LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Hungarisë

140 Artikuj

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë
Italia mund të takohet me tre trajnerë italianë në grupet e Euro 2024

Italia mund të takohet me tre trajnerë italianë në grupet e Euro 2024

Përfaqësueset
Szoboszlai krahasohet me Messin kur ishte në më të mirën e tij te Barcelona

Szoboszlai krahasohet me Messin kur ishte në më të mirën e tij te Barcelona

La Liga
Transfermarkt sjell shifrat: Nga përfaqësueset e kualifikuara në Euro 2024, Shqipëria e dyta me vlerën më të vogël të ekipit në treg

Transfermarkt sjell shifrat: Nga përfaqësueset e kualifikuara në Euro 2024, Shqipëria e dyta me vlerën më të vogël të ekipit në treg

Kombëtarja e Shqipërisë
Këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin në Euro 2024, kanë mbetur edhe 11 vende “të lira”

Këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin në Euro 2024, kanë mbetur edhe 11 vende “të lira”

Përfaqësueset
Tifozi hungarez mbajti shallin e Kosovës para mijëra tifozëve serbë, sigurimi mezi e ndali

Tifozi hungarez mbajti shallin e Kosovës para mijëra tifozëve serbë, sigurimi mezi e ndali

Përfaqësueset
Këto tetë kombëtare do të luajnë në Euro 2024, sot mund t’i bashkohen edhe dy të tjera

Këto tetë kombëtare do të luajnë në Euro 2024, sot mund t’i bashkohen edhe dy të tjera

Përfaqësueset
“I vdekur, i ringjallur dhe i kthyer në fushë”, historia interesante e sulmuesit Juan Hohberg në Kupën e Botës “Zvicër 1954”

“I vdekur, i ringjallur dhe i kthyer në fushë”, historia interesante e sulmuesit Juan Hohberg në Kupën e Botës “Zvicër 1954”

Shkumbin Pireva
Nga Maracanazo në Mineirazo dhe “Dora e Zotit” – ndeshjet më të paharrueshme në historinë e Kupës së Botës

Nga Maracanazo në Mineirazo dhe “Dora e Zotit” – ndeshjet më të paharrueshme në historinë e Kupës së Botës

Shkumbin Pireva
Hungari 0-2 Itali, notat e lojtarëve: Donnarumma ylli i padiskutueshëm i mbrëmjes

Hungari 0-2 Itali, notat e lojtarëve: Donnarumma ylli i padiskutueshëm i mbrëmjes

Ndërkombëtare
Italia tregon pse është kampioni në fuqi i Evropës, fiton në udhëtim te Hungaria dhe shkon në ‘Play-Off’ të Ligës së Kombeve

Italia tregon pse është kampioni në fuqi i Evropës, fiton në udhëtim te Hungaria dhe shkon në ‘Play-Off’ të Ligës së Kombeve

Ndërkombëtare
Hungaria dhe Italian luajnë finalen për një pozitë në ‘Play-Off’, formacionet zyrtare

Hungaria dhe Italian luajnë finalen për një pozitë në ‘Play-Off’, formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Italia nënshtron Anglinë, Hungaria befason Gjermaninë

Italia nënshtron Anglinë, Hungaria befason Gjermaninë

Përfaqësueset
Trajneri Marco Rossi po e bën Hungarinë të ëndërrojë – por ai u largua nga Italia për të gjetur punë jashtë vendit

Trajneri Marco Rossi po e bën Hungarinë të ëndërrojë – por ai u largua nga Italia për të gjetur punë jashtë vendit

Përfaqësueset
Gjermania fiton bindshëm ndaj Italisë, Hungaria turpëron Anglinë

Gjermania fiton bindshëm ndaj Italisë, Hungaria turpëron Anglinë

Përfaqësueset
Anglia në kërkim të fitores ndaj Hungarisë – formacionet zyrtare

Anglia në kërkim të fitores ndaj Hungarisë – formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Anglia dhe Italia ndanë në paqe, barazime edhe për Gjermaninë, Holandën dhe Belgjikën

Anglia dhe Italia ndanë në paqe, barazime edhe për Gjermaninë, Holandën dhe Belgjikën

Përfaqësueset
Gjermania dhe Anglia ndajnë pikët, Italia mposht Hungarinë

Gjermania dhe Anglia ndajnë pikët, Italia mposht Hungarinë

Përfaqësueset
Gjermania përballë Anglisë, Italia luan ndaj Hungarisë – formacionet zyrtare

Gjermania përballë Anglisë, Italia luan ndaj Hungarisë – formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Alexander-Arnold kritikohet ashpër pasi refuzoi ta këndojë himnin kombëtar para ndeshjes së Anglisë me Hungarinë

Alexander-Arnold kritikohet ashpër pasi refuzoi ta këndojë himnin kombëtar para ndeshjes së Anglisë me Hungarinë

Përfaqësueset
Anglia e nis tmerrshëm Ligën e Kombeve, mposhtet nga Hungaria

Anglia e nis tmerrshëm Ligën e Kombeve, mposhtet nga Hungaria

Përfaqësueset
Anglia luan vetëm për fitore ndaj Hungarisë në Ligën e Kombeve, formacionet zyrtare

Anglia luan vetëm për fitore ndaj Hungarisë në Ligën e Kombeve, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Berat Gjimshiti u largua i dëmtuar, FSHF thotë se mbrojtësi po i nënshtrohet kontrolleve mjekësore

Berat Gjimshiti u largua i dëmtuar, FSHF thotë se mbrojtësi po i nënshtrohet kontrolleve mjekësore

Kombëtarja e Shqipërisë
Edi Reja pas fitores ndaj Hungarisë: Jemi të lumtur, tani do të luajmë shanset për ta bërë ëndrrën realitet

Edi Reja pas fitores ndaj Hungarisë: Jemi të lumtur, tani do të luajmë shanset për ta bërë ëndrrën realitet

Kombëtarja e Shqipërisë