LAJMI I FUNDIT:

Pejë

1579 Artikuj

Zjarri i madh në Pejë, katër persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore

Zjarri i madh në Pejë, katër persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore

Kronika e Zezë
Zjarr i madh në një banesë në Puhovc të Pejës

Zjarr i madh në një banesë në Puhovc të Pejës

Kronika e Zezë
Policia njofton për tre persona të zhdukur në Pejë, Gjakovë dhe Leposaviq

Policia njofton për tre persona të zhdukur në Pejë, Gjakovë dhe Leposaviq

Kronika e Zezë
Rrihen dy persona në vendin e punës në Pejë, bëhen për spital

Rrihen dy persona në vendin e punës në Pejë, bëhen për spital

Kronika e Zezë
Produktet e mishit me afat të skaduar i bënte suxhuk, arrestohet një person në Pejë

Produktet e mishit me afat të skaduar i bënte suxhuk, arrestohet një person në Pejë

Kronika e Zezë
Arrestohen burrë e grua për ‘trafikim me qenie njerëzore’ në Pejë, identifikohen dy viktima

Arrestohen burrë e grua për ‘trafikim me qenie njerëzore’ në Pejë, identifikohen dy viktima

Kronika e Zezë
Gjoba për skadim regjistrimi, për tejkalim të shpejtësisë e për përdorim të telefonit – për këto arsye u dënuan më së shumti vozitësit në Pejë  

Gjoba për skadim regjistrimi, për tejkalim të shpejtësisë e për përdorim të telefonit – për këto arsye u dënuan më së shumti vozitësit në Pejë  

Kronika e Zezë
Vetaksident në Deçan, një i vdekur dhe tre të lënduar

Vetaksident në Deçan, një i vdekur dhe tre të lënduar

Kronika e Zezë
U rrahën për shkak të një borxhi – arrestohen katër persona në Pejë

U rrahën për shkak të një borxhi – arrestohen katër persona në Pejë

Kronika e Zezë
Mbi 10 pistoleta, pushkë automatike e fishekë – të gjithat që i konfiskoi Policia në Pejë pas kontrolleve në kafiteri e lokale nate

Mbi 10 pistoleta, pushkë automatike e fishekë – të gjithat që i konfiskoi Policia në Pejë pas kontrolleve në kafiteri e lokale nate

Siguri
Arrestohet një person në Pejë, sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij

Arrestohet një person në Pejë, sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij

Kronika e Zezë
Tre muaj nga vdekja e dy personave nga vërshimet në Pejë, hetimet askund

Tre muaj nga vdekja e dy personave nga vërshimet në Pejë, hetimet askund

Drejtësi
Reagon zëvendësministri i Arsimit për arrestimin e 16-vjeçarit në Pejë

Reagon zëvendësministri i Arsimit për arrestimin e 16-vjeçarit në Pejë

Kosovë
Prokuroria jep detaje për planin disa mujor që 16 vjeçari kishte përgatitur ta kryente në një shkollë në Pejë

Prokuroria jep detaje për planin disa mujor që 16 vjeçari kishte përgatitur ta kryente në një shkollë në Pejë

Drejtësi
Dyshohet se planifikoi vrasjen e shokëve të klasës – 30 ditë paraburgim për të miturin nga Peja

Dyshohet se planifikoi vrasjen e shokëve të klasës – 30 ditë paraburgim për të miturin nga Peja

Drejtësi
Zhduket një person në Pejë

Zhduket një person në Pejë

Kronika e Zezë
Po voziste veturën pa patentë shofer – pejani arrestohet pasi kanos zyrtarin policor

Po voziste veturën pa patentë shofer – pejani arrestohet pasi kanos zyrtarin policor

Kronika e Zezë
Arrestohen dy persona në Klinë, përmes një agjencie turistike donin të dërgonin armatim në Gjermani

Arrestohen dy persona në Klinë, përmes një agjencie turistike donin të dërgonin armatim në Gjermani

Kosovë
Shtetasit gjerman në pikën e kalimit kufitar në Merdar i gjenden 24 revole, tre të arrestuar

Shtetasit gjerman në pikën e kalimit kufitar në Merdar i gjenden 24 revole, tre të arrestuar

Siguri
Hajnat vjedhin disa topa futbolli në palestrën sportive të një shkolle në Pejë

Hajnat vjedhin disa topa futbolli në palestrën sportive të një shkolle në Pejë

Kronika e Zezë
U lëndua me motosharrë, humb jetën një person në Pejë

U lëndua me motosharrë, humb jetën një person në Pejë

Kronika e Zezë
Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Kronika e Zezë
Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Grabitet postieri në Pejë: I maskuari ia vjedh çantën me 2 mijë euro

Kosovë
Policia dënon 51 qytetarë dhe sekuestron 22 motoçikleta në Pejë

Policia dënon 51 qytetarë dhe sekuestron 22 motoçikleta në Pejë

Kosovë