LAJMI I FUNDIT:

Paulo Fonseca

93 Artikuj

Roma ka shumë mungesa në ndeshjen ndaj Atalantas – formacionet zyrtare

Roma ka shumë mungesa në ndeshjen ndaj Atalantas – formacionet zyrtare

Serie A
Formacionet zyrtare: Roma në kërkim të tri pikëve ndaj Bolognas

Formacionet zyrtare: Roma në kërkim të tri pikëve ndaj Bolognas

Serie A
Fonseca i dëshpëruar me humbjen e Romës: Kemi luajtur një pjesë të pare të tmerrshme

Fonseca i dëshpëruar me humbjen e Romës: Kemi luajtur një pjesë të pare të tmerrshme

Serie A
Formacionet zyrtare të derbit lokal: Roma – Lazio

Formacionet zyrtare të derbit lokal: Roma – Lazio

Serie A
Roma me disa mungesa ndaj Genoas, formacionet zyrtare

Roma me disa mungesa ndaj Genoas, formacionet zyrtare

Serie A
Roma – Juventus, formacionet zyrtare të derbit të javës në Serie A

Roma – Juventus, formacionet zyrtare të derbit të javës në Serie A

Serie A
Formacionet zyrtare: Roma – Torino

Formacionet zyrtare: Roma – Torino

Serie A
Formacionet zyrtare: Verona – Roma

Formacionet zyrtare: Verona – Roma

Serie A
Fonseca i lumtur që Roma u rikthye te fitoret: Tani mendojmë për Ligën e Evropës

Fonseca i lumtur që Roma u rikthye te fitoret: Tani mendojmë për Ligën e Evropës

Serie A
Fonesca kënaqet me fitoren e parë dhe lavdëron futbollistët e Romës

Fonesca kënaqet me fitoren e parë dhe lavdëron futbollistët e Romës

Serie A
Formacionet bazë: Përballje interesante ndërmjet Romës dhe Sassuolos

Formacionet bazë: Përballje interesante ndërmjet Romës dhe Sassuolos

Serie A
Trajnerët më të paguar në Serie A – nga Conte deri te Giampaolo

Trajnerët më të paguar në Serie A – nga Conte deri te Giampaolo

Serie A
Trajneri i Romës, Fonseca: Grup i vështirë, por do të tentojmë kalimin në fazën tjetër   

Trajneri i Romës, Fonseca: Grup i vështirë, por do të tentojmë kalimin në fazën tjetër   

Liga e Evropës
Trajneri i ri Fonseca: Nuk mendova dy herë kur më thirri Roma, mund të bëjmë diçka speciale së bashku    

Trajneri i ri Fonseca: Nuk mendova dy herë kur më thirri Roma, mund të bëjmë diçka speciale së bashku    

Serie A
Ajaxi nuk e ka lejuar Romën të bisedojë me Ten Hag

Ajaxi nuk e ka lejuar Romën të bisedojë me Ten Hag

Serie A
Njëmbëdhjetëshit startues: City në kërkim të triumfit ndaj Shakhtarit

Njëmbëdhjetëshit startues: City në kërkim të triumfit ndaj Shakhtarit

Liga e Kampionëve
Formacionet bazë: City e do fitoren ndaj Shakhtarit

Formacionet bazë: City e do fitoren ndaj Shakhtarit

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Roma duhet të fitojë ndaj Shakhtarit

Formacionet startuese: Roma duhet të fitojë ndaj Shakhtarit

Liga e Kampionëve
Trajneri i Shakhtarit, Fonseca: Ndeshje shumë e vështirë ndaj Romës

Trajneri i Shakhtarit, Fonseca: Ndeshje shumë e vështirë ndaj Romës

Liga e Kampionëve
Trajneri i Shakhtarit mbanë premtimin, shfaqet i veshur si “Zorro” pas kualifikimit (Video)

Trajneri i Shakhtarit mbanë premtimin, shfaqet i veshur si “Zorro” pas kualifikimit (Video)

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: City, përballje jo të lehtë ndaj Shakhtarit

Formacionet startuese: City, përballje jo të lehtë ndaj Shakhtarit

Liga e Kampionëve