LAJMI I FUNDIT:
Pep Guardiola

Pep Guardiola

1579 Artikuj

Info

Pep Guardiola është trajner spanjoll i lindur më 18 janar 1971.

“Nga Zvicra dhe shqiptarët te City e Guardiola, Kosova dhe Burnley”, Arijanet Muric flet për të gjitha në mediumin zviceran

“Nga Zvicra dhe shqiptarët te City e Guardiola, Kosova dhe Burnley”, Arijanet Muric flet për të gjitha në mediumin zviceran

Shkumbin Pireva
David Silva bën pretendime të guximshme për Arsenalin në lidhje me trofeun e Ligës Premier

David Silva bën pretendime të guximshme për Arsenalin në lidhje me trofeun e Ligës Premier

Premier League
Pep Guardiola, trajneri i vitit nga UEFA

Pep Guardiola, trajneri i vitit nga UEFA

Premier League
Pep Guardiola thyen rekordin e madh të Sir Alex Ferguson në Ligën Premier

Pep Guardiola thyen rekordin e madh të Sir Alex Ferguson në Ligën Premier

Premier League
Guardiola do të humbasë dy ndeshjet e ardhshme në Ligën Premier pas operacionit në shpinë në Barcelonë

Guardiola do të humbasë dy ndeshjet e ardhshme në Ligën Premier pas operacionit në shpinë në Barcelonë

Premier League
“Doni foto? Duhet të paguani!”, përgjigja epike e Guardiolës ndaj një polici rrugor pasi u gjobit

“Doni foto? Duhet të paguani!”, përgjigja epike e Guardiolës ndaj një polici rrugor pasi u gjobit

Premier League
Guardiola nderoi me një bluzë që kishte veshur ish trajnerin e tij Mazzonen që ndërroi jetë

Guardiola nderoi me një bluzë që kishte veshur ish trajnerin e tij Mazzonen që ndërroi jetë

Premier League
Guardiola: Ndaj Newcastlet treguam pse fitojmë shumë trofe

Guardiola: Ndaj Newcastlet treguam pse fitojmë shumë trofe

Premier League
Debatoi me një tifoz në tribuna – bëhet virale ajo çfarë i tha Guardiola mbështetësit të Man Cityt

Debatoi me një tifoz në tribuna – bëhet virale ajo çfarë i tha Guardiola mbështetësit të Man Cityt

Premier League
Guardiola i frikësohet Newcastles: Jemi të lodhur dhe përballemi me një ekip të madh

Guardiola i frikësohet Newcastles: Jemi të lodhur dhe përballemi me një ekip të madh

Premier League
“Nëse do shpenzonim si Chelsea, mediat do më vrisnin” – Guardiola tregon se nuk e transferuan Maguiren dhe Cucurellan

“Nëse do shpenzonim si Chelsea, mediat do më vrisnin” – Guardiola tregon se nuk e transferuan Maguiren dhe Cucurellan

Premier League
‘Të verdha apo të portokallta’ – vajza e Guardiolas promovon bikinit dhe ngacmon fansat me dukjen e saj

‘Të verdha apo të portokallta’ – vajza e Guardiolas promovon bikinit dhe ngacmon fansat me dukjen e saj

Modë
UEFA zbulon emrat e tre të nominuarve për çmimin e lojtarit dhe trajnerit të vitit

UEFA zbulon emrat e tre të nominuarve për çmimin e lojtarit dhe trajnerit të vitit

Ndërkombëtare
Guardiola bëhet trajneri i dytë më i trofeshëm në histori

Guardiola bëhet trajneri i dytë më i trofeshëm në histori

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Man City dhe Sevilla luajnë për Superkupën e UEFA-s

Formacionet zyrtare: Man City dhe Sevilla luajnë për Superkupën e UEFA-s

Ndërkombëtare
Kevin de Bruyne ka pësuar lëndim serioz, mësohet se sa do të mungojë

Kevin de Bruyne ka pësuar lëndim serioz, mësohet se sa do të mungojë

Premier League
Luajti vetëm 11 minuta në debutimin e tij në Ligën Premier me fanellën e Man Cityt – kroati Gvardiol merr lëvdata të mëdha

Luajti vetëm 11 minuta në debutimin e tij në Ligën Premier me fanellën e Man Cityt – kroati Gvardiol merr lëvdata të mëdha

Premier League
“Ai duhet të mësojë”, Guardiola sqaron të bërtiturat ndaj Haalandit

“Ai duhet të mësojë”, Guardiola sqaron të bërtiturat ndaj Haalandit

Premier League
Derisa po i bërtiste Haalandit për një veprim në fushë – Guardiola nuk ngurroi ta largonte edhe kamerën

Derisa po i bërtiste Haalandit për një veprim në fushë – Guardiola nuk ngurroi ta largonte edhe kamerën

Premier League
‘A e dini pse i humbëm tre Community Shield radhazi?’ – Guardiola ngacmon rivalët pas humbjes nga Arsenali

‘A e dini pse i humbëm tre Community Shield radhazi?’ – Guardiola ngacmon rivalët pas humbjes nga Arsenali

Ndërkombëtare
Mësohet arsyeja e mungesës së Joao Cancelos në ndeshjen e Community Shield

Mësohet arsyeja e mungesës së Joao Cancelos në ndeshjen e Community Shield

Ndërkombëtare
Guardiola zbulon transferimin e ri të Cityt i cili do të thyej rekord: Çfarë mbiemri të bukur ka

Guardiola zbulon transferimin e ri të Cityt i cili do të thyej rekord: Çfarë mbiemri të bukur ka

Premier League
Klopp është i bindur: City i vetëm për titull, ne të tjerët duhet të luftojë për top katërshe

Klopp është i bindur: City i vetëm për titull, ne të tjerët duhet të luftojë për top katërshe

Premier League
“Një nivel tjetër, trajneri më i mirë në botë”, Kovacic i magjepsur nga Guardiola

“Një nivel tjetër, trajneri më i mirë në botë”, Kovacic i magjepsur nga Guardiola

Premier League