LAJMI I FUNDIT:

Pejë

1535 Artikuj

Tentim vrasje në Pejë

Tentim vrasje në Pejë

Kronika e Zezë
Rrëfimi i pejanit për plagosjen në Siri

Rrëfimi i pejanit për plagosjen në Siri

Drejtësi
Ramiz Kelmendi, Kujtim Shala e Gëzim Devolli, kandidatët e LDK-së për deputetë nga Peja

Ramiz Kelmendi, Kujtim Shala e Gëzim Devolli, kandidatët e LDK-së për deputetë nga Peja

Politikë
“Merimangat e Pejës” dhe katër mrekullitë e këtij klubi (Foto)

“Merimangat e Pejës” dhe katër mrekullitë e këtij klubi (Foto)

Komunat
Pse po i falënderon pejanët Ramush Haradinaj? (Foto)

Pse po i falënderon pejanët Ramush Haradinaj? (Foto)

Politikë
Aksident i rëndë në Leshan të Pejës, tre të lënduar

Aksident i rëndë në Leshan të Pejës, tre të lënduar

Kronika e Zezë
“Shtegu i mushkave”, atraksion i ri në Pejë

“Shtegu i mushkave”, atraksion i ri në Pejë

Komunat
I arrestuari për terrorizëm, Rakip Abdyli, pendohet për veprimet e tij

I arrestuari për terrorizëm, Rakip Abdyli, pendohet për veprimet e tij

Siguri
Peja bëhet me “Parkun e Aventurave”, unik në rajon (Foto)

Peja bëhet me “Parkun e Aventurave”, unik në rajon (Foto)

Komunat
Pejanët i thonë jo privatizimit të kinemasë së qytetit

Pejanët i thonë jo privatizimit të kinemasë së qytetit

Komunat
Lapidari i ushtarit të UÇK-së i lë vend një sheshi në Pejë (Video)

Lapidari i ushtarit të UÇK-së i lë vend një sheshi në Pejë (Video)

Komunat
Drejtori i shkollës në Pejë tregon si u vodhën 19 ditarët

Drejtori i shkollës në Pejë tregon si u vodhën 19 ditarët

Kronika e Zezë
Vidhen 19 ditarë në shkollën e mjekësisë në Pejë

Vidhen 19 ditarë në shkollën e mjekësisë në Pejë

Kronika e Zezë
Ia vjedhin furgonin në oborrin e shtëpisë (Video)

Ia vjedhin furgonin në oborrin e shtëpisë (Video)

Kronika e Zezë
Arrestohet i dyshuari për vrasjen në Pejë

Arrestohet i dyshuari për vrasjen në Pejë

Kronika e Zezë
Versioni i policisë për vrasjen në Pejë

Versioni i policisë për vrasjen në Pejë

Kronika e Zezë
Vrasje në Pejë

Vrasje në Pejë

Kronika e Zezë
AAK e Pejës: Mbajtja e Haradinajt në Francë e ndërlidhur me Demarkacionin

AAK e Pejës: Mbajtja e Haradinajt në Francë e ndërlidhur me Demarkacionin

Politikë
Ministria e Jashtme e Suedisë thotë se dy shtetas suedezë u përfshinë në një vrasje në Kosovë

Ministria e Jashtme e Suedisë thotë se dy shtetas suedezë u përfshinë në një vrasje në Kosovë

Drejtësi
Për vrasjen në Pejë, një muaj paraburgim babait dhe birit të dyshuar

Për vrasjen në Pejë, një muaj paraburgim babait dhe birit të dyshuar

Kronika e Zezë
Vrasja në Pejë, arrestohet edhe i dyshuari tjetër

Vrasja në Pejë, arrestohet edhe i dyshuari tjetër

Kronika e Zezë
Vrasja në Pejë, video nga vendi i ngjarjes (Video)

Vrasja në Pejë, video nga vendi i ngjarjes (Video)

Kronika e Zezë
Policia ende në kërkim të personit të dytë të dyshuar për vrasjen në Pejë

Policia ende në kërkim të personit të dytë të dyshuar për vrasjen në Pejë

Kronika e Zezë
Arrestohet një i dyshuar për vrasjen në Pejë, një tjetër në kërkim

Arrestohet një i dyshuar për vrasjen në Pejë, një tjetër në kërkim

Kronika e Zezë