LAJMI I FUNDIT:

Pele

208 Artikuj

Ronaldo, Messi, Pele apo Maradona? – ChatGPT tregon se kush është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave

Ronaldo, Messi, Pele apo Maradona? – ChatGPT tregon se kush është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Lamine Yamal thyen rekordin 66-vjeçar të Peles

Lamine Yamal thyen rekordin 66-vjeçar të Peles

Përfaqësueset
Goli ndaj Francës, Lamine Yamal theu rekordin e legjendarit Pele

Goli ndaj Francës, Lamine Yamal theu rekordin e legjendarit Pele

Ndërkombëtare
Ndahet nga jeta nëna e legjendës Pele, nuk e mësoi kurrë për vdekjen e djalit të saj

Ndahet nga jeta nëna e legjendës Pele, nuk e mësoi kurrë për vdekjen e djalit të saj

Yjet
Capello zgjedh katër gjeni të futbollit, nuk e përfshin Ronaldon

Capello zgjedh katër gjeni të futbollit, nuk e përfshin Ronaldon

Ndërkombëtare
Zbulohen dhe renditen 10 sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, shumë befasi në listë

Zbulohen dhe renditen 10 sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, shumë befasi në listë

Shkumbin Pireva
‘Fenomeni’ Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë në histori, askush nuk do të mund t’i bënte ballë

‘Fenomeni’ Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë në histori, askush nuk do të mund t’i bënte ballë

Ndërkombëtare
Ronaldo Nazario ka emëruar katër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave sipas tij

Ronaldo Nazario ka emëruar katër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave sipas tij

Ndërkombëtare
Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ndërkombëtare
Romario zbulon emrat e vetëm dy lojtarëve që janë më të mirë se ai në histori, injoron Messin dhe Ronaldon

Romario zbulon emrat e vetëm dy lojtarëve që janë më të mirë se ai në histori, injoron Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Nuk zgjodhi Messin, Pelen apo Maradonan, sensacioni i Ligës Premier këtë sezon tregon se kush është më i miri sipas tij

Nuk zgjodhi Messin, Pelen apo Maradonan, sensacioni i Ligës Premier këtë sezon tregon se kush është më i miri sipas tij

Premier League
Një grua pretendon se është vajza e Peles dhe dëshiron që trupi i tij të zhvarroset për testin e ADN-së

Një grua pretendon se është vajza e Peles dhe dëshiron që trupi i tij të zhvarroset për testin e ADN-së

Ndërkombëtare
E krahasojnë me Pelen dhe Ronaldon, Endrick jep një përgjigje brilante

E krahasojnë me Pelen dhe Ronaldon, Endrick jep një përgjigje brilante

Ndërkombëtare
Tatuazhi spektakolar i Vinicius Jr në shpinë që po bën bujë dhe që lë dy pikëpyetje

Tatuazhi spektakolar i Vinicius Jr në shpinë që po bën bujë dhe që lë dy pikëpyetje

La Liga
“Pele do të ishte i mërzitur”, Edinho ngre alarmin për krizën e Brazilit dhe Santos

“Pele do të ishte i mërzitur”, Edinho ngre alarmin për krizën e Brazilit dhe Santos

Përfaqësueset
“Messi nuk do të më driblonte asnjëherë, më i miri ndonjëherë është Pele” – legjenda argjentinase me deklaratë polarizuese

“Messi nuk do të më driblonte asnjëherë, më i miri ndonjëherë është Pele” – legjenda argjentinase me deklaratë polarizuese

Përfaqësueset
Ronaldo Nazario ka emëruar katër futbollistë që sipas tij janë më të mirët e të gjitha kohërave

Ronaldo Nazario ka emëruar katër futbollistë që sipas tij janë më të mirët e të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Papa Francescku tha se Pele është më i mirë se Messi dhe Maradona, deklarata e tij nuk pritet mirë në Argjentinë

Papa Francescku tha se Pele është më i mirë se Messi dhe Maradona, deklarata e tij nuk pritet mirë në Argjentinë

Ndërkombëtare
Trajneri që luajti kundër Peles dhe kishte kundërshtar Maradonën dhe Messin përfundimisht del në pension

Trajneri që luajti kundër Peles dhe kishte kundërshtar Maradonën dhe Messin përfundimisht del në pension

Ndërkombëtare
A i ka Pele shtatë Topa të Artë? E vërteta pas polemikave në Brazil

A i ka Pele shtatë Topa të Artë? E vërteta pas polemikave në Brazil

Ndërkombëtare
Papa Françesku emëron lojtarin më të madh në histori të futbollit – nuk është Messi

Papa Françesku emëron lojtarin më të madh në histori të futbollit – nuk është Messi

Ndërkombëtare
Befason France Football, thonë se Pele ka po aq Topa të Artë sa Messi

Befason France Football, thonë se Pele ka po aq Topa të Artë sa Messi

Ndërkombëtare
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare
“Nuk jam më i mirë se Pele”, Neymar flet pasi thyen rekordin si golashënuesi më i mirë në histori të Brazilit

“Nuk jam më i mirë se Pele”, Neymar flet pasi thyen rekordin si golashënuesi më i mirë në histori të Brazilit

Përfaqësueset


mob5