LAJMI I FUNDIT:

Pema e Krishtlindjeve

24 Artikuj

Në këto vende të shtëpisë nuk duhet të vendosni kurrë një pemë të dekoruar për festat e fundvitit

Në këto vende të shtëpisë nuk duhet të vendosni kurrë një pemë të dekoruar për festat e fundvitit

Trend
Pema më e madhe e Krishtlindjeve e punuar me grep thurret në Portugali

Pema më e madhe e Krishtlindjeve e punuar me grep thurret në Portugali

Interesante
Vendi ku nuk duhet të vendosni kurrë pemën tuaj të Krishtlindjes për të shmangur pastrimin e gjilpërave të bredhit

Vendi ku nuk duhet të vendosni kurrë pemën tuaj të Krishtlindjes për të shmangur pastrimin e gjilpërave të bredhit

Interesante
Video me 58 milionë shikime: Një mace ngeci në një llambë dhe rrëzoi pemën e Krishtlindjeve

Video me 58 milionë shikime: Një mace ngeci në një llambë dhe rrëzoi pemën e Krishtlindjeve

Fun Lajme
Si të parandaloni që kafshët shtëpiake të rrëzojnë pemën e Krishtlindjes

Si të parandaloni që kafshët shtëpiake të rrëzojnë pemën e Krishtlindjes

Fun Lajme
Një grua lau pemën e saj të Krishtlindjes në vaskë – dikush u pajtua me këtë veprim, dikush tjetër jo

Një grua lau pemën e saj të Krishtlindjes në vaskë – dikush u pajtua me këtë veprim, dikush tjetër jo

Fun Lajme
Familja britanike gjeti një nga gjarpërinjtë më helmues në botë – ishte ‘fshehur’ brenda pemës së Krishtlindjeve

Familja britanike gjeti një nga gjarpërinjtë më helmues në botë – ishte ‘fshehur’ brenda pemës së Krishtlindjeve

Interesante
‘Nëna dembele’ ndan trukun për të vendosur dhe dekoruar pemën e Krishtlindjes brenda pesë minutave

‘Nëna dembele’ ndan trukun për të vendosur dhe dekoruar pemën e Krishtlindjes brenda pesë minutave

Bëje vet
Veterani i UÇK-së, britaniku Jon Harrison ka zgjedhur pushka unike për të ndërtuar pemën e festave

Veterani i UÇK-së, britaniku Jon Harrison ka zgjedhur pushka unike për të ndërtuar pemën e festave

Kosovë
Një grua tregon kemi vendosur gabim stolitë në pemën e Krishtlindjeve –  zbulon sekretin e saj që të mos bien kurrë

Një grua tregon kemi vendosur gabim stolitë në pemën e Krishtlindjeve –  zbulon sekretin e saj që të mos bien kurrë

Shtëpi dhe dekor
Është shpallur pema më e bukur e Krishtlindjeve në Evropë: Ky qytet ka fituar çmimin e parë për të dytin vit radhazi!

Është shpallur pema më e bukur e Krishtlindjeve në Evropë: Ky qytet ka fituar çmimin e parë për të dytin vit radhazi!

Trend
Katy Perry vishet si pemë Krishtlindjesh

Katy Perry vishet si pemë Krishtlindjesh

Modë
Pema e Krishtlindjes vendoset në “qytetin fantazmë” të Çernobilit – për herë të parë pas vitit 1986

Pema e Krishtlindjes vendoset në “qytetin fantazmë” të Çernobilit – për herë të parë pas vitit 1986

Nga Bota
Fotografia familjare e Salah para pemës së Krishtlindjeve nxit polemika të shumta

Fotografia familjare e Salah para pemës së Krishtlindjeve nxit polemika të shumta

Po Flitet
Gjeorgjia, vendi ku pema e Krishtlindjes kushton gati sa dy rroga mujore

Gjeorgjia, vendi ku pema e Krishtlindjes kushton gati sa dy rroga mujore

Interesante
A është kjo pema më e shëmtuar e festave të fundvitit?

A është kjo pema më e shëmtuar e festave të fundvitit?

Fun
Pema e Krishtlindjeve e KFOR-it u ndriçua në kampin Film City

Pema e Krishtlindjeve e KFOR-it u ndriçua në kampin Film City

Kosovë
Pensionisti që po luftonte me vetminë shpërthen në lot, kur studentët i shkuan në shtëpi – duke i bërë një befasi

Pensionisti që po luftonte me vetminë shpërthen në lot, kur studentët i shkuan në shtëpi – duke i bërë një befasi

Fun
Kujdes! Pema e festave të fundvitit mund të jetë e rrezikshme, ajo digjet në vetëm pak sekonda

Kujdes! Pema e festave të fundvitit mund të jetë e rrezikshme, ajo digjet në vetëm pak sekonda

Interesante
“Çmenden” spanjollët, do të shpenzojnë 15 milionë dollarë për një pemë të Krishtlindjeve

“Çmenden” spanjollët, do të shpenzojnë 15 milionë dollarë për një pemë të Krishtlindjeve

Interesante
Krishtlindjet kanë arritur për Mbretëreshën! Madhëria e saj ka një bredh prej gjashtë metrash në Kështjellën Windsor (Foto)

Krishtlindjet kanë arritur për Mbretëreshën! Madhëria e saj ka një bredh prej gjashtë metrash në Kështjellën Windsor (Foto)

Yjet
”Mos ndizni zjarre, drunjtë do t’i dhurojmë për familjet në nevojë”

”Mos ndizni zjarre, drunjtë do t’i dhurojmë për familjet në nevojë”

Venhar Ramadani
Sri Lanka ia arrin qëllimit, ndërton pemën më të lartë të Krishtlindjeve në botë (Foto/Video)

Sri Lanka ia arrin qëllimit, ndërton pemën më të lartë të Krishtlindjeve në botë (Foto/Video)

Interesante
Pema e Krishtlindjeve, një simbol i krishterë apo një idhull pagan?

Pema e Krishtlindjeve, një simbol i krishterë apo një idhull pagan?

Interesante