LAJMI I FUNDIT:

Përfaqesuesja e Kosovës në futsall

62 Artikuj

Kosova barazon me Holandën pas një ndeshje dramatike

Kosova barazon me Holandën pas një ndeshje dramatike

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova takohet sot me Holandën në Prishtinë

Kosova takohet sot me Holandën në Prishtinë

Futsall
Dardanët të gatshëm për ndeshjen ndaj Holandës

Dardanët të gatshëm për ndeshjen ndaj Holandës

Futsall
Agon Ramadani publikon listën e Kosovës për ndeshjen ndaj Holandës

Agon Ramadani publikon listën e Kosovës për ndeshjen ndaj Holandës

Futsall
Agon Ramadani emërohet përzgjedhës i Përfaqësueses së Kosovës në futsall, Getart Hyseni ndihmës

Agon Ramadani emërohet përzgjedhës i Përfaqësueses së Kosovës në futsall, Getart Hyseni ndihmës

Futsall
Kosova U19 merr barazim spektakolar ndaj Gjermanisë

Kosova U19 merr barazim spektakolar ndaj Gjermanisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Futsall: Kosova mposhtet nga Ukraina

Futsall: Kosova mposhtet nga Ukraina

Futsall
Kosova U19 në futsal mëson kundërshtarët për kualifikimet e Euro 2023

Kosova U19 në futsal mëson kundërshtarët për kualifikimet e Euro 2023

Futsall
Kosova të premten luan kundër Ukrainës në futsall

Kosova të premten luan kundër Ukrainës në futsall

Futsall
Kosova e pafat në humbjen e ngushtë nga Holanda në futsall

Kosova e pafat në humbjen e ngushtë nga Holanda në futsall

Futsall
Kosova synon t’i befasojë Holandën e Ukrainën në Botërorin e futsallit

Kosova synon t’i befasojë Holandën e Ukrainën në Botërorin e futsallit

Futsall
Lojtari i Përfaqësueses së Kosovës në futsall, Getart Hyseni, pensionohet nga loja aktive

Lojtari i Përfaqësueses së Kosovës në futsall, Getart Hyseni, pensionohet nga loja aktive

Futsall
Përzgjedhësi i Kosovës në futsall, Simitçiu komenton shortin: Luajmë për një vend në Kampionatin Botëror

Përzgjedhësi i Kosovës në futsall, Simitçiu komenton shortin: Luajmë për një vend në Kampionatin Botëror

Futsall
Kosova në grup me Ukrainën dhe Holandën në kualifikimet e Botërorit 2024

Kosova në grup me Ukrainën dhe Holandën në kualifikimet e Botërorit 2024

Futsall
Shënoi tre gola kundër Skocisë, Drilon Maxharraj flet për suksesin e tij dhe të Kosovës

Shënoi tre gola kundër Skocisë, Drilon Maxharraj flet për suksesin e tij dhe të Kosovës

Futsall
Kosova fiton edhe ndaj Skocisë në fusall, kualifikohet në fazën e ardhshme

Kosova fiton edhe ndaj Skocisë në fusall, kualifikohet në fazën e ardhshme

Përfaqësuesja e Kosovës
Përzgjedhësi i Kosovës në futsall, Simitçiu flet pas fitores ndaj Bullgarisë

Përzgjedhësi i Kosovës në futsall, Simitçiu flet pas fitores ndaj Bullgarisë

Futboll
Kosova e mposht Bullgarinë në ndeshjen hapëse të kualifikimeve për Botërorin 2024

Kosova e mposht Bullgarinë në ndeshjen hapëse të kualifikimeve për Botërorin 2024

Futsall
Kosova fiton vëllazëroren e futsallit ndaj Shqipërisë në turneun “Adem Jashari”

Kosova fiton vëllazëroren e futsallit ndaj Shqipërisë në turneun “Adem Jashari”

Futsall
Futsall: Shorti i Kupës së Botës 2024, Kosova mëson rivalët

Futsall: Shorti i Kupës së Botës 2024, Kosova mëson rivalët

Futsall
U hodh shorti për edicionin e ri të Superligës në futsall

U hodh shorti për edicionin e ri të Superligës në futsall

Futsall
Kosova pëson humbje nga Mozambiku në futsall

Kosova pëson humbje nga Mozambiku në futsall

Futsall
Simitçiu: Ia dhuruam kundërshtarit fitoren me gabimet tona

Simitçiu: Ia dhuruam kundërshtarit fitoren me gabimet tona

Futsall
Futsall, Kosova humbi nga Uzbekistani

Futsall, Kosova humbi nga Uzbekistani

Futsall