LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll

214 Artikuj

Përfaqësuesja e Kosovës mposhtet nga ajo e Kuvajtit

Përfaqësuesja e Kosovës mposhtet nga ajo e Kuvajtit

Hendboll
Kosova me paraqitje solide, por megjithatë mposhtet nga  Italia

Kosova me paraqitje solide, por megjithatë mposhtet nga  Italia

Hendboll
Hendboll, Kosova përballet sot me Britaninë e Madhe

Hendboll, Kosova përballet sot me Britaninë e Madhe

Hendboll
Kosova luan ndaj Britanisë së Madhe në kualifikimet për Evropianin e hendbollit

Kosova luan ndaj Britanisë së Madhe në kualifikimet për Evropianin e hendbollit

Hendboll
Kosova luan ndaj Sllovakisë në kualifikimet për Botërorin e hendbollit

Kosova luan ndaj Sllovakisë në kualifikimet për Botërorin e hendbollit

Hendboll
Kosova U-19 në hendboll barazoi në miqësoren e parë ndaj Bullgarisë

Kosova U-19 në hendboll barazoi në miqësoren e parë ndaj Bullgarisë

Hendboll
Arona Krasniqi: Jemi shumë të motivuara për Evropianin e hendbollit

Arona Krasniqi: Jemi shumë të motivuara për Evropianin e hendbollit

Hendboll
Përgatitja e hendbollisteve U-19 për Kampionatin Evropian

Përgatitja e hendbollisteve U-19 për Kampionatin Evropian

Hendboll
Skuadra U-22 në hendboll barazon në ndeshjen e parë në Slloveni

Skuadra U-22 në hendboll barazon në ndeshjen e parë në Slloveni

Hendboll
Kosova pëson në shtëpi edhe nga Mali i Zi

Kosova pëson në shtëpi edhe nga Mali i Zi

Hendboll
Kosova para dy ndeshjeve vendimtare kualifikuese për Kampionatin Botëror në hendboll

Kosova para dy ndeshjeve vendimtare kualifikuese për Kampionatin Botëror në hendboll

Hendboll
Mirela Gjikokaj shpërblehet me kontratë të re trevjeçare nga skuadra norvegjeze

Mirela Gjikokaj shpërblehet me kontratë të re trevjeçare nga skuadra norvegjeze

Auto
Kosova nuk merr rezultat pozitiv në ndeshjen e hendbollit ndaj BeH

Kosova nuk merr rezultat pozitiv në ndeshjen e hendbollit ndaj BeH

Hendboll
Mikpritja e tifozëve boshnjakë: Mirë se vini lojtarë të Kosovës së Pavarur

Mikpritja e tifozëve boshnjakë: Mirë se vini lojtarë të Kosovës së Pavarur

Hendboll
Kosova pëson në ndeshjen e fortë me Bosnjë-Hercegovinën

Kosova pëson në ndeshjen e fortë me Bosnjë-Hercegovinën

Hendboll
Zhvillohen gjysmëfinalet e turneut “Shqiponja 2000” në hendboll

Zhvillohen gjysmëfinalet e turneut “Shqiponja 2000” në hendboll

Hendboll
Atmosferë e shkëlqyer te Kosova, hendbollistët gati për ndeshjen ndaj BeH

Atmosferë e shkëlqyer te Kosova, hendbollistët gati për ndeshjen ndaj BeH

Hendboll
Kosova kërkon fitore ndaj Bosnje dhe Hercegovinës për të mbajtur gjallë shpresat për kualifikim

Kosova kërkon fitore ndaj Bosnje dhe Hercegovinës për të mbajtur gjallë shpresat për kualifikim

Hendboll
Kosova shpreson në përkrahjen e tifozëve për ndeshjen e hendbollit ndaj BeH

Kosova shpreson në përkrahjen e tifozëve për ndeshjen e hendbollit ndaj BeH

Hendboll
Hendboll: Kosova U-17 zhvilloi ndeshje të fortë ndaj Tunizisë

Hendboll: Kosova U-17 zhvilloi ndeshje të fortë ndaj Tunizisë

Hendboll
Të hënën grumbullohet Kosova U-19 në hendboll

Të hënën grumbullohet Kosova U-19 në hendboll

Hendboll
Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll shpall listën për dy ndeshjet me Bosnjë-Hercegovinën

Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll shpall listën për dy ndeshjet me Bosnjë-Hercegovinën

Hendboll
Kosova U-17 në grup të fortë në Kampionatin Mesdhetar

Kosova U-17 në grup të fortë në Kampionatin Mesdhetar

Hendboll
Atmosferë e shkëlqyer te Kosova U-17 para ndeshjeve të Kampionatit Mesdhetar

Atmosferë e shkëlqyer te Kosova U-17 para ndeshjeve të Kampionatit Mesdhetar

Hendboll