LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Finlandës

137 Artikuj

Për herë të parë një gjyqtar nga Kosova do të ndajë drejtësinë në një ndeshje kualifikuese

Për herë të parë një gjyqtar nga Kosova do të ndajë drejtësinë në një ndeshje kualifikuese

Përfaqësueset
“Nuk kalova mirë te Kosova në nëntor, tani kam një rast me Finlandën” – Agon Sadiku largohet nga Dardanët dhe grumbullohet nga finlandezët

“Nuk kalova mirë te Kosova në nëntor, tani kam një rast me Finlandën” – Agon Sadiku largohet nga Dardanët dhe grumbullohet nga finlandezët

Ndërkombëtare
“U largova nga kjo botë për pesë minuta”, Eriksen reflekton mbi përvojën afër vdekjes

“U largova nga kjo botë për pesë minuta”, Eriksen reflekton mbi përvojën afër vdekjes

Ndërkombëtare
Këtë gol të Kylian Mbappes nuk duhet ta humbisni: Superylli i Francës vazhdon me gola të jashtëzakonshëm, kësaj radhe edhe ndaj Finlandës

Këtë gol të Kylian Mbappes nuk duhet ta humbisni: Superylli i Francës vazhdon me gola të jashtëzakonshëm, kësaj radhe edhe ndaj Finlandës

Përfaqësuesja e Kosovës
Franca fiton ndaj Finlandës me dyshen Mbappe-Benzema

Franca fiton ndaj Finlandës me dyshen Mbappe-Benzema

Përfaqësueset
Finlandë – Francë, formacionet zyrtare: Deschamps me ndryshime

Finlandë – Francë, formacionet zyrtare: Deschamps me ndryshime

Përfaqësueset
Ndeshja e U17 mes Zvicrës dhe Finlandës, në të dy skuadrat kishte 12 shqiptarë

Ndeshja e U17 mes Zvicrës dhe Finlandës, në të dy skuadrat kishte 12 shqiptarë

Përfaqësueset
“Është burim i madh krenarie”, Griezmann i lumtur që barazoi rekordin e Platinit

“Është burim i madh krenarie”, Griezmann i lumtur që barazoi rekordin e Platinit

Përfaqësueset
Pothuajse 100 tifozë finlandezë u infektuan me Covid-19 gjatë udhëtimin në Rusi

Pothuajse 100 tifozë finlandezë u infektuan me Covid-19 gjatë udhëtimin në Rusi

Përfaqësueset
Kamerat në takimin mes Finlandës dhe Belgjikës stopojnë te një vajzë e bukur që mbante një mbishkrim interesant në bluzën e saj

Kamerat në takimin mes Finlandës dhe Belgjikës stopojnë te një vajzë e bukur që mbante një mbishkrim interesant në bluzën e saj

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Finlanda 0-2 Belgjika, De Bruyne me vlerësim maksimal

Notat e lojtarëve: Finlanda 0-2 Belgjika, De Bruyne me vlerësim maksimal

Përfaqësueset
Belgjika me pikë maksimale, triumfon ndaj Finlandës

Belgjika me pikë maksimale, triumfon ndaj Finlandës

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Belgjika kërkon të konfirmohet si lider i grupit ndaj Finlandës

Formacionet zyrtare: Belgjika kërkon të konfirmohet si lider i grupit ndaj Finlandës

Përfaqësueset
Finlanda dhe Belgjika kërkojnë kualifikimin, formacionet e mundshme

Finlanda dhe Belgjika kërkojnë kualifikimin, formacionet e mundshme

Ndërkombëtare
Super kompjuteri i ‘Opta Stats’ zbulon shanset e çdo kombëtareje për të fituar Euro 2020 – Franca mbetet favorite, Anglia e teta

Super kompjuteri i ‘Opta Stats’ zbulon shanset e çdo kombëtareje për të fituar Euro 2020 – Franca mbetet favorite, Anglia e teta

Përfaqësueset
Mjeku që ktheu në jetë Eriksenin zbulon fjalët e para të yllit danez pasi iu kthye vetëdija

Mjeku që ktheu në jetë Eriksenin zbulon fjalët e para të yllit danez pasi iu kthye vetëdija

Përfaqësueset
Federata e Danimarkës konfirmon se Eriksen pranon vendosjen e një defibrilator kardioverter në zemër

Federata e Danimarkës konfirmon se Eriksen pranon vendosjen e një defibrilator kardioverter në zemër

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Finlanda 0-1 Rusia: Aleksey Miranchuk yll i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Finlanda 0-1 Rusia: Aleksey Miranchuk yll i ndeshjes

Përfaqësueset
Rusia mposht Finlandën, merr fitoren e parë në grup

Rusia mposht Finlandën, merr fitoren e parë në grup

Përfaqësueset
Rusia shkon në pushimin e pjesës së parë me epërsi ndaj Finlandës

Rusia shkon në pushimin e pjesës së parë me epërsi ndaj Finlandës

Përfaqësueset
Lojtarët e Finlandës veshin fanella speciale për nder të Eriksenit

Lojtarët e Finlandës veshin fanella speciale për nder të Eriksenit

Përfaqësueset
Finlanda dhe Rusia luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Finlanda dhe Rusia luajnë për fitore, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Formacionet e mundshme: Finlanda – Rusia

Formacionet e mundshme: Finlanda – Rusia

Përfaqësueset
Fillon faza e dytë e ndeshjeve, sot zhvillohen tri takime interesante në Euro 2020

Fillon faza e dytë e ndeshjeve, sot zhvillohen tri takime interesante në Euro 2020

Përfaqësueset