LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Arabisë Saudite

65 Artikuj

“Ku është Messi?”, tifozi i Arabisë Saudite që u bë viral është bërë një mbështetës i Argjentinës

“Ku është Messi?”, tifozi i Arabisë Saudite që u bë viral është bërë një mbështetës i Argjentinës

Përfaqësueset
Nga Ramos te Fernandes, Gakpo dhe Gvardiol – cilët lojtarë e kanë dyfishuar apo edhe më shumë çmimin e tyre në Kupën e Botës?

Nga Ramos te Fernandes, Gakpo dhe Gvardiol – cilët lojtarë e kanë dyfishuar apo edhe më shumë çmimin e tyre në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Meksika fiton ndaj Arabisë Saudite, por eliminohet shkaku i gol-dallimit

Meksika fiton ndaj Arabisë Saudite, por eliminohet shkaku i gol-dallimit

Përfaqësueset
Arabia Saudite dhe Meksika kërkojnë fitore për të shpresuar për kualifikim, formacionet zyrtare

Arabia Saudite dhe Meksika kërkojnë fitore për të shpresuar për kualifikim, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Rezultatet që do të bënin që Messi dhe Argjentina të eliminoheshin nga Kampionati Botëror

Rezultatet që do të bënin që Messi dhe Argjentina të eliminoheshin nga Kampionati Botëror

Përfaqësueset
Emiliano Martinez ka zbuluar se ka kërkuar ndihmë psikologjike pas humbjes shokuese nga Arabia Saudite

Emiliano Martinez ka zbuluar se ka kërkuar ndihmë psikologjike pas humbjes shokuese nga Arabia Saudite

Përfaqësueset
Lewandowski: Goli i parë i Kupës së Botës shumë i veçantë

Lewandowski: Goli i parë i Kupës së Botës shumë i veçantë

Përfaqësueset
‘Ekspertët’ e Telegrafit me besim të fortë te Argjentina dhe Messi, rreth 500 prej tyre parashikuan rezultatin e saktë

‘Ekspertët’ e Telegrafit me besim të fortë te Argjentina dhe Messi, rreth 500 prej tyre parashikuan rezultatin e saktë

Përfaqësueset
Bëhet viral momenti i ‘tifozit’ të Arabisë Saudite duke zbuluar fanellën e Lewandowskit pas shënimit të polakut

Bëhet viral momenti i ‘tifozit’ të Arabisë Saudite duke zbuluar fanellën e Lewandowskit pas shënimit të polakut

Përfaqësueset
Polonia nuk lejon befasi si Argjentina – zbret ‘me këmbë në tokë’ Arabinë Saudite

Polonia nuk lejon befasi si Argjentina – zbret ‘me këmbë në tokë’ Arabinë Saudite

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Polonia për fitoren e parë, Arabia Saudite për befasinë e dytë

Formacionet zyrtare: Polonia për fitoren e parë, Arabia Saudite për befasinë e dytë

Përfaqësueset
U raportua se lojtarëve të Arabisë Saudite u janë dhuruar makina Rolls Royce – vjen reagimi i trajnerit Renard

U raportua se lojtarëve të Arabisë Saudite u janë dhuruar makina Rolls Royce – vjen reagimi i trajnerit Renard

Përfaqësueset
Zbulohen prapaskenat dhe fjalimi i jashtëzakonshëm i trajnerit: Si i motivoi lojtarët arab duke përmendur emrin e Messit për ta përmbysur Argjentinën

Zbulohen prapaskenat dhe fjalimi i jashtëzakonshëm i trajnerit: Si i motivoi lojtarët arab duke përmendur emrin e Messit për ta përmbysur Argjentinën

Ndërkombëtare
“Ku është Messi?”, tifozi i Arabisë Saudite bëhet viral në rrjetet sociale pasi mposhtën Argjentinën

“Ku është Messi?”, tifozi i Arabisë Saudite bëhet viral në rrjetet sociale pasi mposhtën Argjentinën

Përfaqësueset
Futbollisti arab që pësoi lëndim të rëndë, lajmërohet nga spitali: Lutuni për mua

Futbollisti arab që pësoi lëndim të rëndë, lajmërohet nga spitali: Lutuni për mua

Përfaqësueset
Djali i Maradonës: Kushdo që krahason Messin dhe babanë tim nuk e njeh futbollin

Djali i Maradonës: Kushdo që krahason Messin dhe babanë tim nuk e njeh futbollin

Përfaqësueset
Akuza të pabesueshme nga Spanja, humbja tronditëse e Argjentinës lidhet me marrëveshjet e Messit me Arabinë Saudite

Akuza të pabesueshme nga Spanja, humbja tronditëse e Argjentinës lidhet me marrëveshjet e Messit me Arabinë Saudite

Përfaqësueset
Një fjalim i jashtëzakonshëm i Herve Renard tregon pse Arabia Saudite u frymëzua në rikthimin e jashtëzakonshëm kundër Argjentinës

Një fjalim i jashtëzakonshëm i Herve Renard tregon pse Arabia Saudite u frymëzua në rikthimin e jashtëzakonshëm kundër Argjentinës

Përfaqësueset
“Gruaja fatsjellëse” – partnerja e trajnerit të Arabisë Saudite 20 vjet më parë ishte bashkëshortja e trajnerit të Senegalit që befasishëm kishte mundur Francën

“Gruaja fatsjellëse” – partnerja e trajnerit të Arabisë Saudite 20 vjet më parë ishte bashkëshortja e trajnerit të Senegalit që befasishëm kishte mundur Francën

Yjet
Ylli i Arabisë Saudite, Ali Al-Bulayhi zbulon se çfarë diskutoi me Messin në momentin tensionues të ndeshjes

Ylli i Arabisë Saudite, Ali Al-Bulayhi zbulon se çfarë diskutoi me Messin në momentin tensionues të ndeshjes

Shkumbin Pireva
Pesë befasitë tronditëse dhe më të mëdha të Kampionatit Botëror: Argjentinë-Arabi Saudite futet në ketë mes, por nuk është më e madhja

Pesë befasitë tronditëse dhe më të mëdha të Kampionatit Botëror: Argjentinë-Arabi Saudite futet në ketë mes, por nuk është më e madhja

Përfaqësueset
Pamjet tregojnë diçka tjetër: A i anuluan gjyqtarët një gol të pastër Argjentinës ndaj Arabisë Saudite?

Pamjet tregojnë diçka tjetër: A i anuluan gjyqtarët një gol të pastër Argjentinës ndaj Arabisë Saudite?

Përfaqësueset
Humbja shokuese e Argjentinës, largimi befasues i Ronaldos, shitja e mundshme e Unitedit dhe rekordi i Giroud – ditë për t’u mbajtur mend në futbollin botëror

Humbja shokuese e Argjentinës, largimi befasues i Ronaldos, shitja e mundshme e Unitedit dhe rekordi i Giroud – ditë për t’u mbajtur mend në futbollin botëror

Ndërkombëtare
“Një ditë pushim për të gjithë” – Princi i Kurorës së Arabisë Saudite, Bin Salman feston në mënyrë të veçantë fitoren ndaj Argjentinës

“Një ditë pushim për të gjithë” – Princi i Kurorës së Arabisë Saudite, Bin Salman feston në mënyrë të veçantë fitoren ndaj Argjentinës

Përfaqësueset