj

BBC: Ezgjan Alioski më i miri në ndeshjen Maqedoni – Angli

BBC: Ezgjan Alioski më i miri në ndeshjen Maqedoni – Angli

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia barazon me Anglinë në Shkup, realizon gol Enis Bardhi

Maqedonia barazon me Anglinë në Shkup, realizon gol Enis Bardhi

Përfaqësuesja e Maqedonisë
FFM paralajmëron tifozët para ndeshjes Maqedoni – Angli, nuk lejohet hyrja me pije alkoolike dhe me mjete piroteknike

FFM paralajmëron tifozët para ndeshjes Maqedoni – Angli, nuk lejohet hyrja me pije alkoolike dhe me mjete piroteknike

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia sonte përballë Anglisë, në praninë e mbi 30 mijë spektatorëve

Maqedonia sonte përballë Anglisë, në praninë e mbi 30 mijë spektatorëve

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Italia “hakmerret” ndaj Maqedonisë, dhuron spektakël në Romë  

Italia “hakmerret” ndaj Maqedonisë, dhuron spektakël në Romë  

Përfaqësueset
Italia kërkon të “hakmerret”, Maqedonia në Romë për tjetër befasi

Italia kërkon të “hakmerret”, Maqedonia në Romë për tjetër befasi

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Enis Bardhi nga Roma: Ndeshja ndaj Italisë do të jetë ndryshe nga ajo në Shkup

Enis Bardhi nga Roma: Ndeshja ndaj Italisë do të jetë ndryshe nga ajo në Shkup

Përfaqësuesja e Maqedonisë
U lëndua me Italinë, Bastoni humb dy ndeshjet e fundit për Euro 2024 dhe tri takime të rëndësishme me Interin

U lëndua me Italinë, Bastoni humb dy ndeshjet e fundit për Euro 2024 dhe tri takime të rëndësishme me Interin

Serie A
Futbollistët e Maqedonisë së Veriut nisen drejt Romës për ndeshjen me Italinë

Futbollistët e Maqedonisë së Veriut nisen drejt Romës për ndeshjen me Italinë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Futbollistët e Maqedonisë grumbullohen në Shkup për takimet ndaj Italisë dhe Anglisë

Futbollistët e Maqedonisë grumbullohen në Shkup për takimet ndaj Italisë dhe Anglisë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Southgate publikon listën e Anglisë për kualifikimet e ardhshme të Euro 2024, Alexander-Arnold listohet si mesfushor

Southgate publikon listën e Anglisë për kualifikimet e ardhshme të Euro 2024, Alexander-Arnold listohet si mesfushor

Përfaqësueset
Milevski publikon listën, Maqedonia e Veriut me shtatë shqiptarë do të luajë ndaj Italisë dhe Anglisë

Milevski publikon listën, Maqedonia e Veriut me shtatë shqiptarë do të luajë ndaj Italisë dhe Anglisë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia fiton miqësoren ndaj Armenisë

Maqedonia fiton miqësoren ndaj Armenisë

Përfaqësueset
Maqedonia nesër luan ndaj Armenisë, Elif Elmas: Duam vetëm fitore!

Maqedonia nesër luan ndaj Armenisë, Elif Elmas: Duam vetëm fitore!

Përfaqësueset
Ezgjan Alioski: Ishim të pafat dhe jemi të dëshpëruar, por ky është futbolli

Ezgjan Alioski: Ishim të pafat dhe jemi të dëshpëruar, por ky është futbolli

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia e Veriut humb nga Ukraina, Euro 2024 mbetet vetëm “ëndërr” 

Maqedonia e Veriut humb nga Ukraina, Euro 2024 mbetet vetëm “ëndërr” 

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Enis Bardhi: Ndaj Ukrainës duam rezultat pozitiv, të gjithë duhet të marrin përgjegjësi

Enis Bardhi: Ndaj Ukrainës duam rezultat pozitiv, të gjithë duhet të marrin përgjegjësi

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia sot niset drejt Pragës, Musliu: Kemi besim të plotë për fitore të radhës 

Maqedonia sot niset drejt Pragës, Musliu: Kemi besim të plotë për fitore të radhës 

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Erdon Daci: Jam këtu me meritat e mia, Maqedonia mund të jetë befasia e grupit 

Erdon Daci: Jam këtu me meritat e mia, Maqedonia mund të jetë befasia e grupit 

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia e Veriut grumbullohet në Shkup, Enis Bardhi: Eliminatoret nuk kanë përfunduar për ne, kemi edhe shumë për të thënë

Maqedonia e Veriut grumbullohet në Shkup, Enis Bardhi: Eliminatoret nuk kanë përfunduar për ne, kemi edhe shumë për të thënë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia merr edhe një shqiptar për ndeshjet e tetorit, ftesë për Erdon Dacin

Maqedonia merr edhe një shqiptar për ndeshjet e tetorit, ftesë për Erdon Dacin

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Milevski publikon listën, shtatë shqiptar të ftuar për ndeshjen ndaj Ukrainës

Milevski publikon listën, shtatë shqiptar të ftuar për ndeshjen ndaj Ukrainës

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia e Veriut merr fitore komode ndaj Maltës

Maqedonia e Veriut merr fitore komode ndaj Maltës

Përfaqësueset
Maqedonia e Veriut sonte përballë Maltës, mungon Arijan Ademi

Maqedonia e Veriut sonte përballë Maltës, mungon Arijan Ademi

Përfaqësuesja e Maqedonisë