LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Italisë

1326 Artikuj

“Të gjithë shqiptarët duan të jenë në Gjermani” – Duka flet për mediat italiane rreth Euro 2024 dhe investimeve të mëdha në Shqipëri

“Të gjithë shqiptarët duan të jenë në Gjermani” – Duka flet për mediat italiane rreth Euro 2024 dhe investimeve të mëdha në Shqipëri

Kombëtarja e Shqipërisë
Spalletti për ndeshjet e Grupit B ku ndodhet edhe Shqipëria: Mund të ishin këto ndeshje çerekfinalesh

Spalletti për ndeshjet e Grupit B ku ndodhet edhe Shqipëria: Mund të ishin këto ndeshje çerekfinalesh

Ndërkombëtare
Gravina kërkon që Italia të përsërisë suksesin e njëjtë si në Euro 2020

Gravina kërkon që Italia të përsërisë suksesin e njëjtë si në Euro 2020

Përfaqësueset
Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Përfaqësueset
Spalletti: Shqipëria një nga më të fortat në qarkullim, po luan futboll të bukur

Spalletti: Shqipëria një nga më të fortat në qarkullim, po luan futboll të bukur

Përfaqësueset
Lojtari i Shqipërisë paralajmëron njërin nga kundërshtarët në Grupin B: E kam idenë si t’i ndaloj

Lojtari i Shqipërisë paralajmëron njërin nga kundërshtarët në Grupin B: E kam idenë si t’i ndaloj

Kombëtarja e Shqipërisë
Buffon i paralajmëron të gjithë ata që e shikojnë Shqipërinë si autsajdere e ‘grupit të vdekjes’

Buffon i paralajmëron të gjithë ata që e shikojnë Shqipërinë si autsajdere e ‘grupit të vdekjes’

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë
Spalletti: Italia nuk vodhi asgjë, e merituam kualifikimin në Euro 2024

Spalletti: Italia nuk vodhi asgjë, e merituam kualifikimin në Euro 2024

Përfaqësueset
Balotelli: Unë jam sulmuesi më i mirë që ka Italia

Balotelli: Unë jam sulmuesi më i mirë që ka Italia

Përfaqësueset
Cilët janë favoritët për të triumfuar në Euro 2024 dhe në cilën pozitë gjendet Shqipëria

Cilët janë favoritët për të triumfuar në Euro 2024 dhe në cilën pozitë gjendet Shqipëria

Përfaqësueset
Italia mund të takohet me tre trajnerë italianë në grupet e Euro 2024

Italia mund të takohet me tre trajnerë italianë në grupet e Euro 2024

Përfaqësueset
Italia për ‘vrime të gjilpërës’ kalon në Euro 2024, kampionët do të jenë në Gjermani

Italia për ‘vrime të gjilpërës’ kalon në Euro 2024, kampionët do të jenë në Gjermani

Përfaqësueset
Andriy Shevchenko paralajmëron Italinë para ndeshjes me Ukrainën

Andriy Shevchenko paralajmëron Italinë para ndeshjes me Ukrainën

Përfaqësueset
Spalletti u përballë me një incident diplomatik para ndeshjes me Ukrainën

Spalletti u përballë me një incident diplomatik para ndeshjes me Ukrainën

Përfaqësueset
Çfarë i duhet Italisë për t’u kualifikuar në EURO 2024?

Çfarë i duhet Italisë për t’u kualifikuar në EURO 2024?

Përfaqësueset
Italia “hakmerret” ndaj Maqedonisë, dhuron spektakël në Romë  

Italia “hakmerret” ndaj Maqedonisë, dhuron spektakël në Romë  

Përfaqësueset
Italia kërkon të “hakmerret”, Maqedonia në Romë për tjetër befasi

Italia kërkon të “hakmerret”, Maqedonia në Romë për tjetër befasi

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Enis Bardhi nga Roma: Ndeshja ndaj Italisë do të jetë ndryshe nga ajo në Shkup

Enis Bardhi nga Roma: Ndeshja ndaj Italisë do të jetë ndryshe nga ajo në Shkup

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Futbollistët e Maqedonisë së Veriut nisen drejt Romës për ndeshjen me Italinë

Futbollistët e Maqedonisë së Veriut nisen drejt Romës për ndeshjen me Italinë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Genc Nuza do t’i gjykojë dy ndeshje ndërkombëtare brenda gjashtë ditëve

Genc Nuza do t’i gjykojë dy ndeshje ndërkombëtare brenda gjashtë ditëve

Ndërkombëtare
Milevski publikon listën, Maqedonia e Veriut me shtatë shqiptarë do të luajë ndaj Italisë dhe Anglisë

Milevski publikon listën, Maqedonia e Veriut me shtatë shqiptarë do të luajë ndaj Italisë dhe Anglisë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Newcastle reagon zyrtarisht pas dënimit të Tonalit

Newcastle reagon zyrtarisht pas dënimit të Tonalit

Premier League
Tonali nis zyrtarisht pezullimin 10-mujor për shkak të basteve

Tonali nis zyrtarisht pezullimin 10-mujor për shkak të basteve

Ndërkombëtare