LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Anglisë

1237 Artikuj

Si mund të dështojë transferimi i Jude Bellingham te Real Madridi

Si mund të dështojë transferimi i Jude Bellingham te Real Madridi

La Liga
Kyle Walker zgjedh katër kundërshtarët e tij më të vështirë, injoron Messin dhe Ronaldon

Kyle Walker zgjedh katër kundërshtarët e tij më të vështirë, injoron Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Southgate publikon listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet kualifikueset të Euro 2024

Southgate publikon listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet kualifikueset të Euro 2024

Përfaqësueset
Gerrard zbulon emrat e dy lojtarëve të Anglisë që ai ‘shtirej’ sikurse i pëlqenin

Gerrard zbulon emrat e dy lojtarëve të Anglisë që ai ‘shtirej’ sikurse i pëlqenin

Ndërkombëtare
Britania e Madhe dhe Republika e Irlandës favoritët për të pritur Euro 2028 – shumë u befasuan me përzgjedhjen e stadiumeve

Britania e Madhe dhe Republika e Irlandës favoritët për të pritur Euro 2028 – shumë u befasuan me përzgjedhjen e stadiumeve

Përfaqësueset
Iu desh të operohet urgjentisht, Foden e shikoi fitoren e Anglisë nga spitali

Iu desh të operohet urgjentisht, Foden e shikoi fitoren e Anglisë nga spitali

Përfaqësueset
Tifozët e Arsenalit kanë ‘qeshjen e fundit’: Saka ‘nënshtroi’ 100 milionëshin e Chelseat

Tifozët e Arsenalit kanë ‘qeshjen e fundit’: Saka ‘nënshtroi’ 100 milionëshin e Chelseat

Premier League
Ish-futbollisti anglez dërgohet me urgjencë në spital, dyshohet për sulm në zemër

Ish-futbollisti anglez dërgohet me urgjencë në spital, dyshohet për sulm në zemër

Premier League
Gerrard e lartëson Bellinghamin: Është më i mirë se unë

Gerrard e lartëson Bellinghamin: Është më i mirë se unë

Premier League
Paraqitje kastastrofale nga 100 milionëshi i Chelseat në ndeshjen ndaj Anglisë

Paraqitje kastastrofale nga 100 milionëshi i Chelseat në ndeshjen ndaj Anglisë

Përfaqësueset
Anglia triumfon lehtësisht ndaj Ukrainës – vazhdon sigurt si lider i Grupit C

Anglia triumfon lehtësisht ndaj Ukrainës – vazhdon sigurt si lider i Grupit C

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Anglia luan për fitore në sfidën ndaj Ukrainës

Formacionet zyrtare: Anglia luan për fitore në sfidën ndaj Ukrainës

Përfaqësueset
Brenda udhëtimit horror të ekipit të Ukrainës nga lufta për në Angli, në rrugëtimin 16-orësh përpara ndeshjes në Wembley

Brenda udhëtimit horror të ekipit të Ukrainës nga lufta për në Angli, në rrugëtimin 16-orësh përpara ndeshjes në Wembley

Përfaqësueset
Tronditet Chelsea: James ka pësuar lëndim te Anglia dhe tërhiqet nga lista

Tronditet Chelsea: James ka pësuar lëndim te Anglia dhe tërhiqet nga lista

Premier League
Ia theu rekordin e golave te Anglia, Kane pranon mesazh nga Rooney

Ia theu rekordin e golave te Anglia, Kane pranon mesazh nga Rooney

Përfaqësueset
Anglia i hakmerret Italisë, fiton si mysafir

Anglia i hakmerret Italisë, fiton si mysafir

Përfaqësueset
Harry Kane bëhet golashënuesi më i mirë në historinë e Anglisë

Harry Kane bëhet golashënuesi më i mirë në historinë e Anglisë

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare, Itali – Angli: Kampioni dhe nënkampioni evropian fillojnë eliminatoret

Formacionet zyrtare, Itali – Angli: Kampioni dhe nënkampioni evropian fillojnë eliminatoret

Përfaqësueset
Ivan Toney vazhdon t’i kushtojë miliona euro Brentfordit – debutimi i tij me Anglinë do të thotë më shumë para për Peterborough

Ivan Toney vazhdon t’i kushtojë miliona euro Brentfordit – debutimi i tij me Anglinë do të thotë më shumë para për Peterborough

Premier League
Gareth Southgate zbulon emrat e të ftuarve për ndeshjet ndaj Italisë dhe Ukrainës

Gareth Southgate zbulon emrat e të ftuarve për ndeshjet ndaj Italisë dhe Ukrainës

Përfaqësueset
Nëse largohet nga City, Guardiola e ka shprehur publikisht se do ta pëlqente drejtimin e Anglisë

Nëse largohet nga City, Guardiola e ka shprehur publikisht se do ta pëlqente drejtimin e Anglisë

Premier League
Çfarë ndodhi me Daniel Sturridgen dhe ku është ai tani

Çfarë ndodhi me Daniel Sturridgen dhe ku është ai tani

Premier League
Parashikohen 13 gjërat e çmendura që mund të ndodhin në futbollin e meshkujve dhe femrave gjatë vitit 2023

Parashikohen 13 gjërat e çmendura që mund të ndodhin në futbollin e meshkujve dhe femrave gjatë vitit 2023

Ndërkombëtare
FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

Ndërkombëtare